Widok

przedszkole NR 27 W GDYNIA; MALUTKOWO opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
proszę o opinie tego przedszkola. szukamy fajnego przedszkola dla naszego dziecka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek tam chodzi. Teraz jest w ostatniej grupie. Gdybym miała podejmować decyzję jeszcze raz zapisałabym go na Starogardzkiej lub na Pustki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Ja" a co w malutkowie jest nie tak? Też je bierzemy pod uwagę więc proszę o opinię...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w zeszłym roku podanie złożyliśmy do przedszkoli ul. Starogardzka, ul. Wiejska i ul. Lubawska i dostaliśmy się na Lubawską i jesteśmy zadowoleni. Tak na prawdę nigdy nie wiadomo, do jakiego przedszkola dziecko trafi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też chcemy złożyć do trzech przedszkoli...w tym roku podobno wyjątkowo późno mają być nabory bo nawet w maju..(tak mi powiedziała pani dyrektor jednego z przedszkoli)
a jakie kryteria są brane pod uwagę? tzn jakie dzieci mają pierwszeństwo? faktycznie jest tak że jeśli mama nie pracuje to dziecko nie ma szans?
straciłam prace i jestem na etapie szukania innej... ;/;/;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co w przedszkolu jest nie tak? Może to, że jak dzieci są w ogródku przedszkolnym to każdy może wejść o zabrać dziecko. Wiele razy, jak szłam po syna, to żadna z Pań nawet nie patrzała, czy dziecko idzie do domu, czy nie. Zawsze były zajęte plotkami. Druga sprawa: ja rozumiem, że do -10 stopni trzeba wychodzić z dziećmi na dwór, ale nie przy największej wichurze. Trzecia sprawa: zero atrakcji dla dzieci, teatrzyk raz na pół roku (dzień dziecka+święta). Znajomej córka chodzi do przedszkola państwowego gdzieś na obrzeżach miasta i tam co rusz organizują jakieś atrakcje dla dzieci- u syna kiepsko to wygląda. Mam wrażenie że dzieci tam są zostawiane tylko na przechowanie. Na prawdę polecam Lubawską lub Starogardzką.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
moje chodzi do przedszkola nr 21 na Demptowie i jak na razie (2 lata tam jesteśmy) jest ok, codziennie angielski, co drugi dzień taniec, w poniedziałki gimnastyka, w piątki religia. We wrześniu trafi tam jeszcze syn. Dość często mają równego rodzaju teatrzyki, a jak jest ciepło to dla dzieci są wycieczki, np. jesienią były w sadzie w Miłobądzu, każde dziecko z wycieczki wróciło z koszykiem jabłek.

z tego przedszkola, opieki nad maluchami oraz wyżywienia jestem zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do JA
własnie też zauważyłam że każdy może wejść i zabrac dziecko niezauważony...
bramka non stop otwarta..zresztą brama wjazdowa ostatnio też ciągle otwarta...
plac zabaw nie jest dodatkowo ogrodzony.
przecież chwila nieuwagi i dziecko samo może sobie wyjść...
;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"mama" też zastanawiam się nad tym przedszkolem znajoma chwali i poleca mam pytanie twoje dziecko ma rocznikowo 3 latka ? od września chciałam córke posłać do przedszkola będzie miała wtedy 2 ,5 i boje się ze nie dostaniemy się kryteria są od 3 lat :( z tego co się dowiedziałam to na zamenhofa przedszkole 31 są takie grupy Może ktoś z własnego doświadczenia się wypowie ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gonia - synek dostał się do przedszkola nr 27 jak miał 2,5 roku. W tym roku odchodzą dwie grupy starszaków i będzie większy nabór. Nie martw się, że Twoje dziecko się nie dostanie. Z tego co wiem, to 2,5 latki tak samo mają miejsca w przedszkolu. Z moim synem w grupie były dzieci rocznikowo młodsze np. z kwietnia, maja. Mój jest z grudnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hop, może jeszcze jakieś opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie z Pani opinia. Mam to przedszkole pod oknem ( mieszkam na gniewskiej)widze. Albo dzieci wogole nie wychodza a jesli wyjda to panie zajete plotkami.) Zdziwiona jestem ze dyrekcja w tym kierunku nic nie robi.Przeciez najwazniejsze jest bezpieczenstwo. Chyba ze nikomu to nie przeszkadza. Odbebnia swoje godz. I DO DOMU
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po 6 latach nic się nie zmieniło -przechowalnia. Polecam Lubawską tam nie ma tygodnia bez super atrakcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wiem o czym inne mamy piszą ja byłąm zadowolona z "Malutkowo" przecież ogrodzenie jest!!! podwórko przecież nie jest od strony wejscia !!! Bramka jest zamykana u góry na skobel więc jak dzieci mają wyjśc i do godziny 14 zawsze wchodzi się dzwoniąc domofonem.... Ja byłam bardzo zadowolona 3 lata synek tam chodził i napewno pośle też tam córeczkę... tak samo jeśli chodzi o przedstawienia są na każdą okazje zabawy tak samo widocznie jakiejś mamie dziecko często choruje i omijają go takie atrakcje.... Ja bardzo polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam sie z dynka86 Malutkowo jest super!!!! szczególnie Pani Jola i Pani Bożenka,to cudowne kobiety.Moja córcia chodzi juz do szkoły i jest wzorową uczennicą, zreszta 11 dzieci w klasie córki jest wzorowych!!!! tak zostały przygotowane do edukacji szkolnej przez Panie przedszkolanki. Każdemu polecam to cudowne przedszkole
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam...ile mam sklada tam podania w tym roku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są tu jakieś Mamusie ktorych Dzieci od jutra do tego Przedszkla?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn właśnie skończył to przedszkole. Jak będę posyłała młodszą córkę do przedszkola to na pewno nie do Malutkowa. Jedyne wspaniałe osoby w tym przedszkolu to Pani Danuta i Pan Krzysztof.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj brzydko tak samemu sobie słodzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety mam to przedskole pod oknem. Dzieci robia swoje a panie zaoferowane rozmowa. Zadna nie patrzy co dzieci robia. Zajec jako takich nie ma ciagle sie bawia. Mam osobe ktora tam pracowala. Zadnej dyscypliny wsrod grona. A chcemy zeby dziecko sie czegos tamnauczylo. Czas na zabawyjest sporo. Odradzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje dziecko zaczęło chodzić w tym roku do tego przedszkola i juz po 2 miesiącach wiem że muszę go w przyszłym roku przenieść do innego.Mimo nowej pani dyrektor niestety to co się tu dzieje albo to co się nie dzieje to żenada!!! 15 min rytmiki,parę minutek angielskiego i religia reszta zajęć to podwórko żeby panie miały czas postać i poplotkować. Jedzenie straszne chociaż jadłospis jak ktoś poczyta to mega super ,ale rzeczywistość jest taka ze dzieci jedzą łyżkę stołową suchych płatków w wielkim talerzu (bez mleka) i codziennie- jak się załapią to chlebek z masełkiem bo dodatki są obrzydliwe i dzieci tego nie chcą.Rozmawiam z mamami i tylko słyszę że ich dzieci podobnie jak moje wracają do domu i nie mogą się najeść bo tak są głodne. Absolutnie nie polecam tego przedszkola -chyba że w desperacji ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mama desperatka hehe Wygadana w internecie a w realu ..Za rok kolejna negatywna opinia na temat innego przedszkola?.To może obiady z restauracji? albo otwarty basen w ogrodzie? Oczekiwania mamusiek a w domu nuda wiadomo (komputer ,telefon),proponuję nianię w domu :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tata mądrala, pewnie mizga się do nauczycielek i wszystko mu pasuje. Za rok moje dziecko idzie do zerówki i mam w nosie jak inne dzieci będą wychowywane w tym przedszkolu!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ma być fajne to nie Malutkowo :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

do góry