Widok

Złota Róża

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

Potrzebuję opinii kogoś kto był lub organizował imprezę, najlepiej wesele, w sali Złota Róża w Gdańsku.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Byłem tam miesiąc temu. Nie wiem co mieli goście, ale na naszym stoliku (zespół muzyczny) było bardzo dużo jedzenia i bardzo pyszne. Jak na standardy trójmiejskie wręcz nie możliwe. Można porównać z salami na Kaszubach. Nie daliśmy rady zjeść połowy z tego. Do tego szybka sprawna i miła obsługa.
Polecam, Piotr z Bravotonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
Miałam wesele w Złotej Róży w ostatni weekend:) z całego serca polecam, obsługa super, właścicielka bardzo miła i zaangażowana w swoją pracę, widać że to lubi i się zna na swoim fachu, wszystko szczegółowo wyjaśnia, skłonna do negocjacji. A jedzenie - pyszne, dużo, przynoszone sprawnie i na bieżąco, duży wybór:) goście byli zachwyceni! Chętnie tam wrócę na Andrzejki lub Sylwestra:)!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki wielkie za odpowiedź, a powiedz mi proszę, czy problemem nie były te wspólne przedsionki do pokoi (tam, gdzie jest kuchenka itd) pytam, po potrzeba mi dużo miejsc noclegowych, a boję się, że babcie, czy ciocie nie odpoczną, jeśli ktoś tam będzie siedział i gadał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co my nie mieliśmy dużo gości nocujących (ok. 20 osób), a jeśli chodzi o przedsionki to jedynie para z dzieckiem mówiła, że może było trochę za głośno. Pozostali goście nie mieli uwag.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry