czy rozmiary Coccodrillo sa zanizone, zawyzone?
80 to faktycznie 80 - czy tak jak w H&Mie?
nie mam teraz mozliwosci sprawdzic, a dziadzio chce zrobic wnusi prezent :)
00
~ahalia.
87.207.117.*
(17 lat temu) 24 lutego 2009 o 22:36
To zależy od ubranek. Śpioszki i body, które kupiłam były o jakiś miesiąc zaniżone, ale spodnie na szelkach i sztruksy lekko za duże.
Wiem tylko ze H&M maja większe rozmiary niż w rzeczywistości, cocodrillo nie znam bo mam tylko kombinezon, ale kupiony był większy z zamierzeniem by starczył na całą zimę :)