Widok

muzykogranie

Dziś koncert Myslovitz & Blenders - ktoś się wybiera?
Trochę kasują za wejście (30PLN), ale raz kiedyś mogę się szarpnąć... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Troche kasy??? 30 zlotych za wejscie na koncert to malo, a Ty piszesz, ze chcesz sie szarpnac???
pozdrawiam, powiedz jak bylo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz, może to złe przyzwyczajenie, ale nawykłam do tego, że nie muszę płacić za koncerty, na które chadzam. Ale cóż, za przyjemności trzeba płacić i rzeczywiście może w porównaniu z cenami za niektóre tego typu imprezy to niezbyt wygórowana cena. Zawsze to jednak 30PLN i piechotą nie chodzi... :)

A koncert był dla mnie wyśmienity!!! Może dlatego, ze jak gra taka muza, to nie potrafię bezczynnie stać w tłumie...
Nie zawiedli ani Blendersi ani Myslovitz. W moim mniemaniu oba zespoły pokazały swoje najlepsze strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

z kim na kawę (22 odpowiedzi)

Hej, Tak się zastanawiam, czy jeśli ktoś z racji biegu życia nie ma już znajomych z czasów...

masaż erotyczny dla kobiety (4 odpowiedzi)

Czy jesteście w stanie polecić kogoś, kto odpłatnie wykonuje taką usługę i jest godny zaufania?...

kto z was poznal kogos z forum ogloszenia towarzyskie sex bez zobowiazan???? tylko szczerze... (75 odpowiedzi)

tak jak w tytule kto z Was poznal kogos kozystajac z ogloszenia sex bez zobowiazan lub szukkam...

do góry