Widok

A se coś takiego znalazłem..

Szczur to urodzeni w latach: 1990, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008
Jest to człowiek pełen osobistego uroku. Wydaje się być spokojny, ale wewnątrz kryje agresję i stały niepokój. Ubóstwia wręcz plotki i skandale. Niczego nie lubi sobie odmawiać. Ważny dla niego jest poziom materialny, jedynie pieniądze dają mu poczucie bezpieczeństwa. Szczur najlepiej czuje się w otoczeniu wielbicieli. Jego życie uczuciowe bywa bardzo skomplikowane. Potrafi być namiętny, lecz odrzucony staje się agresywny.
Szczur powinien zawsze szukać towarzystwa Smoka, a jak ognia unikać Konia.
---
Wąż to urodzeni w latach: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013
Człowiek urodzony w roku Węża imponuje swoją elegancją. Cechuje go mądrość życiowa, a także niezwykła intuicja. Potrafi szybko podejmować decyzje. Przeważnie ma szczęście i w finansach, i w robieniu kariery. Kłopotliwą cechą jego charakteru jest skłonność do przesady. W miłości potrafi być bardzo zazdrosny i zaborczy. Czasami bywa mściwy.
Wąż będzie szczęśliwym w związku małżeńskim z Bawołem lub Kogutem. Może natomiast unieszczęśliwić Dzika. Niebezpieczny dla niego Tygrys.
---
Koń to urodzeni w latach: 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014
Umie się dobrze ubrać, wspaniale prezentuje się i pragnie, by to zauważono. Dlatego uwielbia wszelkie imprezy, na których są tłumy. Tego człowieka wyróżnia szybki refleks i ostry, czasem złośliwy język. Potrafi być bardzo przebiegły, a także samolubny. Gdy ktoś stanie mu na drodze, stratuje go bez skrupułów. Jest człowiekiem o dużej niezależności i nigdy nie słucha rad. W miłości jest jednak bardzo miękki i słaby.
Koń może szczęśliwie żyć w towarzystwie Kozy lub Psa. Powinien unikać Szczura.
---
Koza to urodzeni w latach: 1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015
To uroczy człowiek, mimo że wielki pesymista, ciągle się zamartwia. Bywa kapryśny. Pragnie, by inni nim kierowali. Brak mu silnej woli. To człowiek dobry, współczującemu bliźniemu. Czasami bywa jednak naiwny. Lubi marzenia. Ważne jest dla niego zabezpieczenie finansowe. Legenda mówi, że zawsze i wszędzie znajdzie on smaczną trawę, dlatego nie powinien bać się życia.
Komfortowe życie zapewni Kozie Kot i Dzik. Natomiast Bawół to dla Kozy nieodpowiedni partner życiowy.

źródło: http://wielka-ksiega-przepowiedni.blog.onet.pl/2011/02/02/10-rok-ognistego-konia/

btw: nie twierdzę, że w to wierzę :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Trochę się zgadza... ale podchodzę do takich rzeczy z przymrużeniem oka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie możesz spać... (???)
Nie przeceniałabym tych "regól"

Ps
"jak jest ochota to i pies kota wyłomota" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe :)
Część się pokrywa a część nie, jak zawsze w takich uniwersalnych przepowiastkach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znalazłam coś dla wszystkich mend ;)

https://youtu.be/CtgdoWo_ZnQ

https://youtu.be/Nwyj8eoL4lM

Ps
"Here's looking at you, kid"

https://youtu.be/esEdC0c3YI4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koza... czyli jednak nazwisko zobowiązuje :D

ale nic się tu nie zgadza...bo ani nie jestem pesymistką, wręcz przeciwnie, nie zamartwiam się... tak, bywam kapryśna jak każda kobieta :P nienawidzę jak ktoś mną kieruje, nie posiadam rozbudowanej empatii toteż nie współczuję bliźniemu... no tak, bywam naiwna, faktycznie...zabezpieczenie finansowe w mniejszym lub większym stopniu potrzebne jest każdemu :P nie lubię kotów, dziki są spoko ale szorstkie trochę :D

sadyl a w tobie jaki zwierzak drzemie? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może rodzice spreparowali akt urodzenia ? :P

@ sadyl a w tobie jaki zwierzak drzemie? :D

Koza ?!!

Gdyby kózki pobrykały
toby małe koźlęta miały ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>ale nic się tu nie zgadza...bo ani nie jestem pesymistką

Jak nie pesymistka, jak pesymistka;)
Optymistka dostrzegałaby podobieństwa i nie umniejszała ich znaczenia twierdząc, że to cechy wszystkich:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie podałeś wszystkich dostępnych zwierząt;)
Ja podam jedno: człowiek:

"Masz potrzebę by ludzie cię lubili i podziwiali, jednak jesteś osobą krytyczną wobec siebie. Masz pewne wady osobowości, ale potrafisz je kompensować tym, co jest w tobie dobre. Masz duże możliwości, które wciąż pozostają niewykorzystane. O ile na zewnątrz możesz wyglądać na osobę zdyscyplinowaną i opanowaną, wewnątrz często trapi cię niepewność i martwisz się o wiele spraw. Niekiedy masz poważne wątpliwości, czy twoja decyzja była dobra albo czy twoje czyny były właściwe. Lubisz pewną ilość zmian i różnorodności, a kiedy osaczają cię ograniczenia odczuwasz niezadowolenie. Cenisz sobie własną niezależność myślenia i nie przyjmujesz cudzych twierdzeń bez przekonujących dowodów. Życie nauczyło cię, aby nie przesadzać ze szczerością kiedy się przed kimś otwierasz. Czasem bywasz osobą otwartą na ludzi, przystępną i towarzyską, ale innym razem zamkniętą, ostrożną i zdystansowaną. Niektóre z twoich marzeń wydają się być nierealistyczne."

Pasuje do kogoś z Was?:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ha, ha dobre.
Ja miałam w planach dodać jeden znak zodiaku "ekstra'
z podobnym opisem :) ale mnie ubiegłeś!
Takie oczywiste oczywistości :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak napisałaś "ekstra" to mnie olśniło, że źle to zatytułowałem, powinno być coś w stylu "cechy, które opisują Wybrańca!";) (boskiego pomazańca, mesjasza, czy jakiej kto wyroczni słucha:d)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w mitologii chinskiej jest tez pojecie polaczenia nieba i ziemi---
kobiety i mezczyzny,o szczegolnych,silnych cechach obu-
kobieta feniks i mezczyzna smok
tak jak w numerologii-----duet mistrzowskich znakow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Feniks ze smokiem? Toć to zwykła gatunkofilia:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Szczur powinien zawsze szukać towarzystwa Smoka"

Ja jestem smokiem, moja ex była szczurem - wiem to tylko dlatego, bo ona wierzyła w te bzdury ;D

Jako ciekawostkę dodam, że z każdą inną ex poza tą jedną mam świetny kontakt ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hm... jeszcze coś o drzewach jest ha ha

Ps
Uważniej przeczytałam roczniki Szczura i może coś w tym jest...
Nie pozwoliłabym sobie oceniać ludzi jedynie wg takiego rysu.
Pewnie dlatego, że "mój" znak i rocznik krytykowane są za wszystko co najlepsze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
> Ja jestem smokiem

"Smok to (..) przeważnie wielki indywidualista i oryginał. Często żyje w poczuciu, że nikt go nie rozumie"

Bzdury... powiadasz? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
:D :D :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"1904, 1916, 1928" to w którym roku się urodziłeś sadyś? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>> Ja jestem smokiem

>"1904, 1916, 1928" to w którym roku się urodziłeś sadyś? :D

chryste panie...

widać nie tylko mnie ludzie nie rozumieją ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
>"Szczur powinien zawsze szukać towarzystwa Smoka"

Brzmi to trochę podejrzanie, bo z jednej strony, szczury są mądre i nie powinny pchać się smoku pod paszczę licząc, że są zbyt nędznym kawałkiem mięsa, by skusić tak duże zwierzę (wiadomo, małe też może smakować - ot takie pestki słonecznika:p).
Z drugiej strony, szczury wciąż istnieją a smoków już nie ma - przypadek?:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jessu, Anty, smokowi, a nie smoku ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Jak sprawić żeby kobieta nawiązała z Tobą rozmowę - lekcja 1"

Smoku czy smokowi - ja tam nie wiem ale działa ;)

PS
Nie chciałem się wtrancać ale jak już tu przyszłem to co będę tak milczał ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zacna lekcja! Mikro nie skomentowała żadnej mojej wypowiedzi ze dwa tygodnie. Już wcześniej bym się mylił, gdybym wiedział, że to tak działa;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dwa to przesada, ale trochę mnie nie było, urlopowałam :D
Nie mów, że tęskniłeś ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nieustannie!:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aha, bo uwierzę :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"szczury wciąż istnieją a smoków już nie ma - przypadek?:d"

(prawie) cytując (prawie) klasyka: "Ty się odchędoż od smoków! Ja jestem smokiem! I nie pozwolę się obrażać!" ;)))

Ciekawe czy ktoś załapie z jakiego to filmu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mushu z filmu Mulan?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czkawka z "Jak wytresować smoka"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak się dzielicie klawiaturą? Na przemian czy na czas? ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie tak jak myślisz ;) @ Mikro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na liczbę wykorzystanych znaków ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale nie wyrywacie sobie? ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie @Michał, jak już wyjdziesz, podrzuć waciki na drugie piętro :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I nie przyniósł :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak btw:

Kto czytał "sceny z życia smoków"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak, moje dzieci mają takową o smokach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nowy skrót myślowy :-D jak ktoś zapyta jaka jestem, żeby opisać siebie odpowiem: jestem smokiem :-D thks Sadyl - jak łatwo ułatwić życie ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a potem się dziwię, że nikt mnie nie rozumie :-D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam w klubie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na Twoim miejscu bym się nie ujawniał. Wokół coraz więcej Azjatów, a wiesz, że oni z każdego wymierającego gatunku robią jakieś lecznicze miksturki na wszystko (choć głównie na erekcję:d).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a. działa na erekcję bez etapów pośrednich, czyli robienia z Niej mikstur ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mam co od tego wątpliwości:)
Lecz na Azjatów działa tak wiele wymierających gatunków - mimo to, wolą je w postaci sproszkowanej lub maści:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem Świnią której tu nie wymieniłeś ,dlaczego ?
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już nie fotoikon? ;)

Zapewne żadna Świnia nie znaczyła w życiu Sadyla na tyle, żeby ją tu wymienić ;))
LUB podał swój znak i kilka innych, losowo wybranych, dla "naprzykładu" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Zapewne żadna Świnia nie znaczyła w życiu Sadyla na tyle, żeby ją tu wymienić

Znaczyła, ino nie wiedziałem, że to Świnia.
Tzn.. zdawałem sobie sprawę z rozbieżności pomiędzy kalendarzem chińskim a gregoriańskim, ale nie przypuszczałem, że rozbieżność jest większa niż miesiąc ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie fotoikon bo skoro jestem Świnią to wstyd mi i zmieniłem nick ;)
Rok Świni obchodziliśmy w 2014 i był to dla mnie bardzo dobry czas.Gwoli uzupełnienia niechcąco o mnie :)
Świnia nie jest przesadnie ambitna czy pracowita. Lubi zajęcia związane z podróżami i sztuką, a kariera i stanowisko nie jest jej jedynym życiowym celem. Nie jest przesadnie ambitna, nie pragnie rządzić i rozkazywać. Swoje obowiązki wykonuje z powagą, ale bez stresów. Nie komplikuje prostych spraw i nie zastanawia się w nieskończoność nad cudzymi postępkami. Ma nieco naiwną naturę, ale z tego powodu potrafi wznieść się ponad ludzkie problemy, nie czuje też w sercu zawiści i zazdrości. Z tego powodu jest lubianym współpracownikiem i dobrym przyjacielem. Rozumie dobrze nastroje innych ludzi i ma wspaniale rozwiniętą intuicję. Sprzyja jej szczęście w zawodach związanych z medycyną, nauką i informatyką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiennikiem do Świni jest Dzik - zdecydowanie lepiej brzmi :)
Z Twoich wpisów w innych wątkach można też wywnioskować, że jesteś z przełomu 1959/1960, no, góra 1971/72 ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak . Z dzikami miałem " przyjemność " kiedy kilka dni temu rozbiłem namiot w "cichym i spokojnym " miejscu w celu wypróbowania kilku metod medytacyjnych oraz diety polegającej na niejedzeniu kiedy okazało się już pierwszego dnia że nie jestem sam a tak miało być ; tuż po 23 przebiegły obok namiotu, zdziwione zapewne "co to za przybytek na ich szlaku wędrówek" ,nic to, bo dwie godziny później wróciły, ale już z odyńcem dwiema lochami i kolejnymi młodymi .Sądziłem że na wybrzeżu odławia się dziki... !! a dziki są zakochane w swoich stronach i nawet z Borów Tucholskich mogą powrócić w czasie krótszym niż dwa tygodnie ... i oto stoi rodzinka przed moim lichym schronieniem .Nie czuły się zagrożone więc nie atakowały . Polecam głównie chłopcom .Takie wypady kształtują charakter. Dziki ,ilość insektów w namiocie, odgłosy przyrody podpowiadały mi że jestem częścią tego świata w jej różnorodności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może liczyły na zaproszenie... do namiotu? ;)
Bo wyczuły, że też jesteś dzikiem ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że w porównaniu z tym dzikiem z Karwi (na YT ) to te "moje" były jakby szlachetne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dedukcja dr Watsona ;1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyżby trafiona? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tą medycyną, nauką i informatyką to polecieli. Ale reszta wypisz, wymaluj ja ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...chociaż z tą medycyną, jakby tak dobrze pomyśleć... I wziąć pod uwagę słowa pewnego człowieka :-D. To w końcu smokiem jestem, czy bardziej udomowiona?? ;-) :-D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
> wziąć pod uwagę słowa pewnego człowieka

To chyba nie medycyna a bardziej coś między czarem a terapią manualną :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To i siebie sprawdzić musiałam.
Nie ma jak ciekawość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytając inny opis, przeczytałam również konia. Całkiem odmienny od zacytowanego przez autora wątku. Nie mogłam się powstrzymać i skopiowałam. Zdanie drugie rozłożyło mnie na łopatki :D

"Charakterystyka: Koń unika wszystkiego, co jest wywrotowe bądź podejrzane. Nie będąc zbyt lotnym, woli mówić otwarcie, niż bawić się w podteksty. Nie znaczy to, że Konie są gruboskórne; po prostu nie są wyczulone na subtelności i niuanse. Nie mają też wyrobionego poczucia taktu czy dyskrecji i mogą być trochę hałaśliwe w towarzystwie, są to jednak ludzie o złotych sercach, szczerze życzliwi."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zna ktoś Koguta? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

do góry