Widok

Pytanie o ginekologa Żółtowskiego

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam czy któraś z was chodzi do niego na pogórzu czy tam jest aparat usg? jestescie w ogóle zadowolone z tego lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłam przez pół roku, jeśli ktoś nie ma żadnych problemów zdrowotnych, to na pewno będzie zadowolony. U mnie się nie sprawdził. USG miał, przynajmniej za moich czasów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu się nie sprawdził
u mnie na pewno będzie problemowo dlatego pytam
chciałam mieć kogoś dobrego z redłowa i myślałam o nim
a ty w końcu do kogo chodziłaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja trafiłam do niego już po bardzo trudnym poronieniu... nawet nie sprawdził mi hormonów, a okazało się, że doszły mi problemy z tarczycą. Generalnie tam, gdzie pojawiają się problemy, to zwykły położnik się nie sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tym rzecz że nigdzie nie znalazłam informacji o lekarzu zajmującemu się moim schorzeniem już przy poprzedniej ciąży mega się naszukałam i wszyscy zieleni w temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do niego chodziłam i powiem szczerze, że dopóki mu się płaci to jest miły ale tak jak napisała poprzedniczka nie sprawdza stanu zdrowia zbyt dokładnie a do tego nie daje żadnych skierowań na badania i wszystko trzeba we własnym zakresie robić co jest kosztowne. W szpitalu pomimo tego, że prowadził moją ciążę to niezbyt się mną interesował i przy porodzie nie był.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech... nie zapomne tego nazwiska chyba do końca życia. Trafiłam na niego w redłowie, w nocy z plamieniem. I jego drwiący komentarz że urodze 'kaleke' ponieważ jestem chora na padaczke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dr Marciniaka,a "obskoczyłam" sporo ginekologów w czasie jednej ciązy wiec mam porównanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie on przyjmuje ma dobry sprzet w gabinecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na nowogrodzkiej,boczna od warszawskiej ,poczekalnia malo komfortowa bo mala duzo kobiet czesto ale to chyba dobrze o nim swiadczy,ja bylam u niego na 2 wizytach bo zachorowal i musialam zmienic lekarza a mimo to przy porodzie mnie pamietal i zajrzal z pytaniem jak mi idziei zyczyl powodzenia.wizyta to z tego co pamietam 120 zl.Wyposazenie gabinetu na najwyzszym poziomie.Mlody lekarz,odpowiada wyczerpujaco na kazde pytanie i nie patrzy na czas wizyty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam dr Marciniak do świetny lekarz! Miałam z nim styczność w Wejherowie, wykonywał mi zabieg, a po 2 latach odbierał mój poród w Redłowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra, tylko nie Żółtowski.
niemiły, bardzo arogancki, sypie w szpitalu "żartami" i wydaje mu się, że laski piszczą na jego widok, a jak się nie śmiejesz z tych żarcików to będzie niemiły jak cholera i będzie utrudniał co może. Koszmar mojego porodu+pobytu tam, brrr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a macie może telefon do tego marciniaka dlugie tam terminy? bo ja potrzebuje szybkieg potwierdzenia ciaży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurczę dziewczyny ja mam zupełnie inne zdanie o dr żółtowskim tzn. jak najbardziej pozytywne. Zgadza sie za wszystkie badania placilam, ale liczylam sie z tym idac do lekarza, ktory przyjmuje prywatnie. Czulam sie bardzo spokojna w ciazy, doinformowana (zupelnie inaczej niz w pierwszej ciazy, prowadzonej u innego lekarza ), a poczucie humoru doktora sprawialo, ze w gabinecie nie czulam sie zestresowana (dodam, ze bardzo przezywalam kazda wizyte, nestety poprzednia ciaza nie obyla sie bez nerwow o zdrowie maluszka, stad stres). Jak najbardziej polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chodzę do doktora prywatnie, ale miałam przyjemność go poznać w szpitalu w Redłowie. Nigdy nie zapomnę jak zajął się mną/nami na oddziale patologii ciąży i porodówce; i tylko dzięki jego profesjonalizmowi i szybkiej reakcji cieszymy się zdrowym synkiem. Będziemy wdzięczni doktorowi już zawsze za to, co dla nas zrobił. Dodam tylko, że nie byłam wcześniej jego pacjentką. Pozdrawiam wszystkie mamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry