Widok

Praca w Event

Hej, dostałam pracę w klubie ale każą mi jechać na szkolenie do innego miasta.
Czy to na pewno jest bezpieczne? Mówią, że wszystko zwrócą, koszty i wszystko. Ktoś był tam u nich?
Trochę się boję, że mi nie zwrócą albo ze oszukają czy coś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Albo wywiozą do Niemiec...
A na serio - sprawdź firmę w sieci. Poszukaj opinii o niej. Póki co nikt za Ciebie szukać nie będzie bo nawet nie podałaś danych firmy...
Zresztą - jak pomogę to chcę 20% z Twojej pierwszej pensji - nic za darmo ;p

PS http://www.trojmiasto.pl/Event-o25619.html
O nich chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki, za chęć pomocy ale już wszystko wiem. Firma jest spoko i wszystko śmiga jak powinno.

A chodziło mi o nich: http://firmaevent.pl/

Szkolenie było szybkie i sprawne, jestem happy i już na miejscu w pracy. Troche zamuliłam bo rzeczywiście może trzeba było wcześniej poczytać a nie histeryzować :)
Ale taka juz moja natura :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie firma jest naprawde pewniakiem!!!
Pracuje u nich już półtora roku i jestem bardzo zadowolona ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka, a jaka to firma? bo ja byłam właśnie z Eventu na szkoleniu i jakby co to ci mogę więcej opowiedzieć o nich, ale nie wiem czy to na pewno ta firma...no ale skoro chcą zwracać to pewnie Event :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu było już na ten temat

http://forum.trojmiasto.pl/EVENT-ktos-pracowal-t408932,1,33.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko dziewczyny, jest to powazna firma, zwracaja koszty za dojazd, za szkolenie rowniez placa, jak jedziecie na szkolenie do centrali to spicie na mieszkaniu sluzbowym, wiec nie musiscie sie obawiac ze bedziecie spaly pod mostem ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak w Evencie to faktycznie nie masz się czego bać, fajni ludzie i na szkoleniu i na placówce no i wałów żadnych nie robią, także jedź i się nie stresuj
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, no o ten Event od klubów właśnie mi chodzi, dzięki za informacje. mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo w sumie to juz sie zdecydowałam i jadę. Generalnie wszystko wyglada bardzo profesjonalnie i ok. Jeszcze raz dzięki za info.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wlasnie bylam na rozmowie, powiedzieli ze sie do mnie dzis odezwa, ogolnie z tego co mowila osoba, ktora mnie rekrutowala to firma jest powazna, nie doszukalam sie niczego co by mnie w jakis sposob zaniepokoilo takze dam znac jak pojade na szkolenie i jak ono wygladalo. pozdro dziewczyny ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
raz na zawsze sobie wyjaśnijmy: firma która mówi o sobie "klub event" a na szyldzie ma "klub go-go cocomo" czy jakoś tak to nie gra czysto - jeśli nei gra czysto tzn ma coś na sumieniu... poza tym jeśli szukasz pracy w burdelu to też coś o tobie dziewczyno świadczy- mi ciebie żal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
a co znaczy, że nie gra czysto? ja wróciłam właśnie ze szkolenia i już dwa dni pracuję u siebie na placówce i nic nie zauważyłam podejrzanego i gadałam z laskami co pracują już od dawna na placówce i ani słowa złego nie powiedziały, więc ciekawa jestem co to za nie czysta gra...może napisz na jakim stanowisku pracujesz i z czym był problem, żebyśmy wiedziały o co kaman
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsza podstawowa sprawa klub gogo - to nie burdel !! pracujesz na jakimś stanowisku czy sama wysuwasz opinie? bo jeśli to jest tylko Twoje rozumowanie to nie masz podstaw zeby tak pisac. Sama pracuje w tej firmie jako tancerka i tylko tancze a nie umawiam sie z klientami na szybki numerek, takze jest to powazna firma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dokładnie, co za żenada!!! Pracuję w Cocomo jako kelnerka i za każdym razem ludzie robią wielkie gały jakby nie wiadomo co się tam działo.
Mega mnie to denerwuje - te tępe stereotypy.
Jestem zwykłą kelnerką która zbiera ze stolików a ten ciemnogród traktuje mnie jak prostytutkę.

Jestem w klubie codziennie, znam wszystkich i to złote dziewczyny. Które nie mają nic wspólnego z tym co się niektórym zdaje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oooo czyżby jakiś expartner tancerki, który nie mógł znieść że ona zarabia więcej od niego w tydzień niż on w miesiąc? ojjj żal żal faktycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tylko nie m ogę się nadziwić, że najchętniej wypowiadają się osoby które nie mają o tym pojecia albo które tam nigdy nie były i piszą bzdury. Klub gogo to normalne miejsce pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś pracował w Evencie jako BARMANKA? Jaki ma być strój? Jaka kasa? Jakie obowiązki? Czekam na odpowiedź!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuje jako barmanka. Zarabia się sporo - lepiej niz w innych klubach bo utargi są większe i to dużo. Obowiązki - to obowiazki zwykłej barmanki. Dostajesz zamówienie, robisz drinka, nabijasz i gotowe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info, uspokoiłam się, bo bałam się, że w takim klubie też trzeba być taką "erotyczną" ale skoro jest normalnie, to śmiało mogę do nich startować :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No spoko, nie ma problemu dobrze że mogłam pomóc, bo rzeczywiście ludziom wydają się dziwnie rzeczy o klubach :) Musisz oczywiście ładnie wyglądać. Startuj, startuj :) Nie wiem gdzie w którym miejscu będziesz pracować, ale w Sopocie jest świetna ekipa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na łodzi jaka jest ekipa ktoś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje w Gdańsku ale byłam w Łodzi na szkoleniu 2 dni i generalnie ekipa wydała mi się rewelacyjna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie ma kogoś kto już w łodzi pracuje? albo kogoś znajomego? to dla mnie ważne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też bym chciała tam pracować jako barmanka lub kelnerka ale nie oddzwaniają do mnie ;/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jeśli to jest w ROJAL w Sopocie to nie radzę nie płaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nikogo nigdzie nie wywozi :) praca jak najbardziej legalna:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

do góry