Widok

Czy są tu jakieś bizneswoman?

Dziewczyny, czy prowadzicie swoje marki? Jak sobie radzicie czy zrezygnowałyście przez to z pracy w biurze czy łączycie swój biznes z praca w biurze? Ja się zastanawiam nad założeniem swojej marki odzieżowej, sama szyje i projektuje, ale boję się, że sobie nie poradzę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klaudia, ja mam swoj sklep internetowy i czasem bywalo naprawde ciezko. Dopiero po 2 latach od zalozenia udalo mi sie zwolnic z agencji w ktorej pracowalam i zyc tylko z dochod ze sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale nie zaluje; naprawde bylo warto!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie ja się tego trochę boję, że mój organizm nie wytrzyma na 2 etaty... A korzystałaś z jakiś szkoleń dla kobiet, szkoleń z urzędu pracy? Ciekawa jestem czy to w ogóle coś daje czy tylko szkoda czasu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzilam, w zasadzie co chwila w zaleznosci od budzetu. Jedne sa bardziej wartosciowe, inne mniej. Te bardziej czesto kosztuja po 500 zl (np. Te marketingowe), ale warto w nie zainwestowac bo naprawde duzo dają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie, 500 zł to dużo, ale jak ma Ci się zwrócić to zupełnie co innego. Chętnie bym się spotkała z młodymi kobietami biznesu, nie wiesz/wiecie może czy są gdzieś w Trójmieście i okolicach jakieś fajne tego typu wydarzenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja slyszalam o takim cyklu HR na szpilkach to sa szkolenia dla wlasnie bizneswoman i jakos niedlugo ma byc w Gdansku. Nie pamietam dokladnie bo widzialam gdzies reklamę, musialabys poszukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.facebook.com/events/1270031439719837/

Czy to jest to? Faktycznie niedługo będą w Gdańsku, gdzieś poza Trójmiasto to nie mam czasu jechać, a patrząc na agendę i tematy wykładów zapowiada się naprawdę ciekawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak! Ja moze tez bym sie wybrala... na 2 dni to nie moge, ale na ten pierwszy to chetnie. I tylko 200zl to nie jest duzo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama brałam udział w HR na szpilkach, tylko, że w Warszawie. Fajnie, że coś dzieje się w Trójmieście! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooo i jak było? Bo dla mnie przy zakładaniu firmy każdy grosz się liczy, nawet jeśli to miało by być tylko 200zł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klaudia, fajnie, na prawdę fajnie. Z tego co kojarzę to już X edycja. Warto zainwestować!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O to fajnie, zawsze lepiej jak ma się opinię od kogoś kto już był.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj ja tez sie ze swoja firma wahalam... ale warto bylo! Szkolenia ze wszystkiego, social media, marketing, analytics, adwords, rozwojowe... jezdzilam po calej Polsce, spalam po 4 h na dobe, ale bylo warto. Teraz mam male (nie mikro) przedsiebiorstwo i jestem z tego bardzo dumna!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

przestań sadzić głupoty Anna Paula czy inna pseudobizneswoman z tym samym IP...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

do góry