Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fonny Funny w Tesco ul. Kcyńska wątek zamknięty Super stoisko z pokrowcami do telefonów! Kupiłam tam kolorowe etui i jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

p - opinia wątek zamknięty Ogólnie jest OK Jeśli chodzi o produkty takie do picia Ale jeden kierowca...
~p
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Poprawić obsługe na dziale "mięso-wędliny" !!! wątek zamknięty Udałem się dzisiaj do Tesco w Gdyni na ul.Kcyńskiej po drobne codzienne...
~klient.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

oszusci wątek zamknięty patrzcie na paragony bo inna cena na półce a inna w kasie, do tego jedna...
~karo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Katastrofa wątek zamknięty Zona wysłała mnie do TESKO w Gdyni przy ul.Kcynskiej po zakupy pare kilo...
~EMERYT
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

A KTO KAZAL IM TUTAJ PRACOWAC? wątek zamknięty wedlug mnire to wielki plus ze sklep jest otawrty 24h i schecia sama jezdze...
~marta
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2008

BEZNADZIEJA wątek zamknięty ROBIŁAM ZAKUPY,PANI KASJERCE NIE PODOBAŁO SIĘ BARDZO ,ŻE STOIMY PRZY KASIE O...
~ewa
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2010

okropny sklep wątek zamknięty Niestety więcej zakupów w tym sklepie nie zrobie! Dość,że czekałam w kolejce...
~zzzzzz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

adam tuttkowski - opinia wątek zamknięty menele przy wejściu zaczepiają klientów a ochrony nie ma a przecież cały...
~adam tuttkowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

Nie polecam!!!! wątek zamknięty panie kasjerki naburmuszone nie mile opryskliwe i siedzace tam za kare ludzie...
~nie zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

Ceny niezbyt konkurencyjne wątek zamknięty Powiem nawet że niektóre produkty są tańsze w zwykłych sklepach. Jest duży...
~Piter
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

CYFRA PLUS, Cyfra+ w Tesco Chylonia wątek zamknięty Nie wiem czy dobrze oceniam, ale w TESCO w Chyloni, na Kcyńskiej pojawiło się...
~Janina_Adamczyk
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2009

granda wątek zamknięty powiem tylko tyle - jeżeli wchodząc głównym wejściem czuć swąd niemytej...
~Karol
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2009

Stała klientka od wielu lat. - opinia wątek zamknięty Lubię robić u was zakupy, ale nie przed świętami bo wtedy jest tyle ludzi i...
~Stała klientka od wielu lat.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

14

wątków

do góry