Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Koncert 13.02 wątek zamknięty Każdy się podnieca tym klubem, a ja na prawdę nie widzę w nim nic...
~Ana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Zmiany na lepsze wątek zamknięty Buffet na mapie Gdańska to szczególne miejsce. Chodzę tam od lat, bo jedynie...
~izka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

3city - opinia wątek zamknięty beznadziejna "ochrona"-panowie powinni zrozumieć że stojąc przy wejściu do...
~3city
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

.. wątek zamknięty tak się składa, że jestem jedną z dziewczyn, na które przewrócili się...
~pola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

hallo obok mieszkaja ludzie! wątek zamknięty witam!tak sie sklada ze mieszkam 4 metry od plotu graniczacego z buffetem!i...
~sasiadka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Aga - opinia wątek zamknięty Wczoraj ochroniarzy nie widziałam. Może i lepiej z tego co czytam. Impreza...
~Aga
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

Lokal dobrze znany i często przeze mnie uczęszczany wątek zamknięty ale ochrona znowu do wymiany. W sobotę praktycznie bez powodu sprowokowali...
~lj
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Alternatywa dla ludzi lubiących muzę różniącą się od pozostałych klubów 3miasta:) wątek zamknięty ...cyt "otwarty cały tydzień w godzinach 12-23 itp"....właśnie byłem dziś i...
~SiZZLeR
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

OBSŁUDZE JUŻ DZIĘKUJEMY! wątek zamknięty Pragnę zaznaczyć że jestem stałym klientem- może nie w każdy wolny wieczór...
~Watacha DRUM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

ŚWIETNE MIEJSCE wątek zamknięty Fajna obsługa, zróżnicowana klientela bez ryzyka natknięcia się na...
~Mia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Szatnia wątek zamknięty Opróżniajcie Kieszenie przed oddaniem kurtek do szatni !!! sluchawki...
~Wisniowy
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

przed 40 tką też wpuszczają ;p wątek zamknięty Przeczytałam wcześniejsze opinie i postanowiłam zamieścić też swoją ponieważ...
~Agnieszka K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

pseudo ochrona bije ludzi!!! wątek zamknięty w sobotni wieczór byłam świadkiem pobicia mojego znajomego poprzez pseudo...
~niemile zaskoczona
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Baltazar - opinia wątek zamknięty Idealna miejscówka: Świetna muzyka w odróżnieniu od obecnego Sfinksa.....
~Baltazar
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Nietuzinkowe miejsce wątek zamknięty nieprzeciętna muzyka, do tego klimat miejsca. Ogólnie klub inny niż...
~kendale
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Ceny z kosmosu wątek zamknięty Ceny bardzo wygórowane. Widocznie artyściu w tym kraju są bardzo bogaci....
~hans klos
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

Niczego nie brakuje wątek zamknięty Klub przeznaczony jest dla osób o specyficznym guście. Miłośnik imprez na...
~barrrrrrrabaarrarraaaaaaaaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

BEZ KOMERCJI wątek zamknięty to jedno z niewielu miejsc w trójmieście promujących ambitną muzykę...
~Survival
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

jeżeli ktoś wątek zamknięty poszukuje muzycznych specjałów, prawdziwie gdańskiej industrialnej...
~Anielski Orszak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

Uncanny Valley - opinia wątek zamknięty Jak byłem mniejszy, zawsze myślałem, że jak przyjadę kiedyś do trójmiasta to...
~Uncanny Valley
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry