Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fatalnaobsługa wątek zamknięty jest to drugi sklep, który odwiedzam (pierwszy - słaby asortyment i rowery z...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

serwis żenada wątek zamknięty oddałem rower do przeglądu gwarancyjnego, serwis miał trwać 2 tygodnie a...
~krasnolud
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

najgorszy sklep rowerowy na świecie! wątek zamknięty kupiłem tam nowy rower. Serwis tak go przygotował do jazdy ,że gdy wróciłem...
~wyspiarz
7

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Sprzedawcy wciskają kit aby tylko złapać klienta. Totalny brak profesjonalizmu.
~Vib
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Rower górski wątek zamknięty Stanowczo odradzam sklep i serwis. Kupiłem u nich rower górski Kross level...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Nie polecam ze względu na brak profesjonalizmu (albo braku chęci). Naprawy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

fatalne podejście do obsługi posprzedażowej wątek zamknięty OPINIA ZAWIERA SUCHE FAKTY Rower marki Scott zakupiony w sklepie Wysepka....
~tramp82@interia.pl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

sprzedawca chyba Robert wątek zamknięty opryskliwy, nieuprzejmy i nie polecam
~Kazik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

plusy i minusy wątek zamknięty Plusy są takie, że jest wybòr, to czego ja szukałem to było. I dla...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

nie polecam wątek zamknięty Pewnego dnia kupiłem rower, sprzedawca doradził który by pasował do mojego...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Stanowczo nie polecam wątek zamknięty Miałem wątpliwą przyjemność zostawić rower w serwisie. Jednak ceny części...
~Adam
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2014

nie polecam wątek zamknięty Miałam wątpliwą przyjemność być tam kilka razy. Pierwszy raz podczas...
~sl0910
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2014

zdecydowanie NIE! wątek zamknięty właściciel porażka, dawno nie spotkałem się z tak gburowatym gościem....
~Tomek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Super!!!! wątek zamknięty Tak, tak , tak!!!!! Obsługa superowa, wybór rowerów spory. Do tego na miejscu...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

opona wątek zamknięty kupiłem oponę 16x2.125 za 35 pln ----szukajcie tańszych sklepów
~maks
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Aspect 29 wątek zamknięty Zastanawiałem się nad dwoma modelami, sprzedawca bardzo jasno wytłumaczył mi...
~rowerzysta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2012

odradzam serwis wątek zamknięty radzę uważać i dokładnie po każdym serwisie obejrzeć rower. Serwis omijać...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

mega zadowolona wątek zamknięty Az musze to napisac, bo pierwszy raz ktos poswiecil mi tyle czasu. spedzilam...
~studentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Wysepka (NIE) profesjonalizmu wątek zamknięty W moim rowerze przeskakiwał napęd. Mimo wcześniejszego tel. umówienia,...
~Piotr
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

sprzedawca młody do dupy wątek zamknięty Sklep położony w dobrym miejscu ale obsługa okropna, chciałam kupić rower ,...
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

48

wątków

do góry