W motoryzacji jestem naprawdę laikiem i chyba to tam zauważono. Mam v50 i zapaliła mi się kontrolka silnika i samochód dlawil a ze byłem w Sopocie to w sieci znalazłem tą firmę. Podjechałem i usłyszałem ze diagnoza kosztuje 170 zł (podłączenie komputera)
Po podłączeniu Pan zaprosił mnie do biura i wskazał przyczynę : kontrolka silnika się pali ,nie jest dobrze ,przyczyn może być wiele. Do głębszej analizy potrzebuje jeszcze 2 godziny ale to nie dzisiaj. Umówił mnie na inny termin i powiedział ze to będzie kosztowało 300 zł (2 roboczogodziny) Czyli cała diagnoza 470 zł. Sama diagnoza. Wracają od tego Pana dzwonilem do znajomego i powiedział żebym tam nie jechał bo facet jest nie poważny i żebym zajechał na Bora Komorowskiego na Przymorzu chyba auto diesel. Pojechałem -facet spojrzał ,wymienił kostkę za 50 zł i wszystko jest ok. Podsumowując mam wrażenie ze Volvo System to cwaniaki. Zachowując się w taki sposób podobny jak oni nie odwołałem nawet wizyty. Na pewno już tam nigdy nie pojadę i stanowczo odradzam