nowy wąteknowy wątek
NEUROLOG dziecięcy -PILNIE!!!
[Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

Cześć! Mam pytanie czy wie ktos może gdzie przyjmuje neurolog dzieciecy???Mam skierowanie ,ale na NFZ wizyta najblizsza w styczniu co w naszym przypadku jest wykluczone. Może ktoś wie gdzie prywatnie przyjmuje dziecięcy neurolog?
Chodzi o to ,że po pierwszym szczepieniu moje maleństwo długo płakało no i dzis mieliśmy termin 2 szczepienia i lekarka powiedziała ,że jak on tak długo ostatnio płakał to woli żeby przed kolejnym szczepieniem zbadał go neurolog.A szczepionkę musi dotać mniejwięcej w przeciągu miesiąca ponieważ jest duzy jak na swoj wiek i nie wolno podobno za dużej przerwy miedzy szczepieniami wtedy robić.
Będe wdzięczna za każdą informację,ew. numery telefonów.
Dzięki
Kasia

Re: NEUROLOG dziecięcy -PILNIE!!!

zadzwon do Gdyni do przychodni dzieciecej 58 620-43-40 moze tam powiedza ci gdzie mozna na takiego neurologa trafic. Wiem ze jest tam dzieciecy i mysle ze przyjmie tez prywatnie

image

Dzięki bardzo:)

kasia pomyliłam numer 58 621 62 51:))) sorki

image

to jeszcze raz dzięki:)))

ja bylkam u dr Lemki tu są jej dane http://www.trojmiasto.pl/Malgorzata-Lemka-neurolog-dzieciecy-o12529.html, super kobieta.Polecam.Jakby co to kieruje bez problemu na szczegółowe badania bo on apracuje w akademii medycznej

a jej mąż jest pediatrą!

Polecam dr Kozakiewicz- Srokę- na NFZ przyjmuje w poradni na Jaskowej, prywatnie w gabinecie na Waldeloty w Gdańsku- tel znajdziesz na trojmiescie.pl

Polecam- tak samo przyjmuje i prywatnie i z NFZ.

Ja u niej byłam z dzieckiem i jak dla mnie totalna porażka. Nie słucha co sie mówi ,moje obawy ma głęboko w nosie .A przede wszystkim niemiła

Re: NEUROLOG dr Lemka

Bylam u niej z córką i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Była niezbyt miła, a poza tym badanie było niedokładne i odniosłam wrażenie, że na akord, bo na poczekalni tłum a pani dr spóźniła się ok 40 min... Poszłam do niej ze wzgldu na czytane opinie i jestem mocno rozczarowana.

dr pienczk, przyjmuje w gdyni na przeciwko klifu (prywatnie), wg mnie dobry specjalista; pracuje tez w AM ale nie wiem czy tam mozna sie dostac

Dr pieńczk przyjmuje też w Am ale czeka sie długo
fakt dobry specjakista ale bardzo chłodny jako człowiek
własnie dziś mamy 2 wizyte u niego
oby wszytsko było dobrze bo USG główki wyszło niezadobrze

dr.Pienczka nie polecam.Może jest i dobrym specjalistą-naukowcem,ale podejście ma raczej bardzo chłodne, z dużym dystansem do pacjenta.Ja potrzebowałam dobrego specjalisty jak i człowieka który wszystko wyjaśni i poświęci mi trochę czasu na moje spostrzeżenia co do objawów i zachowań dziecka.I znalazłam-jest to dr.Ewa Pilarska-kobieta z dużym doświadczeniem jak i dużym sercem. Też pracuje w AMG i jest tam chyba Ordynatorem.Rejestracja do niej w poniedziałki i czwartki po 19-tej lub 20-tej pod nr.0583465479.

moja chrześnica jest pod opieką jednej neurolog. pracuje na zaspie w szpitalu na odzziale dla noworodków. wiem, że można ją wezwać do domu- bo zrobiła tak moja siostra. byłam przy tej wizycie i wielu rzeczy się dowiedziałam- mała została pokierowana gdzie trzeba.
kobietka nazywa się Maćko - Czpis a tel do niej 501 85 49 45,\

a nam sie jeszcze nie udało:-(

bardzo dziekuje na podanie numeru do doktor macko cpis doktor super naprawde kiedys do niej chodzilam z synem bo przyjmowala w gdyni a nas odeslala do warszawy i dzieki temu jest poprawa i wiadomo co z synem moim ale trzeba miec tez neurologa w swoim miescie ale doktor juz nie moglam znalesc a teraz do niej dzwonilam i przyjezdza do pacjenta do domu wizyta koszt 180 zl duzo ale przyjezdza do domu nie ma kolejek pozdrawiam

Uwazam, ze dr Pienczk to kapitalny lekarz. nie wiem dlaczego niektorzy postrzegają Go jako człowieka chlodnego z dystansem. podczas badania synka był bardzo mily , ciierpliwy i z humorem. Nam jako rodzicom doskonale wszystko wytlumaczył i przestrzegl na co zwracać uwagę. Nie lubi chyba jednak panikarzy. Sam jest badzo konkretny.

Nie polecam doktora Pienczka. Raz - lekceważy moje niepokoje. Nie kieruje na badania. Mamy dziwne niedobre EEG, ale od dwóch lat zamiast omdleń - pojawiły się bóle głowy, ale nie kieruje nas na rezonans ani tk. Bo nie. 2) Bardzo chłodny człowiek, nie słucha rodzica, ma swoją wizję i nie rozważa możliwości szukania innej diagnozy. 3) zdarzyło się, że nie mogłam pójść na wizytę i - fakt, niegrzecznie - nie odwołalam. Nie miałam głowy do tego, leżałam na silnych lekach z powodu kręgosłupa (dysk, korzonki). Zadzwonił do mnie i nie dając dojść do słowa, nakrzyczał na mnie. Dosłownie, Że czas to pieniądz.

Najlepszą neurolog dziecięcą jaką znam jest pani Anna Olszewka - przyjmuje w przychodniach na Dabrówce i na Przymorzu na Kołobrzeskiej. Ma specjalizacje z dziedziny pediatrii i neurologii dziecięcej, jak dla mnie profesjonalistka w każdym calu. Moje dziecko nie skończyło roku i było już u czterech neurologów. Pani Olszewska zauważyła najwięcej nieprawidłowości. Nie polecam natomiast dr Kubery - nie dośc, że wg niego nic mojej córeczce nie było, (a niestety wcale nie jest dobrze) to po prostu nas zbył, gdyby nie nasza detemniacja nie wiem co byłoby z moją córeczką.

Witam, Ja rowniez poszukuje neurologa dla mojej dziesieciom iesiecznej coreczki. Czy moglabys podac wiecej namiarow na Dr Olszewska? Nie moge znalesc w googlach jej nr tel.
Z gory dziekuje.

Hej! A może któraś z mam wie ile bierze za wizytę dr Pilarska? Bo idę z synkiem w środę na pierwszą wizytę i nie mam pojęcia na co się przygotować

a zobacz w gdansku na Jeleniogorskiej w przychodni

Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image

ja z kolei ide w srode na pierwszą wizyte do dr Małgorzaty Lemka.czy ktos ma moze jakies doswiadczenia z tą lekarką?Mam nadzieje,ze dobrze wybrałam i pieniądze nie pojdą "w błoto"...

Dr Lemka była lekarzem prowadzącym w AM gdy byłam z synem na badaniach. Niestety syn się tam rozchorował i do tej pory nie mamy wszystkich badań. Ale co do dr Lemki, to byłam bardzo zadowolona. Informowała mnie o wynikach przeprowadzonych badań, kiedy syn miał gorączkę przychodziła co chwilę, pytała. Myślę że jest ok.
A czy ktoś wie chociaż ile inni neurolodzy liczą sobie za wizytę? Bo nie mam w ogóle pojęcia jak z tym sprawa wygląda. A gdyby ktoś znał koszt wizyty u dr Pilarskiej to bardzo proszę o informację

dr Malgorzata Lemka bierze za wizyte 80zl.

Polecacam DR.LEMKE bardzo mila i sympatyczna kobietka jest dobrym lekarzem zleca wszystkie badania jakie sa mozliwe W AM.polecam wszystkich neurologow procz DR.PIENCZKA niema podejscia do pacjenta,zimny facet najlepiej kazdego by przekreslil nie leczy tak jak powinien!!!!

Telefon, który jest podany na trojmiasto.pl jest nieaktualny. Obecnie dr Małgorzata Lemka przyjmuje w Gdyni w Ośrodku Diagnostyki Medycznej na ul. Starowiejskiej (wejście od ulicy Dworcowej) w czwartki, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej tel. 058-620-13-59

Wybierz się do Medicoveru. Ja tam chodzę do neurologa i jestem bardzo zadowolona - taka miła pani przyjmuje, nazywa się Konkel Grażyna. Niestety nie wiem ile tam wizyta kosztuje, bo ja mam abonament.

image
image

Chciałabym sprostować - numer podany na trojmiasto.pl jest aktualny - tyle, że to telefon do domu :)

Obecnie za wizytę na Starowiejskiej zapłaciłam 100 zł.

Neurolog dziecięcy z Kołobrzeskiej to porażka. Moja córa miałam WZM a ona powiedziała, że ma za małe napięcie i czegoś tam jeszcze się doszukała, co było ogromną bzdurą. Zaznaczę, że leczyłam córę w AMG, a ona miała mi wypisać zaświadczenie uprawniające do darmowych szczepionek. Omijałabym szerokim łukiem ten gabinet!!!

w AM przyjmuje Seweryna Konieczny rewela lekarka z super podejsciem

wiem ze przyjmowala tez we wrzeszczu na Wajdeloty wspolpracuje tez z doktor Michalak i obie w duecie sa jeszcze lepsze :)

Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image

Byłam pacjentką dr Seweryny Koniecznej. Nie byłam zadowolona. Dopiero wyszłam ze szpitala, z AM. dr Konieczka nie interesowała się moim zdrowiem, w ciągu tygodnia zleciła mi z łaska jedno badanie. Później przejęła mnie dr Małgorzata Lemka. Moim zdaniem nie znajdziecie lepszego lekarza. Kobieta jest po prostu wspaniała. Bardzo się mną interesowała, ciągle pytała jak się czuję, kierowała na różne badania, czuję, że mi pomogła. Do tego jest bardzo miła, uprzejma, skromna. Skarb, a nie człowiek :)

Małgorzata Lemka neurolog dziecięcy
adres:81-462 Gdynia, Powstania Śląskiego 8a lok.15
tel:58 622-34-89
czy to jest aktualny adres gdzie przyjmuje Pani Lemka?

image
image

dzis za wizytę u pani doktor płaci się 110 zł :(

my chodzimy do pilaeskiej i place 120zł przyjmuje na zaspie w domu opieki zlota jasien na ul.hynka

dr..lemka byla lekarzem prowadzacym mojego syna a zkademii medycznej jak mielismy rezonans, jakie wrazenia skrajne, dostalam wynik juz po wypisie, dr napewno wczesniej juz miala wglad do niego i nie skonsultowala jego ze mna,moze uznala,ze to nic takiego a sie okazalo ze maa wade wrodzona mozgu(daandy-walkera) i taie bylo jej podejscie do sprawy,pielegniarki daly wynik i koniec dowidzenia, oczywiscie dr.lemki nie mozna bylo znalesc na oddziale,ale rozumiem ma dyzury itd,ale jestem zla ,ze nie wyjasniono mi opisu badania,musialam isc do neurologa synka i wtedy juz wiedzialam wszystko

ja z dr Seweryny Koniecznej byłam bardzo zadowolona, zajeła się mna cierpliwie od poczatku do końca, mimo ze bardzo panikowałam, uspokajała i faktycznie, już jest dobrze.

czy do neurologa dziecięcego trzeba miec skierowanie?

tak trzeba

imageimage

mozna by bylo pisac bez konca na tej stronie kto mily kto dobry,,,,mialam do czynienie z wszystkimi tu wymienionymi neurologami i to jest po prostu bzdura.....wszystko zalezy od Nas i naszego nastawienia do LEKARZY>>>>>>>> Oni tez maja swoj dzien dobry i zly dzien to jest bardzo ciezka praca sama wiem,,,bo tez pracuje w sluzbie zdrowia. Nie dawno wrocilam z dzieckiem z odzialu AM nie bylo super milo dla mnie ale Moje dziecko jest zadowolone i Lubi tam wracac na badania i dla mnie to jest najwazniejsze .Nie pasuje komus taki doktor to zawsze jest szansa zmienic na innego Ja tez tak zrobilam ,,,, i nie obawialam sie powiedziec lekarzowi Dla czego ? Wy tez tak robcie ......a to daje duzo do myslenia ,,,pozdrawiam wszystkich Forowiczow...

czy dr Lemka robi u siebie w gabinecie usg glowki?

niestety nie

kurcze,to nie dobrze,bo wlasnie glownie o usg mi chodzi:/a gdzie moge zrobic usg glowki?

polecam specjalistę Wojtka Kosiaka jest podobno jednym z najlepszych w USG przezciemiączkowe oraz dr Czarniak obaj przyjmują w Endo Medzie wizyta 120 zł.

u mnie w Żukowie Czarniak przyjmuje na NFZ :) i jest bardzo fajny, jak coś pilnego to przyjmuje bez kolejki :)

Zuzia 26.11.2009

Ola 30.10.2011

Tomek 13.03.2013

aktualny numer do Dr Lemki
586201359
Gdynia ul.Starowiejska 47 - wejscie od Dworcowej
koszt wizyty 110

witam,czy ktos slyszal o dr.matheisel?

tak ale bardziej polecałabym Mazurkiewicz

Zdecydowanie nie polecam. Potrafi być miła, ale częściej ma focha i wtedy szkoda tego kilkumiesięcznego czekania. Z takiej wizyty wychodzi się z jednym postanowieniem "nigdy więcej dlaczego mamy się dawać tak traktować".

Przyłączam się do Pani zdania niestety.
Też mnie to dziwi - czemu dr M. tak traktuje ludzi?
W końcu tu chodzi o poważnie chore dzieci :(

USG główki bardzo dobrze robią w Pruszczu Gdańskim dr. Świętoń. Polecam!