Bardzo dziękuję Pani Kasi ( blondynce) za ściągnięcie koloru. Ze spranej czekolady przeszlam w odcienie karmelu.Nigdy bym nie pomyslała ze w tym kolorze bedzie mi dobrze - a jednak. Do włosow nadal sie przyzwyczajam, ale wszyscy mowia ze jest fajnie. Co najważniejsze wlosy nie wypadly i wygladają zdrowo :) Obsługa bardzo miła. szczególnie Pani recepcjonistka. Dostalam 30% zniźki na następna wizyte i maskę na włosy gratis. Napewno wrócę. Pozdrawiam serdecznie