Widok

okulista dziecięcy pilne

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma jakąś plamę na białku taka ciemną i muszę szybko to skonsultować -nawet nie wiem co to może być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze możesz się umówić na Wejhera na Żabiance, tam przyjmują na NFCZ tylko dzieci, ale z 8 latkiem to nie wiem czy już typowo dziecięcy jest potrzebny, szczególnie w takiej sytuacji.
a takie czrne plamki i dzieci młodzieży pojawiają się dość często, ale wymagają obserwacji i potwierdzenia czym są w rzeczywistości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Wałowej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mikulka a co to może być bo ja jestem przerażona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nzoz oko gdynia slaska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Żywicka, Visum w Sopocie na Kolberga
obawiam się, że jak szybko to nie na nfz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogą być objawem raka , wiem że nie powinnam wchodzić na goole i szukać ale tam straszne rzeczy chyba teraz nie będe mogła spać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po pierwsze większość zmian barwnikowych to rak, ale większość z nich to łagodne odmiany - o tym się oficjalnie nie mówi ale każdy z naszych pipeprzyków to nic innego jak nowotwór tylko, że większość jest łagodnych, praktycznie wszystki :)
to może być zwykła zmiana barwnikowa i 100 innych rzeczy, które są nie szkodliwe, najgorsza opcja o której się pewnie naczytałaś to czerniak ale on praktycznie nie występuje u takich maluchów. w zasadzie to nie występuje, są to marginalne przypadki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a od kiedy on to ma?
bo to też może być mechaniczne uszkodzenie.
napisz gdzie to dokładnie jest, jak duże, od kiedy i czy rośnie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie tego czerniaka najbardziej się przestraszyłam , myślę że on ma to zawsze ale przynajmniej od 3 lat , pokazywałam to nie raz pediatrze i nic a dziś że mamy iśc koniecznie do lekarza, młody ma bardzo ciemne oczy bardzo ciężko odróżnić źrenicę od teczówki, jak stoję przodem do niego ma to po lewej stronie poniżej tęczówki -jest to taki sine wielkości może półtorej mm ie widzę żeby się rozrastało nawet samej mi ciężko stwierdzić od kiedy to ma ale na pewno dłuższy czas żeby to zobaczyć synek musi spojrzeć do góry i w prawo, nie skarży się na żadne dolegliwości ma dosyć sporo pieprzy które ciągle ogląda dermatolog , jeszcze nigdy się tak nie bałam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ma od trzech lat to to na pewno nie jest czerniak bo by po pierwsze rósł i na wielkość i na wysokość, a po drugie już by dawał obiawy. z tego co piszesz ro albo jakieś zmiane barwnikowe ale po prostu fizjologia :)
nie martw się i idź po prostu do okulisty, nie potrzeba tutaj dziecięcego, jak się masz stresować to zapisz się jutro od ręki i po kłopocie

swoją drogą niesamowity jest strach matki o dziecko :)
czasem jedno słowo lekarza i się boisz ta, że nie możesz złapać tchu (staram się hamować takie zapedy u siebie ale też czastą szukam najgorszej opcji - na szczęście mam koleżankę padiatrę i ona mnie stawia do pionu :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytam wątek i z całym sercem mogę polecić dr Sildatkę przyjmuje prywatnie w Gdyni na Starowiejskiej zaraz od Dworca Głównego. Widziałam Dr też na Wejhera podczas rehabilitacji córki,ale czy tam też przyjmuję - nie wiem. Wiem,że jest świetnym lekarzem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprobuj na Walowa http://swiatprzychodni.pl/osrodki/okulistyka-dziecieca-okulimed-gdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli interesuje Cię Gdańsk to polecam Stanisława Lewalskiego:
http://okulista-lewalski.pl/
ja kiedyś trafiłam do niego na AM i teraz chodzę i ze sobą i z dziećmi prywatnie :)
Przyjmuje na Partyzantów w Gdańsku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr koberda - jelitkowski dwór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolina - ja też potrzebowałam szybko okulistę dziecięcego, na NFZ najszybciej było na Wałowej w Okulimedzie, bo na 14.02.2014 r, Visum w Sopocie, czy Poradnia leczenia zeza na Żabiance to terminy na październik czy listopad. W Visum w Sopocie można też iść prywatnie ale najbliższy termin wizyty prywatnej był na 13.02 u dr Kreft. To są dane z ostatniego tygodnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam dr żywicką, byliśmy u niej prywatnie fachowa obsługa i bardzo dobre podejście do dziecka http://www.okulista.gda.pl/okulista_pliki/index.php?id=okulista
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę polecić doktor Lubawską w NZOZ OKO w Gdyni:
http://www.nzoz-oko.pl/pl/okulistyka-dziecieca

Chodzę tam z moim synkiem ze względu na toxoplazmozę w ciąży i tam również wykryła ciemną plamkę w oku. Nie wykluczone, że to tylko taka jego uroda, ale musimy mieć ją pod kontrolą. Na wizytę z NFZ nie czekałam długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ośrodek Okulistyki Klinicznej spektrum we Wrocławiu. Warto pojechać te kilkaset kilometrów jeśli chcesz mieć porządnie wykonany zabieg korekcji wzroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.okulista-lewalski.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

do góry