Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Projekt ogrodu nowy temat Witam. Czy ktoś orientuje się, ile może kosztować sam projekt bez wykonawstwa...
~gochak
0

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 11 czerwca 2017

Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? nowy temat Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby...
~Aga
7

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 2 marca 2015

Użyźnienie gleby nowy temat Mamy kawałek gleby który chcemy przeznaczyć pod uprawę warzyw typu ogórki,...
~anonim
5

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 23 marca 2017

CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER? Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to...
Karolinka29
73

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 18 marca 2013

Choroby kwiatów doniczkowych-pomoc Jak w tytule-potrzebuje kwiaciarni gdzie pomogliby mi rozpoznać chorobę...
~pomocpotrzebnaodzaraz
3

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 20 maja 2017

Kwiaty na balkonie a wyjazd na urlop! Jak sobie radzicie ze swoimi kwiatami na balkonie gdy wyjeżdżacie na urlop?...
~Papaja
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 czerwca 2015

Ogrodnik Szukam ogrodnika, kogoś kto się zna na podcinaniu, spryskiwaniu, sadzenie...
~K.
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś...
~Janina46
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 marca 2017

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam...
~wiola1
33

dodano: 15 kwietnia 2013

Balkon - mini ogród. Witam, pisze tu ponieważ chciałabym wołam o pomoc!! :) Co rośnie na balkonie?...
~m.x,,,
5

dodano: 11 marca 2017

~anonim
0

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 marca 2017

Mop parowy - czy warto? Znalazłam fajnego bloga dpblogpl, gdy szukałam recenzji mopa parowego, nad...
~MilkaKasia
-1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 marca 2017

Prace w ogrodzie/działce w lutym Czy oprócz przycięcia drzew i krzewów owocowych powinnam coś jeszcze zaplanować?
~Jaa
0

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 stycznia 2017

Plaster drewna - gdzie dostanę? Potrzebuję plaster drewna, o średnicy ok. 12 - 15 cm? Wiecie może gdzie mogę...
~am
4

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 stycznia 2014

Jak pielęgnować rośliny ogrodowe jesienią i zimą? Chodzi przede wszystkim o trawnik, o rośliny byliny, o które trzeba dbać...
~chamsa
2

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 października 2016

Koszenie trawy i pomoc w ogrodzie:) Chetnie pomoge w pracach ogrodowych:-) W razie potrzeb zapraszam do kontaktu...
~MIchal
3

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 września 2016

Gdzie w Trójmieście wierzba hakuro Witam! Czy ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście i okolicach dostanę wierzbę...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2016

ślimaki na działce czy znacie jakieś naturalne sposoby na wszechobecne ślimaki bez skorupy na...
~A-N
14

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2016

Wątek ogrodniczy 2014 Witam wszystkie ogrodniczki. W tym tygodniu zamierzam sadzić zioła do...
~emilia
87

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 lutego 2014

pomocy :) Witam. Ja, wieczna mieszkanka bloków, kupiłam gotowy dom z ogrodem. Dom...
~anula
2

ostatnia odp. 12 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry