(21 lat temu) 13 lutego 2005 o 11:45
Szczerze Monia to nie bardzo potrafię sobie taki zestaw wyobrazić, ale może znaczy to tylko że moja wyobraźnia jest ograniczona. Ja chyba bym się nie zdecydowała, ale ja będę miała bardzo klasyczną suknię, przy której raczej nie ma miejsca na ekstrawagancję.
0
0