Widok

Haftowane obrazki :)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wpadłam na pomysł, żeby wyhaftować kilka obrazków do powieszenia nad łóżeczkiem :)

myślicie, że to dobry pomysł?


cały czas jestem na zwolnieniu :) lato spędzę "pod drzewkiem" - to przynajmniej miałabym zajęcie ;) no i poćwiczyłabym cierpliwość... ;) (już kiedyś tak robiłam - na mnie to działa)



znalazłam nawet fajną aukcję na allegro z kanwami z nadrukiem :)

które obrazki byście wybrały???

(myślę o 5-6 i na 100% musi być Aniołek)


http://www.allegro.pl/item601089935_kanwa_z_nadrukiem.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super!! Sama bym się w takie coś pobawiła :D
Te Aniołki są śliczne, ale podoba mi się jeszcze obrazek 2020B010 z tym śpiącym Misiem, w sam raz do powieszenia nad łóżeczkiem malucha, który i tak większość czasu przesypia :))
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajna sprawa, ja kiedyś trochę haftowałam krzyżykami, teraz chyba brakowałoby mi cierpiwości - tylko ceruję dziury jak trzeba ;-)
Mi podobają się obrazki:
- z drugiego zestawu 2020B007,
- z trzeciego zestawu 202B015,
- z szóstego zestawu 2020B030,
- z siódmego zestawu 2020B038 i 2020B040.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Za darmo można ściągnąć program:

http://www.haft.grzela.pl/

fajnie zmienia rysunek na szablon haftu krzyżykowego.
Kiedyś się tym bawiłam, ale nie mam już cieprpliwości - mam tzw. słomiany zapał, bo żadnego haftu nie skończyłam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Dziewczyny :D

dzisiaj byłam na działce z moją ciężarna koleżanką (ma termin równiutki miesiąc po mnie) i też jej się spodobała ta myśl :) nie umie jeszcze haftować - ale ją nauczę ;)


RENNI - ale to później musisz liczyć kratki i przenosić na czystą kanwę - tak? kiedyś próbowałam - przy małych motywach da radę... ale przy większych można się zgubić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajny pomysł :) Żona mojego kuzyna robi takie cuda i naprawdę ślicznie to wygląda. Do pokoju dziecka jak znalazł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwszy obrazek gotowy :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, super! Pięknie Ci wyszedł ten obrazek!
Ale myślałam, że najpierw wyhaftujesz Aniołka, a nie Kubusia... ;D
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaczęłam od Kubusia bo był najłatwiejszy ;) w ramach przypomnienia jak to się robi... ;P

teraz zaczęłam krasnala :) (największy obrazek)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybrałam takie obrazki :)


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super! Sama z chęcią zabrałabym się za takie haftowanie, tylko że u nas jeszcze nie ma dla kogo szykować pokoju...

Do Kubusia mam słabość od dzieciństwa, a Aniołek chyba powinien być w każdym dziecinnym pokoju, według mnie oczywiście... ;)
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiście nigdy nie przepadałam za Kubusiem ;) ale uważam, że to taki typowo dziecięcy motyw :)

co do Aniołków - zgadzam się w 100% ;)

nie dość, że mam jednego do wyhaftowania :) to jeszcze w sypialni na komodzie mam zbiór Aniołków ;) (naście sztuk) :)

i znajdę sposób, żeby tam zostały mimo wprowadzki nowego lokatora ;) (dzidzia będzie z nami w sypialni)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe, też mam zbiór Aniołków w domu. Niestety obecnie tylko dwa ububione i do których mam mega sentyment! Reszta została w moim rodzinnym domu, bo przy przerowadzce do Gdańska nie mialam jak ich ze sobą zabrać... ;)
Po suwaczku widzę, że jeszcze trochę i dzidzia będzie z wami :) świetnie! Chłopczyk czy dziewczynka, wiadomo już?
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zostawiłam kilka Aniołków u mojej Mamy ;) tak żeby i na Nią miały oko ;)


co do płci naszego dzidziusia - to jest zagadka :) jeszcze w 25tc była dziewczynka :) (USG w 22 i 25 tc to potwierdzały - nawet mamy zdjęcia) :P
a USG w 27tc pokazało siusiaka :P (u innej Pani Dr)


także nie mam 100% pewności co do płci ;) ale dalej mam nadzieję/przeczucie, że do dziewczynka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno kobiety czują takie rzeczy!
Mojej kuzynce na USG wychodziła córeczka, a ona ciągle twierdziła że będzie chłopak, no i ostatecznie jest synek! ;) Jej teoria i przeczucia wygrały z teorią lekarza...

Tylko niestety w takich sytuacjach jest problem z zakupem ubranek, niewiadomo czy różowe brać czy niebieskie... ehh...
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihihi :P ja już mam całą wyprawkę różową ;)


teraz kupuję uniseksy ;) gdyby jednak to był chłopiec - wyprawkę dla dziewczynki dostanie moja kumpela (termin ma miesiąc po mnie i póki co ma córkę)

mi w sumie 5 razy śniła się córeczka :) nawet 3 dni temu :)
ja też przyśniłam się mojej Mamie jako dziewczynka ;) chociaż wszyscy obstawiali na 100% chłopaka - tak rozrabiałam ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to chyba będzie córeczka, na dodatek wyśniona! :) zresztą za parę tygodni sama się o tym przekonasz! ;))
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh ;P mam taką nadzieję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dla mojego synka wyhaftowalam aniolka a moja mama i bacia 2 ciuchcie i psiaki..juz wisza nad lozeczkiem i wszyscy sie nimi zachwycaja.ja tez sie balam,ze niebede miec cierpliwosci do tego ale sie udalo.przed porodem zaczelam haftowac 2 aniolka ale niestety nie udalo mi sie go skonczyc ;/ ale mam nadzieje,ze juz niedlugo sie wezme za niego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pochwalę się :) wczoraj skończyłam haftować największy z wybranych przeze mnie obrazków :)


20x30cm :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
noo pięknie :) fajny pomysł, też rozglądam się za obrazkami do pokoiku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda czy mulinę zamawiałaś też u nich czy kupowałaś oddzielnie?? Chyba mnie zaraziłaś i też zamówię sobie kilka do wyhaftowania:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny pomysł. Agusia, u kogo kupowałaś? Czy łatwo coś takiego zrobić? Wpadłam na szalony pomysł zrobienia takiego obrazka na chrzest siostrzenicy męża, ale nigdy tego nie robiłam, a chrzest w marcu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ma się chociaż troszkę zdolności manualnych - to nie jest trudne :)


mulin nie kupowałam, bo mam całą walizkę ;)


kanwy zamawiałam od "danusiek2" http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12306541
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam stronkę hobbystudio.pl. Tam mają same cudeńka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry