Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zakup skody superb w salonie Plichta Gdynia wątek zamknięty Do salonu Skody w Gdyni trafiliśmy drogą internetową, gdyż zainteresowała nas...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Sprzegło wątek zamknięty wymieniono mi sprzęgło bo się ślizgało. powiedziano ze kolo dwu masowe tez do...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Kupno samochodu wątek zamknięty Odwiedziłam ostatnio salon Plichty w Gdyni w celu zakupu nowego auta. Moim...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Propozycja przed koncem roku. wątek zamknięty Witam, chciałbym podzieliś się swoimi wspomnieniami z salonu. Przyszedłem...
~Konrad /PSV/
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

samochód do dup.. wątek zamknięty zakupiony 2 tyg temu samochód czekał na pierwsza jazde niby 4 letni ale jak...
~miki81
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Marne podejscie do klienta... wątek zamknięty Marne podejscie do klienta.... Nie oceniam samej uslugi, bo do niej nie...
~M
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Plichta Gdynia - AUTO UŻYWANE Z GWARANCJĄ wątek zamknięty W lutym kupiłem Oktawię 1,9 TDI . Jestem zadowolony z ceny i obsługi .Polecam...
~Roman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Naprawiałem u nich samochód po wypadku, uderzenie w tył, na oko nie wielkie...
~matematyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Bardzo zadowlona z serwisu wątek zamknięty Od dwóch lat nasza flota samochodów jest serwisowana w Skoda Plichta w Gdyni,...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Montaz haka z bledami wątek zamknięty W serwisie robilem dwa razy przeglad i zalozylem oryginalny hak a...
~Mariusz K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Mariusz K. - opinia wątek zamknięty Oddalem auto na przeglad serwisowy 60tys.km po tygodniu od odbioru auta...
~Mariusz K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

słabi, drodzy, zbyt często zmienia się kadra... wątek zamknięty miałem kilka napraw , u nich i kilka napraw i serwisów w innych warsztatach,...
~Łukasz H.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

... wątek zamknięty jakiś czas temu zakupiłem auto w salonie plichty tzn auto demo 1 roczne ,...
~Łukasz H.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

samochód używany, gwarancja wątek zamknięty Witam. Chciałbym się podzielić uwagami na temat kupna samochodów używanych w...
~Piotr W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

DRAMAT wątek zamknięty Szkoda gadać. Jakość wszystkiego co tylko da się ocenić jest na poziomie...
~Załamany
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Pomimo pewnych nieporozumień... wątek zamknięty Mój pierwszy kontakt z salonem nie był najszczęśliwszy. Przyszedłem by...
~Andrzej Matela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

REWELACJA wątek zamknięty Pozwalam sobie tą drogą bardzo serdecznie podziękować za niesamowicie miłą i...
~olo
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Nie byliśmy do końca pewni czy dobrze robimy kupując samochód Fabia po...
~Jarek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

zapomnijcie o gwarancji wątek zamknięty Serwis odmówił uznania naprawy gwarancyjnej sprzęgła z pękniętym dociskiem...
~Ernest Podgórski
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty W styczniu kupilismy na Morskiej octavie w komisie. Cena faktycznie troche...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

62

wątków

do góry