Widok

Jakim kremem smarujecie buźkę dzieciom przed wyjściem na mróz?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ja do tej pory używałam kremu dla dzieci NIVEA na mróz i wiatr, ale mój synek ma chyba na niego uczulenie, więc chciałabym go zmienić na jakiś inny, ale nie wiem który jest godny polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OILAN krem do rąk
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja smarowałam do tej pory kremem ochronnym bambino, ale okazało się że ma on w składzie wodę, więc szukam czegoś innego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krem na każdą pogodę z nivea.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie ten krem nivea na każdą pogodę mega nas uczula :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dermobaza z apteki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mustela bebe krem na mróz
"Dobre rodzicielstwo to w dużej części umiejętność radzenia sobie z własną bezradnością. (..) Trzeba rozstać się z wyobrażonym i wymarzonym dzieckiem po to, by spotkać się z tym, które ma się we własnym domu." A. Stein
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czysta wazelina - bez dodatków bez zapachu, bez uczuleń!!!!
mam w domu atopika i wiem co dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Penaten na mróz lub Mustela
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aquastop firmy ziołolek i jest super http://www.ziololek.pl/produkt/34
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nivea na mróz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emolium krem barierowy http://www.i-apteka.pl/product-pol-1716-EMOLIUM-krem-barierowy-40ml.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tej chwili krem emolium specjalny, mały miał wysypkę która strasznie wysuszyła mu skórę i lekarka kazała czymś dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry smarować
póki co sprawdza się dobrze, po powrocie ze spaceru mały nawet nie ma czerwonych polików :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uzywam IWOSTIN krem ochronny na zime, sama tez go uzywam w okresie zimowym.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
linoderm zielony z alantolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Nivea.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mustela Bebe
http://www.aptekaeskulap.com.pl/mustela-bebe-krem-ochronny-na-zime-40-ml-p-1624.html

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oilatum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SOPELEK FLOSLEKA

Tani i dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Mustele bebe creme i taki sztyft oraz Dermobaze. Po musteli mały ma i tak czerwone poliki a dermobaza tak brudzi kurtkę przy szyi małemu, że mi się jej odechciewa smarować :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
perfecta baby dax cosmetics krem ochronny na każdą pogodę
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja także perfecta baby dax cosmetics krem ochronny , poprzednie dwie zimy flosleku sopelek. ten ostatni sprawdzil sie rewelacyjnie, nawet przy noworodku, daxa uzywam niedlugo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy Sopelek zawiera wodę????
bo widziałam na różnych stronach różne składy... :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze odnośnie Aquastop - faktycznie ma w składzie metylo-etylo-propylo-butylo parabeny? http://www.aquavitae.com.pl/product-pol-4362-Aquastop-Krem-dla-noworodkow-50-ml.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
perfecta baby dax
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smaruję małego perfectą baby dax i u nas kompletnie się nie sprawdza. Mały ma czerwone policzki po powrocie ze spaceru, choć przed wyjście smaruję grubą warstwą, w domu także natłuszczam wazeliną i nic nie pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krem nivea na kazda pogode
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda krem sopelek zawiera na 100% wodę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sopelek zawiera wode bo babcia ostatnio kupila malemu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
babydream tez ma wode ale dla Nas jest najlepszy
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my mamy krem emolium bariera i jest świetny. Zawiera w składzie wodę, ale to nie chodzi drogie mamy o to, żeby krem nie zawierał wody (KAŻDY ją zresztą zawiera), ale o to, żeby na duży mróz nie był stosowany krem NAWILŻAJĄCY. Jeśli chodzi o krem Nivea na każdą pogodę to zawiera on cynk, który mocno wysusza skórę dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi tłumaczyła farmaceutka ,że chodzi o proporcję...z tego co pamiętam,że nie może być parafina w wodzie tylko woda w parafinie czy jakoś tak i tak podobno jest w mustelli
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciascioo mój mały po mustelli też ma czerwone poliki bardzo. Najlepsza na świecie jest Dermobaza :) Pod względem składu i działania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mały na dodatek dostał uczulenia na Perfectę dzisiaj;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dermobaza jest na recepte?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie,nie jest na recepte.http://www.doz.pl/apteka/p19970-Dermobaza_krem_tlusty_25_g
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja siebie - atopika- smaruję maścią witaminową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny - jeśli któraś nie może smarować buźki swojego dziecka kremem Nivea - to ja chętnie odkupię :] może być pół opakowania :]

nam z pewnością do końca zimy nie wystarczy kremu ;) a nie chcę żeby było jak rok temu - kupiłam na koniec zimy, a na kolejną już się nie nadawał chociaż data była dobra :/ (3/4 opakowania)

także chętnie odkupię ;) najlepiej Przymorze i okolica :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chętnie pozbędę się oilatum, bo my używać nie możemy, a leży, użyty zaledwie kilka razy ... za dychacza ;) odbiór Wrzeszcz!

Nivea nie oddam! :D ale mamy sposób na niezmarnowanie kremu, bo podobnie jak u Ciebie Agusia, zostawało nam tego kremu i szkoda go było wyrzucić ;), a że Lenie nie chciałam zrobić nim krzywdy to Mąż używał ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sylwia - no własnie ja też używam ten z poprzedniego sezonu ;P do rąk przed wyjściem na dwór :]

ale - chociaż terminowo dobry - jest różnica w konsystencji, jakiś taki bardziej olejowy jest :P u Was też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja trzymałam go w lodówce, jak przestałam używać, i był normalny ;), ale, że to nie ja używam to aż takiej uwagi nie zwróciłam ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jejciu ja mam też problem ze skórą małej...
Ostatnio zrobiła się strasznie atopowa. Lekarz zalecił nam tylko kąpiele w emolium ale nie skutkują.
Policzki są koszmarne. Mieliśmy nivejkę na każdą pogodę i bambino ale jest coraz gorzej. Miałąm też sporo próbek kremów emolientów do ciała ale różnica tylko na chwilkę a po nocy całe ciałko znowu skorupowate. Od kilku dni jedną stronę (prawą rączkę i policzek) zaczęlam jej smarować kremem do rąk nautrogena (nie mam pojęcia czy mogę, dziecko ma niespełna 2 latka) ale szczerze mówiąc to efekt był zadziwiający od pierwszego smarowania! Muszę szybko wpaść na coś co jej pomoże, bo już nie mogę patrzeć na to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny spróbujcie tej Dermobazy, naprawdę to jest super krem. Łagodzi wszelkie podrażnienia i nie zaszkodzi maluchom. Do tego nie kosztuje więcej chyba niż 10 zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze Dermosan (krem tłusty)
Allerco natłuszczający
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my smarujemy Nivea, jego wielkim plusem jest brak wody w składnie. Ale nie lubię jego bardzo gęstej konsystencji.

Ale jak nie ma mrozu fajny jest BabyDream łatwiej się go rozsmarowuje i całkiem przyjemnie pachnie.
Smaruję nim też np. kolanka bo mały mimo że raczkuje w grubych rajtkach to i tak ma po całym dniu czasami trochę zaczerwienione i suche.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja w tamtym roku smarowałam córcię kremem nivea na każdą pogodę i w tym roku używamy go również (mimo, że przez rok był otwarty). Nie zauważyłam jakiejś innej konsystencji niż w tamtym roku a data ważności jest jeszcze dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również jesienią zaczełam małego smarować zeszłorocznym nivea (bo zostało mi pół tubki) i nic mu nie było. :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm, no ja zużyłam już Nivea na każdą pogodę w ubiegłych sezonach a w tym roku smarowałam Bambino, ale z tego, co tu piszecie to niezbyt dobrze??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kazde dziecko ma inaczej kremiki pampresy i inee pierdoły dopasowuje sie na zasadzie prób i błedów....to ze dziecku x nie pasuje nivea to dziecku y moze slyzyc bardzo dobrze
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale w tak mroźne dni krem który nakładamy dzieciaczkowi na buźkę nie powinien zawierać w swoim składzie WODY!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Evelajna a które w tych wymienionych (z wyjątkiem Nivea bo jak dla mnie jest beznadziejny) nie zawiera w składzie wody?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to trzeba sprawdzić skład, który jest napisany na opakowaniu. ja nie znam na pamięć składów wszystkich kremów
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry