Widok

zespół jurek band

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy u kogoś na weselu grał zespół jurek band ? Proszę o jakieś opinie na temat tego zespołu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jurek band, hehe :))))

Ja słyszałam o takim, ale że miał być dopiero założony ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne głosy, już troszkę grają bo to nie nastolatki i generalnie ok:) mieliśmy styczność, pozytywne odczucia.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam,

Byłem na weselu, gdzie grał Jurek Band, a że byłem tam jako fotograf, to jestem w stanie ocenić zespół w miarę obiektywnie.
Moim zdaniem Jurek Band to pod każdym względem świetny zespół. Mają ciekawy i zróżnicowany repertuar, bardzo dobrze zaaranżowane utwory, technicznie muzyka wykonywana jest na bardzo wysokim poziomie (solówki na gitarze i saksofonie robią wrażenie na wszystkich gościach), dobry zestaw instrumentów, a do tego pełen profesjonalizm i kultura w prowadzeniu wesela. Naprawdę polecam.
Fotografia ślubna i okolicznościowa
http://wojciechpiskorski.pl
info@wojciechpiskorski.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Grali na naszym weselu i muszę przyznać że grali świetnie!! :D Polecam bez namysłu. Saksofon robi mega wrażenie, aż ciary były :) Gościom też się bardzo podobało, tańczyli do białego rana tzn do upadłego :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
U nas grali i polecamy ten zespół! Lepszego wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć!!! Dzięki zespołowi Jurek-Band zabawa była świetna! Nie było osoby, która nie wyszłaby na parkiet! Zespół gra różne kawałki (zarówno zagraniczne np Shakin Stevens jak i polskie) wszystkie na bardzo WYSOKIM poziomie! Jurek-Band to bardzo profesjonalny zespół, super prowadzenie imprezy przez Pana Jurka, konkursy z klasą i fajne niespodzianki - dużo zabawy i uśmiechu!
Dla niezdecydowanych -> wykonanie "na żywo" brzmi 100% lepiej niż prezentowane utwory na stronie - proszę się nie bać i zaufać zespołowi!
W imieniu gości oraz swoim, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za niezapomniany wieczór i wszystkim polecamy Ten zespół!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bardzo dobry zespół. Gorąco polecam, profesjonalizm w każdym calu. Byłem na weselu jako fotograf i muszę przyznać, że ludzie bawili się wyśmienicie.

image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry