Widok

zostawil mnie ...:(((

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
zostawil mnie....na 2 msc przed slubem...juz wszystko bylo zorganizowane , wczoraj mi oznajmil ze ma kogos innego..na nic prosby, placz , wyznania....bylismy para 6 lat... bylo super... a najgorsze to jest to ze zostawil mnie dla .. i tu szok :(( faceta!!!!!!!!!!koszmar!!jak ja to powiem moim rodzicom??ze 6 lat zylam z gejem?!?!?!?!?!wszytsko na nic:(((zycie mi sie zawalilo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałam coś napisać , ale zabrakło mi słów... straszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry