Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
stomatolog wątek zamknięty pani dr.wysocka w trakcie wizyty bardziej zainteresowana akwizytorem niz...
~wiesia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

dobry pulmonolog wątek zamknięty korzystam tylko z usług dr Kozakiewicz (pulmonolog), więc i innych się nie...
~joystick
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Niestety zdarzyło mi się kilkakrotnie korzystać z wątpliwej jakości usług tej...
~Justyna
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2011

Pozytywnie wątek zamknięty Witajcie! Dziś skorzystałam z usług tej przychodni. Bez problemu...
~Panna P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

TYLKO PRYWATYZACJA!! NAS URATUJE!! wątek zamknięty Lenie śmierdzące! jedna żuje gume na recepcji a druga ssie cukierka i nie...
~chory
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

PORAŻKA!!!! wątek zamknięty Chodzi o recepcje!! To jest porażka od trzech dni chodze i probuje...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Ortopedia . wątek zamknięty Córka jest pacjentką dr. Lasioty. Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni...
~Matka pacjentki.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

KOMPLETNY BARK ZAINTERESOWNIA PACJENETM wątek zamknięty W OSTATNIM CZASIE BYŁAM ZMUSZONA SKORZYSTAĆ Z OPIEKO W PORADNI NA...
~FGH
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

doświadczenie i profesjonalizm wątek zamknięty Pacjentem Przychodni jestem od kilku lat. Oferta i jakość świadczonych usług...
~Piotr
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

zbyt zdrowa - opinia wątek zamknięty Jak nie chorujesz z 4 lata to Cie wykreślą i powiedzą" ze trzeba było sie...
~zbyt zdrowa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Pielęgniarki w zabiegowym wątek zamknięty Byłam dzisiaj na pobraniu materiałów do badań i chciałam zaznaczyć, że panie...
~marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

koCóra - opinia wątek zamknięty Bardzo miła, sympatyczna i troskliwa Pani robiła mi ekg. To było moje...
~koCóra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

freya_cobain - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrzy lekarze jeszcze ani razu nie spotkalam sie z niechcęcią ani...
~freya_cobain
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2009

zlosnica - opinia wątek zamknięty Nie polecam wizyt u ginekologa Pana Z.G. fatalne podejście do pacjenta!!!no...
~zlosnica
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

Pediatra i nietylko wątek zamknięty Pani pedriatra bardzo miła i zawsze otwarta do pacjenta,również panie...
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

magda - opinia wątek zamknięty przychodnia! interniści okej ale reszta specjalisów nie okej. pewna pani...
~magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 października 2008

Gosia - opinia wątek zamknięty krótkie terminy oczekiwania
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lipca 2008

NEUROLOG wątek zamknięty Jestem oburzona zachowanie pani neurolog ktora nie przyjęła mojej corki...
~MATKA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 grudnia 2007

ania - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo nie zadowolona z tej przychodni, czekałam ponad miesiąc na...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

39

wątków

do góry