Widok

Świeczniki kokardki???

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma do sprzedania/wypożyczenia takie świeczniki do świec pływających? Hmmm a może wystarczy je zastąpić szklanką? Czy cienkie szkło wytrzyma temperaturę?

Świeczniki:
image

image

Postanowiłam też zrobić winietki, pytanie czy takie kokardki można gdzieś kupić gotowe (wolałabym...), czy trzeba je samemu wykonać? (winietki wykonane przez Karolina29)

image

Z góry dziękuję za pomoc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle że zwykłe szklanki wystarczą:)a co do temperatury to przecież będzie w nich woda:)ja tak robię na rózne imprezy i jeszcze żadna szklanka nie pękła:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetnie:))) dzięki temu zredukują się znacznie koszta:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mi się akurat podoba:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krolinka29 lub Dori może zdradzicie jak zrobić takie kokardki? I ile czasu zajmuje przy sprawnych rączkach wykonanie takiej jednej sztuki (czyli u mnie razy 5) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śmiało można takie świeczki wkładać do szklanek, kieliszków itp. na pewno nie pękną, ponieważ świeczka nie robi się gorąca ani specjlanie nie podgrzewa wody, a jak się wypali to poprostu gaśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie kokardki albo sklejasz albo zszywasz - myślę ze ok 5 minut sztuka, choć nigdy tego nie liczyłam :)
jak bedziesz sklejać to wkładasz do ksiązki zeby dobrze złapał klej
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry