ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewelina R. - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny Elka School mnie nie zawiodła! Z Elką zdałam za pierwszym...
~Ewelina R.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

Tomasz.Ś. - opinia wątek zamknięty Kurs na kat. A Poszło szybko i sprawnie, chociaż kurs zaczynałem jesienią...
~Tomasz.Ś.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Darek - opinia wątek zamknięty Szczere podziękowania dla Elka School oraz instruktora Wojciecha Naklickiego...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 czerwca 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Kurs na motocykl zrobiony szybko i skutecznie - egzamin zadany za 2-im razem,...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Wiktoria W. - opinia wątek zamknięty Kurs zrobiony w niecałe 3 miesiące. Na 18-stkę zdane prawko.Uczył mnie Pan...
~Wiktoria W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Sebastian - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę oraz instruktora Grzegorza Kaczmarka ! Jazda z Panem...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Aleksandra G - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam, miałam okazję mieć jazdy z instruktorem Łukaszem Oleksiakiem....
~Aleksandra G
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Klaudia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę, a w szczególności instruktora pana Janusza...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Filip - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkółka na świecie :D Zdane wszystko za pierwszyym!!:D Polecam Pana...
~Filip
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Weronika - opinia wątek zamknięty Chciałabym bardzo polecić instruktora Janusza Piotrowskiego! Jazda autem była...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Szkoła świetnie przygotowuje pod egzamin w PORDzie. Zdałam za pierwszym razem...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Klaudia Górska - opinia wątek zamknięty Miałam jazdy głównie z Panem Januszem Piotrowskim, bardzo dobre przygotowanie...
~Klaudia Górska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Łukasz - opinia wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim Elkę School, a w szczególności...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 listopada 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Elka School i instruktora Łukasza Plisińskiego. Mając już...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo! Zarówno praktyka, jak i teoria zdane za pierwszym razem! I to...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Olaaa - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo! Zarówno praktyka, jak i teoria zdane za pierwszym razem! I to...
~Olaaa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Elżbieta K - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Grzegorza Kaczmarek!!! W takim towarzystwie można...
~Elżbieta K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Krzysztof Dymanowski - opinia wątek zamknięty Polecam Instruktora Janusza Piotrowskiego, bardzo efektywnie i sprawnie...
~Krzysztof Dymanowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 listopada 2019

Klaudia - opinia wątek zamknięty Po kursie w innej szkole dobrałam jazdy doszkalające u Pana Piotra Kowerdeja....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Marika - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy Elka School. Mogę szczerze powiedzieć (gdyż jest...
~Marika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2095

postów

1961

wątków

do góry