Widok

ANA Hep 2, anty TPO i Anty TG - co to za badania

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
ANA Hep 2, anty TPO i Anty TG. Orientujecie się czego dotyczą te badania, tzn ich wyniki czego są wskażnikami? Ile kosztuje ich wykonanie? oprocz powyższych lekarz zlecił mi jeszcze badania TSH, FT3,FT4, Ca, Mg, Fe, Zn, wiecie ile zapłace za to wszystko?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
oo reetty....ile tego jest....! jestes w ciazy?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
anty TPO to badania na przeciwciała tarczycy Anty TG tez tylko innego rodzaju.. ANA Hep 2nie wiem

ale czy masz problemy z tarczycą?
wiekszosc to badania endorkynologiczne niektóre istone dla utrzymania ciązy inne np ft3 zeby zajsc w ciąze choc nie tylko...
tworzenie i projektowanie stron internetowych - http://www.ascomi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ANA Hep-2 to jest test na wykrywanie przeciwcial przeciwko skladnikom jadra komorkowego, ktore sa obecne w przypadku wystepowania chorob autoimmunologicznych.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uuu, a który to lekarz tak dokładnie bada? Za same tarczycowe zapłacisz w większości laboratoriów blisko 300 złotych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawyzone antyciała przeciwtarczycowe wskazują na chorobę Hashimoto-ja przez nie poronilam w 3 miesiącu.ANA tez podejrzewali ale na szczęscie nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za przeciwtarczycowe(oba rodzaje) zapłacilam 70 zeta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za tSH płaciłam w Brussie 27 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podejrzewam, że skierował Cię na to dermatolog, bo masz problem z włosami lub skórą. Jestem w tym na bieżąco więc już Ci mówię ile zapłacisz :)

Wykluczenie chorób tkanki łącznej:
ANA Hep-2 71zł

Wykluczenie chorób tarczycy:
TSH 11zł
fT3 11zł
fT4 11zł
anty TPO a anty Tg są chyba po 35zł w laboratoriach prywatnych więc na akademii będą taniej

Wykluczenie niedoboru, któregoś z pierwiastków:
Ca, Mg, Fe są po jakieś 6zł
Zn jest drogi, bo aż 50zł

Ceny które podałam obowiązują na AMG. Normalnie te badania kosztują 3 razy tyle, ale tam jest teraz bardzo tanio więc leć z tym na akademię. Pobieralnia jest czynna od 7:00 do 14:00. Pamiętaj żeby być na czczo.

Na pocieszenie powiem, że ja dostałam obszerniejszy spis badań i tylko dzięki tej obniżce na akademii mogłam je zrobić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza sie wyjatkowo tanio w akademi - ja mam abonament firmowy, ale jakbym nie miała to za samo anty tpo w lux medzie 110 zł, tsh,ft3,ft4 każde ponad 40 zł, a te ostatnie robie co miesiac. Jakbym nia miała abonamentu to pewnie bym skorzystała z rady neiss, taniej wątpie czy znajdziesz.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

do góry