Widok

Sprzedam nosidło turystyczne VAUDE

Żabianka Straszyn Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie - nosidło używane, ale bardzo sporadycznie (na wyjazdy w góry) - stan bardzo dobry.

Teraz troszkę danych o nosidle:

Wolnostojąca konstrukcja,, tak jak i w innych nosidłach tego typu, opiera się na lekkim stelażu z rurek duraaluminiowych, które zapewniają odpowiednią sztywność i stabilność nosidłu, a dzięki rozsuwanej nóżce w tylnej części umożliwiają jego swobodne postawienie na podłożu. Ułatwia to wkładanie i wyciąganie dziecka z siedziska, szczególnie w sytuacji gdy nie ma drugiej osoby dorosłej do pomocy. W przedniej części- stykającej się z nóżkami dziecka- stelaż obszyto pianką i bardzo miękką tkaniną, tak aby w żaden sposób nie drażnił skóry ani też nie powodował uczucia chłodu w niższych temperaturach.

Na stelażu umocowano w pełni regulowany system nośny Tergolight, dający się perfekcyjnie dopasować do wzrostu i sylwetki użytkownika, dzięki czemu zapewnia on najwyższy poziom wygody podczas wielogodzinnych- czy wręcz całodniowych- trekkingów.

W komplecie znajduje się daszek przeciwsłoneczny, pokrowiec przeciwdeszczowy (wspierany na daszku i kryjący górną część nosidła).
W oryginale była mata do przewijania ale koleżanka ją gdzieś zapodziała :-)

Materiał podstawowy: 300 D Ripstop Poliester powlekany PU
Pojemność: 20 l
Waga: 4000 g
Nośność: 20 kg (maksymalny wzrost dziecka 105 cm)


Wystawiam na prośbę znajomej odbiór tylko osobisty, ale odbiór może byc u mnie na Żabiance lub okolicach lub u niej na Rotmance.

Cena 350 zł.

I link do aukcji na allegro w razie chęci poczytania więcej:

http://allegro.pl/item1158989819_vaude_nosidlo_butterfly_comfort_promo_690_539.html

I zdjęcia:

image

image

image

image

image

image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie ty byłas jak szukalismy miesiac temu ?.. teraz juz mamy deutera..
tworzenie i projektowanie stron internetowych - http://www.ascomi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no bo ja sie tak czasami ociągam z tym wystawianiem :-)

hop moze ktos chetny, ustaliłam z koleżanką że cena do negocjacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie kupię, jeśli jeszcze aktualne! Proszę o kontakt: anker_33@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbuj na mail pati-wizaz@wp.pl to mail sara03
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
vespa - dzieki, jak podawalam oglosenie to mail byl jeszcze w profilu

Z Żabianki - wyslalam maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

do góry