Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Autostopem przez Skandynawię Jestem freelancerem, spontaniczny bez ograniczeń podróżnik. Poszukuję osoby...
~Podróżnik
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Trójmiejski Klub Wysokogórski Cześć, czy ktoś z Was był na kursie z TKW? Jak wrażenia? :)
Ala8383
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Ocean Park Władysławowo Witam, byliśmy dzisiaj we Władysławowie i odwiedzilismy Ocean Park. Oficjalne...
AgaaR
58

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

Dziemiany i okolice - gdzie można zjeść dobry obiad? Jak w temacie. Gdzie śmiało można jechać całą rodziną na obiad (przed...
~AgusiaGda
17

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

odsprzedam wycieczkę na Majorkę od 23.06.2018 do 01.07.2018 , 2+2. 9562zł, wpłacona zaliczka 470zl(którą chcę...
~basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Ankieta dla osób lubiących podróżować Witam, jestem studentką 3 roku i proszę o uzupełnienie poniższej ankiety....
~Angelika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Bilety SKM w automatach i kasach biletowych... Zaciekawiła mnie jedna sprawa. Dlaczego SKM kasuje w automatach więcej niż w...
~anonim
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Podróż rowerem Witam. Mam na imię Łukasz mam 28 lat ;) Szukam osób chętnych do podróży...
lukasz7221
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Ferie zimowe 2018 Rodzinny obóz narciarski...
~Bliss Podróże
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Est lorek przewozy autobusowe Witam , dnia 02.01.2018 jechaliśmy z żoną i dziećmi do Bremerhaven z Gdańska...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Petersburg Myślę o wypadzie na weekend majowy do Petersburga. Byliście już tam może,...
koralik19
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

międzynarodowym touroperator Słyszeliście o międzynarodowym touroperatorze https://directspaintour.com/ ?...
haniaher
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Papierosy na lotnisku Czesc wszystkim czy ktos z podróżujących wie ile teraz kosztują papierosy w...
~Asiaaa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

DRAMAT w Polskim Busie! Spotkaliście się z czymś takim? https://www.youtube.com/watch?v=aaA2niiBXWE
soluffka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Wypad z namiotami, grill, gitara.. Czy może ktoś podpowiedziec super miejsce w okolicach Gdańska gdzie można...
~anonim
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Włochy klasyczne Kto był teraz na objazdówce z rainbow . ciekawa jestem czy jedzenie na które...
~dunka
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Gruzja , Armenia Czy ktoś podróżował z Wytwórnią wypraw z Warszawy do Gruzji? Proszę o opinię
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Nocleg Gdańsk Witam. Czy komuś wiadomo coś o tej ofercie noclegu??? Jedziemy w to miejsce z...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

jakie noclegi okolice Wisły lub żywca z dziećmi może ktoś poleci jakieś noclegi
~asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry