Widok

Związek z ex prostytutką

Ja nie młody, ona tez . Czy przyzwyczai sie do skromnego faceta i życia z jednym.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 19
Wszystko zależy od osoby i tego na ile umie być wierna podjętym wspólnie decyzjom nt. wierności
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
O to powinieneś zapytać ją. Ale tak sobie myślę, że po latach życia w takiej profesji, może marzy jej się stabilizacja i spokój u boku takiego faceta jak Ty?
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ładnie powiedziane, Mikronezja. Ja też myślę podobnie. Przy dobrej woli obydwu stron warto spróbować.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ciężki temat. Wazne jest w jaki sposób się o tym dowiedziałeś. Czy to ona poinformowała Cię w chwili szczerości, czy poznałeś ją w "pracy".Czy mysli o Tobie poważnie,czy nie szuka sobie tylko zaplecza w formie stabilizacji. Piszesz o niej ex prostytutka-czym ona się teraz zajmuje,gdzie pracuje,jakie ma plany na przyszłość-odpowiedz sobie na te pytania pozwolą Ci w jakiś sposób "zobaczyć' wasz związek za lat kilka. Daleka jestem od oceniania innych ale pamiętaj,że ludzie w pewnym wieku mają swoje tzw."naleciałości zawodowe" Mianowicie: Policjant często widzi złodziei,bandytów- Lekarz często brak empatii do pacjenta itd... Jeśli myślisz o powaznym związku to przede wszystkim ona powinna zmienić swoje otoczenie,żadnych kontaktów z koleżankami, zmiana numeru telefonu... Odpowiadając na Twoje pytanie: Czy przyzwyczai się do skromnego faceta i życia z jednym? To zależy co ją skłoniło do podjęcia takiej "pracy" jeśli szybki pieniądz to raczej będzie działała na mniejszą skalę ,natomiast jeśli to był zarobek do spłaty jakiś tam długów bankowych czy innych-to raczej nie wróci do profesji. Spróbować zawsze można,żyjcie sobie jak małżeństwo, jednak ze ślubem się wstrzymaj przynajmniej na kilka lat.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facio- Twoja narzeczona skończyła pracę w zawodzie,stwierdziła zapewne że przyszedł czas na ustatkowanie się.
Tylko pozostaje pytanie,czy ona jest w stanie szczerze pokochać mężczzyznę? Przez lata wykonywania z nimi wyłącznie czynności seksualnych bez jakiegokolwiek uczucia,mogło w jej podświadomości pozostawić w głowie pewien dystans w stosunku do mężczyzn
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
"...w jej podświadomości pozostawić w głowie pewien dystans..."
I niestety to jest to.
Szczerze ? Odradzam. Acz zależy jaki układ Ci "facio" pasuje, na ile dystansu w tej relacji jesteś w stanie zachować lub ten dystans znieść.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ex-ze względu na ten wyuczony przez lata dystans do głębszych uczuć,czy jeszcze coś byś dodał?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
"wyuczony przez lata dystans do głębszych uczuć"
Jeśli masz na myśli mnie - to raczej byś się zdziwiła ;)
Ale zapewniam Cię, że jeśli idziesz ulicą z kobietą, która nie mówi Ci wszystkiego a notorycznie napotykasz wymowne spojrzenia mężczyzn mijanych obok i jej uśmiech w ich kierunku....
Istnieją granice tolerancji nieszczerości w związku.
Nie zbudujesz niczego wartościowego jeśli nadal relacja opiera się na niedomówieniach i fałszu.
Jednakże - jak najbardziej - wszystko zależy od tego na ile ona jest w stanie przestawić swe nabyte rutyną zachowanie. Na ile oboje sobie ufają i się rozumieją.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ex, absolutnie nie miałam Ciebie na myśli, ponieważ nie znam Cię od tej strony. Chciałam tylko, żebyś rozwinął swoją myśl to wszystko:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
... ex prostytutka

To celowe działanie marketingowe? Czy przypadkowa gra słów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
sam, dużo jest exów
ex mąż, ex żona........ ex forumowy ;)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prostytutek -> Prosty tutek -> Prosty tutorial
Właśnie wczoraj rozmyślałem żeby nagrać prosty-tutek i na YT wrzucić :)

Prostytutex -> takie jeszcze miałem skojażenie :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
@Graszka
Wszystko zależy od tego czy jest to obopólne uczucie czy jednakże jednostronna litość. Jeśli ona mu powiedziała o swej przeszłości i ma ją definitywnie zamkniętą a wobec niego jest absolutnie uczciwa to na pewno jest szansa, że taki związek może dobrze funkcjonować.
Prawdziwa miłość zwycięży wszystko :)

@sam
Prostytutex
...wybacz kojaży mi się z durexem....
Sam widzisz...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadza się, tylko nie jestem pewna, czy ona będzie umiała go kochać, czy nie chodzi tylko o to, by miał kto na stare lata szklankę wody podać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie o tym mowa. Nie znamy jej. Nie wiemy na ile była "profesjonalistką", jak się z tym czuła. I jak czuje się teraz. Wie to tylko "facio" i ona sama. Ja odradzam bo tak uważam - skoro prosi o zdanie czy opinie. I nie chodzi tu już o to czy miała taką przeszłość czy inną bo w każdym związku może się posypać, jeśli w jego trakcie okazuje się, że któreś z partnerów tak naprawdę nie zamknęło przeszłości.
Na pewno dobrze, że jest uczciwa wobec niego choć w sumie nie napisał czy dowiedział się o niej sam, czy też ona mu to powiedziała.
Każdemu człowiekowi przysługuje prawo do miłości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli tylko ta szklanka wody mialaby byc pretekstem, to zeby nie skonczylo sie jak mowil Baltroczyk:
"ku*wa, a pic sie nie chce"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dura lex, sed lex ;)

A mnie skojarzyło się prawniczo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi - mnie tak samo ;) Ale dopiero po dur-ex`ie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ex z uwagi na wiek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie szukam takiej kobiety na stale żeby nie stroniła od sexu starszej pani której zapewnie dużo doznań erotycznych jak tylko sobie życzy oraz wolność dla nie erotyczna pisz na e-mail jerzyn234@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka jak wiesz zeby powstaly jakies uczucia jest potrzeny jakis czas , pytanie czy dac jej ten czas . czy probowac zdobyc jej zaufanie ??? pokazac jej moj swiat ,moze casami troche nudny , bo trzeba czekac az wruce z pracy , zmordowany , bo czasem kasy starcza od 01 do 01 .
bo czasem trzeba podazyc za ......... a nie tylko ulec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lucyna.Gdynia nie moge pewnych rzeczy napisac ........... sry . ale widze jej anonse na ............... (bez reklamy ) .poznalem ja normalnie , nigdy nie przyznala sie ze to rownierz jest zrodlem jej utrzymania . faktem jest ze chciala sie dowiedziec ile zarabiam -jak kazda kobieta (miala pecha bo byl dolek zarobkowy) .
dzieki ,WIELKIE dzieki . przepraszam ze tak napisze ,na slub nie moze liczyc zadna ........ , oficjalna narzeczona owszem tak - jestem rozczarowany , nudny , wstretny i zly i duzo pracuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak widzisz jej anonse,to jaka ona ex?Jak nie powiedziała,to czemu myślisz że chce się wycofać a nie np.wydoić Cię z kasy i dalej pracować?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
art przychodzi taki wiek ze .......... sie nie da
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@facio- Być może nie spodoba Ci się co tutaj napiszę, ale...Ty po prostu poznałeś "czynną zawodowo" prostytutkę, której wcale nie na mysli jest odejście z zawodu (świadczą o tym chociażby anonse). Nie powiedziała z czego się utrzymuje bo jej nie zależy na Tobie,bardziej na Twoich stałych zarobkach-jeśli jesteście jeszcze razem,to "wymieni "Cię przy pierwszej, lepszej okazji (pewnie cały czas szuka - byc może na pierwszy rzut oka wygladasz na osobę bardziej zamożną niż jesteś i właśnie dlatego się Tobą zainteresowała).Jeśli chcesz byc w związku z wiecznie podpitą,niegodną zaufania (o reszcie nie wspomnę) kobietą to tkwij. Ja bym jednak pognała taką,gdzie pieprz rośnie.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facio, z drugiej strony, problem ze znalezieniem partnerki u Ciebie, leży po Twojej stronie, a dokładnie w Twojej własnej samoocenie.
Czemu tak piszesz o sobie???
A poza tym, to nie Ty masz się martwić, czy ona zechce być z takim facetem jak Ty, tylko to Ty powinieneś się zastanowić, czy chcesz być na dobre i złe z ...na Maxa zużyta kobietą.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Facio....powiedz jak obcy ludzie mają udzielić Tobie porad nie wiedząc o Was nic?Skoro Ty chcesz z nią być to próbuj,czas i życie pokaże czy warto było:)
Ex....fajnie napisałeś o prawie do miłości,Facio weź to sobie do serca:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Inko:
"Facio....powiedz jak obcy ludzie mają udzielić Tobie porad nie wiedząc o Was nic?"
No o to chodzi. Jeśli on do tej pory nie miał takiego przypadku to niech wie, że może to być trudne. Zależy od jego siły psychicznej, dojrzałości, tego na ile silne jest to uczucie i czy obopólne.Ja odradzając, mimo wszystko nie przekreślam ich szans bo musiałbym przeprowadzić wywiad z obojgiem - a to byłoby raczej kuriozalne ;)
Niemniej - szczęścia i powodzenia życzyć należy.
Co też czynię.Choć ogólnie odradzam patrząc przez pryzmat absolutnie subiektywnej oceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech chłop próbuje,co mu żałować?;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście - zrobi jak uważa bo ma więcej danych na ten temat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ex ..........nie jestem nówka sztuka , tez z odzysku . swoje late tez mam . ze swojej strony oferuje siebie ...... niewiele i duzo .
jak sadze po ilosci anonsow w dziale gloszenia wiele pan z tej profesji zaglada rowniez na forum towarzyskie . nie chodzi o zwiazek na jakis czas . poprostu wydawalo mi sie ze jest szczeze zazdrosna , ze nie udaje kiedy bylo mi trudno . pozatym probuje sie dowiedziec jakie moga byc ukryte miny w tym wszyskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facio,to rozumiem,że jeszcze nie jesteście ze sobą na poważnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka . rozwazam taka mozliwisc , tez sie boje ze zostane wykorzystany niczym puszka z pepsi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facio, teraz gdy umieściłeś więcej informacji na ten temat, to już jest wszystko jasne. To nie jest żadna ex-prostytutka, tylko czynna "zawodowo" kobieta. Daj sobie z nią spokój, nie jesteś chyba na tyle zdesperowany, żeby brać sobie byle co.
Tak jak napisałam wcześniej--ona Cię nie będzie kochać. A więc zawiedziesz się...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jeśli tak to nie pojmuję chłopaka. Jeżeli jest naprawdę uczciwy ,ma dobre serce, jest wrażliwy (nie daj Bóg!) - to ma przechlapane raczej.
A szkoda dobrych ludzi, szczególnie w tym wieku pragnących ułożyć sobie szczęśliwe życie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nobo głosżę ale nie wiem czy ma to jakies znaczenie tutaj ;) Ja zawsze wiele z tej profesji zagladam. A bywa ze i w towarzyskie.
Proponuję porozmawiać z wybranką i ją po prostu poznać skoro nie jest Pan pewien czy może jej zaufać.

"Czy przyzwyczai sie do skromnego faceta i życia z jednym." Panie "faciu".... Kto to ma wiedzieć jeśli nie Pan ? Nie jestem wróżbitą.

"ze nie udaje kiedy bylo mi trudno "
Mnie jak trudno to też nie udaje że trudno a gdy nietrudno to trudno udawać ze trudno. Trudno - takie życie.Nikt nie powiedział, że będzie nietrudno.

Poważnie - życzę powodzenia ale ono zależy od Pana i tego na ile ją Pan zna.

"Kochali się do utraty tchu, lecz bez wzajemności."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
~ex //// skąd ta gorycz ???? i roczarowanie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie rozczarowanie ?;) Nic takiego ;) A skąd ten pomysł, że i gorycz ?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest takie fajne powiedzenie , chcesz miec problemy to znajdz sobie kogos kto je ma. Taka pani co byla prostytutka a teraz nie moze bo za stara zapewne podzieli sie kilkoma z Toba , oczywiscie nie mam na mysli zdrowia bo testy juz chyba robiliscie ? Co do jej wymagan to sie za bardzo nie przejmuj kobieta z takim doswiadczeniem na pewno wie z kim sie wiaze . Bylem ostatni w biedronce i mozna tanio alkohol kupic, kup sobie literek i jeszcze raz to przemysl na spokojnie , ja Ci odradzam ten zwiazek nie dla tego ze prostytutka -bo to zawod w odroznieniu od kur.. co jest charakterem , tyko chba nie jest z Toba szczera a to zla wrozba.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie możesz poszukać sobie innej dziewczyny? Co z tego, że jesteś po przejściach? Zasługujesz na normalną dziewczynę, a nie na kogoś, kto za szybką kasę odda nawet siebie. W mojej ocenie liczysz na zbyt wiele z jej strony i niepotrzebnie robisz sobie nadzieję. Skoro dziewczyna nadal puszcza swoje anonse to traktuje Cię jako ewentualne wyjście awaryjne. Tak naprawdę liczy na to, że pozna kogoś, z kim będzie mogła wieść dostatnie życie. I na pewno nie skromne. Nie zakochuj się w niej. Moim zdaniem nie warto, tylko się przyjedziesz.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie rozpisujcie sie wiecej ,sprawa zamknięta .watek tez .

starczył jeden emali zeby przekonac sie ze ta znajomosc miala inny cel

ps: temat zamkniety
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facio-od kilku dni,nikt nie piszę tu ani jednego postu.
P.S Czyli słowa większości potwierdziły się.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz powiem Ci ze w osobach które to robia jest cos ze przyzwyczajają sie to tego np. kasy i tak później w to brną znam takie przykłady znam także aceta ktory lubi trójmiejskie ssaki i nic ani nikt bnie potrafi tego w nim zmienic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a szkoda, bo myślałem, że coś z tego wyjdzie :( a tu smutna rzeczywistość zrzuciła chłopa na ziemię
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to przykre... ale prostytutki mają już do głowy wbite by ,,cyckać,, kase i zrobić ,,jelenia,,... w pewnym wieku to i owo zaczyna zwisać :) młode laski pchają sie do interesu.. taka starsza pani z niego wypada... no i dalej ,,cyckają,, kasę na mniejsza skale znajdują sobie takiego ,,biednego misia,, doją a i tak robią swoje.. one mają zero skrupułów ;(... znam osobiście taką kobitkę.. pracowała w jednym z takich klubów :) miała wypadek przy pracy, lub to było świadome działanie (może na dzieciaka chała faceta przytrzymać) nie wiem i nie wnikam.... w każdym razie facet kasiasty jakoś tam byli chwile związani.. ale ona nadal imprezowy tryb życia.. jak nasze aktualne nastolatki ,,na poziomie,, delikatnie mówiąc mimo ze niby zerwała z praktyka zawodową była ,,bardzo otwarta,, :) ... do rzeczy : facet szybko zajarzył co jest grane, zasadził jej takiego kopa że chmury o*****#.. do interesu powrotu już brak bo ciało nie takie ... i co?? właściciel clubu sie zlitował i zatrudnił ją jako sprzątaczkę!!! dlatego na pewno sa jakieś ex prostytutki ze szczerymi intencjami.. ale to raczej margines ;(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwka pewnie też potrafi kochać, tylko czy jakiś mężczyzna jest w stanie zaakceptować świadomość o tym ilu facetów było przed nim i w jakich okolicznościach...?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ktoś na forum mądrze napisał kiedyś, że prostytutka robi to, by zarabiać pieniądze, a dziwka to cecha charakteru, nie koniecznie ma z tego korzyści materialne.
Mężczyźni i kobiety będące tym drugim/druga,również nie nadają się do związku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
~k.a......dokładnie tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~k.a.
nie przesadzaj , nie interesuje mnie co bylo przed , ważne co nastąpi .w moim wieku nie oczekuje sie dziewicy nieskalnej :) .przeszłość należy zostawić za sobą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no cóż, jest zasadnicza różnica między nie-dziewicą, a dziwką ( nawet gdyby nazywać ją wel: prostytutka, po profesji)
na początku niby nic nie przeszkadza, z tego co było, ale jak zauroczenie minie, to przyjdzie rzeczywistość... i co wtedy? zaczniesz rozliczać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to kim byliśmy zawsze ma wpływ na to , kim jesteśmy i kim będziemy - nie da się uciec od przeszłości
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
@k.a.:

Święte słowa. Przeszłość nas kształtuje. Niekoniecznie musimy być z niej dumni, ale z jej powodu (albo jak kto woli, to dzięki niej) jesteśmy tacy, jacy jesteśmy.
K*rewska przeszłość to ciężki bagaż. Jeśli dana osoba nagle zapragnęła odmiany, to liczyłbym się z "nadgorliwością" neofity.
Ale ze słów "facia" nie wynika Jej przemiana. Raczej myśli o stabilizacji, bo wiekowo nie nadaje się do zawodu.
Skoro "facio" w ogóle wziął poważnie pod uwagę daną osobę, to albo jest idiotą albo chce wykorzystać jedynie jej zawodowe doświadczenie.
Tak czy owak - nikt z Forumowiczów Mu nie pomoże ;D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeszlosc prostytutki
a przeszlosc korzystajacego z prostytutek?
albo przeszlosc "łatwej"
od przeszłosci "motyla"....

facet,którey postanawia załozyc dom-rodzine w przeszłosci bujajacy sie ile sie da i gdzie sie da-nie budzi kontrowersji
kobieta zawsze!
czyli zawsze kobieta bez skrupułów jest gorsza od mezczyzny bez skrupułów!

a przeciez nie byłoby podazy,gdyby nie było popytu

ech zycie!:(
nadal łaskawsze dla faceta,nawet w opinii kobiet
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isztar zgadzam się z Tobą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@isztar, a ja się nie zgadzam z Tobą :) w mojej ocenie facet, o którym piszesz jest tyle samo wart ile, ta, o której mówimy:) nie widzę różnicy.
i nie mam "łaskawości" dla żadnego z nich, bez względu na płeć. Bo nie o płeć tu chodzi tylko o charakter, potrzeby i szacunek do samego siebie - a raczej jego brak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ktoś kiedyś mądrze powiedział, że: nie chodzi do burdeli i nie zalicza jak popadnie, łatwe panny go też nie interesują bo ch**a na śmietniku nie znalazł. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
K.a ja zrozumiałam Isztar w inny sposób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
facet,którey postanawia załozyc dom-rodzine w przeszłosci bujajacy sie ile sie da i gdzie sie da-nie budzi kontrowersji
kobieta zawsze!
czyli zawsze kobieta bez skrupułów jest gorsza od mezczyzny bez skrupułów!

a przeciez nie byłoby podazy,gdyby nie było popytu

Isztar miała pewnie na myśli to, że facet który z ch...ja mola robi, nie jest tak źle postrzegany jak łatwa kobieta---niestety na takich mężczyzn mówi się Casanova lub macho, a taką kobietę określa się wulgaryzmami.
Ubolewam nad tym że tak jest, uważam tak jak Ty k.a.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no dokładnie Graszka, dla mnie taki koleś latawiec, to żaden mucho - tylko zwykły palant :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@k.a
"łatwe panny go też nie interesują bo ch**a na śmietniku nie znalazł. :)"
Kurdej-szatan, przecież ja kiedyś tak mówiłem ;) Ale bez wulgaryzmów ;)
Cholerka...zostało mi do tej pory...

Tylko powiedzcie Panie drogie zatem jak to uświadomić kobiecie tak by jej nie urazić ;)

"no dokładnie Graszka, dla mnie taki koleś latawiec, to żaden mucho - tylko zwykły palant :)"
Może nawet palant na muchy. Czy to łapki były ?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na portalach internetowych aż roi się od ogłaszających się chętnych mężczyzn i kobiet:-) ktoś mi wyjaśnił, że chętnych żonatych i mężatek jest bez liku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ex, ostatnio pewnemu koledze to uświadamiałam, to usunął mnie z portalu społecznościowego:-)))he hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"ktoś mi wyjaśnił, że chętnych żonatych i mężatek jest bez liku"
Potwierdzam.

@Graszka
Musiał być tam niezłą szychą ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ex "Tylko powiedzcie Panie drogie zatem jak to uświadomić kobiecie tak by jej nie urazić ;)" - najlepiej wprost :) jak inteligentna jest, to się nie obrazi tylko zawstydzi, a jak tłuk pancerny, to nie zrozumie i się nie obrazi, bo nie będzie wiedziała o co ? ;):D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najczęściej się obrażają,bo prawda w oczy kole...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A racja jak zwykle leży pośrodku;)życie niesie tyle niespodzianek i chyba lepiej nie określać nikogo jednoznacznie....z jednym się zgadzam,płeć nie powinna mieć znaczenia jeżeli chodzi o ocenę człowieka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co z panienkami ,które ukrywaja ,ze daja
studiuja I "PRACUAJA" w jednym miescie
skoncza studia przenosza sie do innego i nikt nic nie wie??
kim one sa--czy lepsze od prostytutek?

i taki np autor watku nawet nie wie co panienka robiła??
a mysli ze prawie dziewica
i jeszcze z WRDZONYMI zdolnosciami-szczesliwy facet,ze ma taki przedni towar!
----
na mojej ulicy sa przynajmniej 2 domówki....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
po czasie facet zajarzy, że coś jest nie tak:) one maja zbyt roszczeniowe podejście do życia :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
@k.a.
Przybij piątkę - bo tak jest, że wszystko wyjdzie w praniu - a w dłuższym czasie nawet samo wypłynie...
Kłamstwo ma krótkie nogi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
"na mojej ulicy sa przynajmniej 2 domówki"
Dyżurujesz przy oknie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Art! a ty ochroniarz w tej branzy,
pilnujesz biznesu?

z okna nic nie widac-jakbys nie wiedział!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To z krzywej gaussa Ci wyszły "przynajmniej"dwie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To znalazłam w necie na temat krzywej Gaussa. Jak zwykle nie mogłam wytrzymać o musiałam sprawdzić co to jest. Matematyka stosowana. Dla mnie to hokus-pokus.
Jeżeli Ty Artku umiesz się nią posługiwać, to gratuluję:-))))

Otóż wg tej krzywej możemy również ocenić mniej więcej rozkład osób, które z natury skłaniają się ku dobrym uczynkom i tych, którzy raczej wybiorą drogę własnej korzyści kosztem bliźniego swego - jeśli przyjmiemy, że oś pozioma określa nie IQ, tylko te właśnie skłonności. Jest to jak widać - rozkład mniej więcej pół na pół. Jak widać na obrazku, mamy do czynienia z bardzo niewielką ilością osób, co do których stosuje się stare porzekadło "złego kościół nie naprawi, dobrego karczma nie zepsuje", jest to około 3% po każdej stronie. Zdecydowana większość jest mniej czy bardziej (środek) ambiwalentna w swoich wyborach.
I teraz, zgodnie ze zbadanym "syndromem setnej małpy", cała sztuczka wszelkiej manipulacji społecznej polega na przesunięciu wartości tej krzywej w ten sposób, aby absolutnie zdecydowanych było 10% populacji, albo po jednej, albo po drugiej stronie.
Taka sztuczka udaje się rzadko i wbrew pozorom ani środki przekazu ani represje nie zdają tu egzaminu na 100%. Za to bezbłędnie działa tzw. charyzmatyczna osobowość, czego przykłady zaraz podam z najnowszej historii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak przy okazji w temacie.

Wracając z sobotniego kina, zaczepiły mnie dwie dziewczyny i namawiały na wspólne zejście do piwnicy za 20zl do jakiegoś lokalu, gdzie miałoby zatańczyć dla mnie 15 gołych młodych dziewczyn.
Skąd te dziewczyny się biorą? Z UG?

Ja to wolałbym zamiast kilkuset złotych wydawać na drinki i prywatne pokoje, kupić za te pieniądze dużo kwiatów, dać jakiejś fajnej dziewczynie, zaprosić gdzieś, gdzie możnaby było spokojnie porozmawiać się poznać, a nie patrzeć na nią jak w telewizor.
Takie kluby dają jedynie złudne poczucia spełnienia, ale uczucia nie można kupić. Co z tego, że facet pójdzie i obmaca za kasę ładną dziewczyne, skoro wraca do pustego domu i śpi sam?
Takie tam przemyślenia z rana, idę pracować bo zaraz 11ta :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Fajny chłopak z Ciebie Sam:)i myślę,że znajdziesz równie fajną babeczkę bo takie są,na pewno są:)dobrego dnia chłopaku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiesz Sam, trzeba oddzielać ziarno od plew
czasami trwa to krócej a czasami dłużej, ale tak jak mówisz szkoda czasu na złudne wrażenia
badż cierpliwy bo załugujesz na super towarzyszkę życia
miłej i owocnej pracy ;)))

o matko Graszka, normalnie pełen szacun za krzywą Gaussa, dla mnie to kosmos ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kosmitko, ja to skopiowałam z pewnej stronki, sama w tego nie pojmuje za bardzo:-))))
Sam---myślę, że znajdziesz sobie miłą towarzyszkę:)))
Nie jesteś stworzony, do tego by żyć w samotności.
P.S pamiętam Twoje zdziwienie, gdy powiedziałem Ci że jesteś młody;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@sam
"za 20zl do jakiegoś lokalu, gdzie miałoby zatańczyć dla mnie 15 gołych młodych dziewczyn. "

a swoją drogą jakaś tania ta impreza ;))
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie chodziło o 200 zł?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wstęp za 20 w promocji normalnie po 50 :P Oczywiście po wejściu trzeba coś wypić, zamówić, więc ze 300 na luzie od jednej osoby mają.
Ja już nie licze na cokolwiek. Zajmuje się pracą, bo chce zrobić coś, po czym zapisze się w historii ;P Dlatego nie mam czasu na głupoty ;D
Jestem zaawansowanym pracoholikiem, który więcej szczęścia znajduje w tym co robi jak od tych oszustek co mnie otaczały na codzień.

Przerwa na kawe, ide dalej coś majstrować ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
"... ja to skopiowałam z pewnej stronki, sama w tego nie pojmuje za bardzo:-))))"

Graszka, trzeba było nie korzystać z jakiegoś bloga, a porządnej publikacji :) Dobra literatura fachowa czy naukowa przedstawia problem w sposób najbardziej dostępny, prostym językiem- tak żeby laik zrozumiał.
W mojej dziedzinie za absolutnego guru uchodzi profesor, który swą książkę dawał recenzować żonie. Poprawki nanosił do momentu w którym ona stwierdziła, iż wszystko jest już dla niej oczywiste. Jako ciekawostkę zdradzę, że ów profesor dopisał żonę jako współautora publikacji.

Sam... domyślam się, że dziewczyny miały różowe parasolki ;)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasno brązowe lub grafitowe, ciemno było, ale na pewno nie różowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm... chyba kupię nową parasolkę ;) W kropki mi się podobają.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@_sam_
trzeba bylo sobie bezinteresownie skorzystac, przynajmniej nie musialbys zadnej matki z dzieckiem na glowe sobie brac ot tak :PPP
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oj tam Mmm, po co rozdrapujesz stary wątek?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
@mmm

Czytaj co pisze dokładnie. Jakbym chciał, to bym skorzystał. Ja nie chciałem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
@Graszka
ups, zapomnialem ze forum jest tylko dla wybranych postow... a dla takich upierdliwych i szyderczych komentarzy jak moj, nie ma tutaj miejsca (zatwierdzone przez nowa gtw :D)
przepraszam, na drugi raz pospiesze zauwazyc jaki piekniusi dzisiaj dzioneczek :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie napisałam, że jest szyderczy....
Tak mmm, słusznie zauważyłeś że mamy piękny dzień:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
@Graszka
'Nie napisałam, że jest szyderczy....' - ale taki wlasnie mial byc :PPP
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
"ale taki wlasnie mial byc :PPP"

mmm - widocznie jednak za mało, przynajmniej dla niektórych ;-)
ja tam od razu zrozumiałam :-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
@M-a-j-k-a
jeszcze bardziej? obawiam sie ze w takim przypadku, komentarz z pewnoscia podzielilby los pamietnych ex'owych wpisow :DDD
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
@mmm - i po co kolejny stary wątek rozgrzebujesz ;-) skup się na dzisiejszym wtorusiu (czy jak to tam... sorry nie łapie), kawusi itp ;-)))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
@M-a-j-k-a
wtorus to dzionek wykopkow :DDD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale tak sobie radia słucham i tam śpiewają...

Chce ci tyle dać
chce byś mnie miał
chce byś mnie miał
nic nie może się stać
nie jesteś Sam
nie jesteś Sam

To ja sobie w myślach

Chce ci tyle wziąć
chce ciebie mieć
chce ciebie mieć
zaraz coś się stanie
jestem z tobą
jestem z tobą

;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
@_sam_
mi, mnie i ze mna? :DDD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie, o chylińskiej myślałem w tedy. Ale w sumie ona nie w moim jest typie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"mi, mnie i ze mna? :DDD"
@mmm - myślałeś, że o Tobie @sam myślał ;PPP
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@_sam_
zawiodlem sie na tobie :PPP

@M-a-j-k-a
mialem taka nadzieje :DDD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"mialem taka nadzieje :DDD"
@mmm - chciałaby dusza do raju ;-)))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@M-a-j-k-a
niestety, jak to czesto bywa, skonczylo sie jedynie na marzeniach. sam blyskawicznie i brutalnie sprowadzil mnie na ziemie :DDD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
@mmm - cóż mam Ci powiedzieć.... życie... nikt nie mówił, że będzie łatwo ;-) poza tym pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz...
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@M-a-j-k-a
ale przeciez wszyscy wiedza, jakim czlowiekiem orkiestra jest sam. po nim mozna bylo spodziewac sie czegos wiecej... :DDD
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
@mmm - a czego się spodziewałeś po samie???
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@M-a-j-k-a
no jak to czego??? tego, ze mnie zabierze tam gdzie nikt inny nie moze byc :PPP
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak w wieku 30-35 lat wiążesz się z zarąbistą fotomodelką w wieku 25 lat to też razi Cię fakt że miała wcześniej 20 facetów ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się zwiążesz to wtedy razi fakt,że będzie miała później 20 facetów.;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
później to może, byle w trakcie była wierna ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Młodej bym na pewno nie zaufał. Starszej... jeśli skończyła z zawodem... nie wiem. Znam przypadki kobiet, które zanim związały się na stałe, czy wyszły za mąż, pukały się bez opamiętania, a małżeństwo nagle wywróciło ich system wartości do góry nogami. Myślę, że nie ma na to reguły. Jeśli kochasz, to próbuj...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ludzie skończcie męczyć ten watek , sprawa zamknięta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale przemyślenia zostały :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nawet etat alfonsa dostałem;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Art, nie alfonsa tylko ochroniarza ;)))
ale rozumiem że wolałbyś awansować, lepsza kasa hahaha
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A rzeczywiście,pilnuję masażystek.;-)żeby się w lesie nie zgubiły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ciężka praca Art:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@facio - to jest forum i mimo, że to Ty założyłeś wątek nie Ty go kończysz.
@Graszka - Art bardzo ciężko pracuje :-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Majka
A nie sądzisz, że fajnie byłoby uszanować wolę założyciela wątku ?
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
@ex
co jak co, ale taka inicjatywa wyprowadzona akurat konkretnie z twojej strony to gruuube naduzycie, zeby nie napisac bezczelnosc...
aaa, i zapomniales dodac 'serdecznie'
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ex - udało Ci się mnie rozbawić, naprawdę :-) Ty i szanujący wolę forumowiczów hehehe, no tak zapomniałam, to nie byłeś TY....
Odpowiadając w temacie, to jest FORUM, każdy może napisać co i gdzie chce. Nikt nie ubliża autorowi wątku, baaa większość ostatnich wypowiedzi nawet nie jest w temacie. I z tego co mi wiadomo jedynym zamykającym wątki (bądź z "różnych" przyczyn je usuwającym) jest admin.
Przecież autor nawet nie musi tego czytać, a jak chce zamknąć wątek niech zgłosi się do admina. Chyba pisząc na forum trzeba się liczyć z obowiązującymi tu zasadami.
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A nie sądzisz, że fajnie byłoby uszanować wolę założyciela wątku ?"

To pytanie zadane przez tą osobę zwaliło mnie z nóg. :)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
moze niektóre panie do towarzystwa(tancerki) kiedys
beda chciały "...husband and some chidren..
.... nie bez million dollars

http://www.youtube.com/watch?v=d4QnalIHlVc

mysle,ze kazdy ma w sobie te tesknote za prawdziwa miłoscia
nawet jesli na pierwszym miejscu stawia pieniadze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie każda tancerka to pani do towarzystwa. Tańczyć można różne rodzaje tańce a jak długo się trenuje taniec to tancerka i tancerz. Boli mnie to, że określenie tancerka jest czytane jako k***wa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross
masz rację ;)
Sam czasami szokuję się własnym idiotyzmem ;)
Serio.
Dobrze , że jesteś bo potrzebuję czasem kogoś kto mnie twardo postawi do pionu ;)

Za to Ci dzięki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
@ex - na pocieszenie Ci powiem, że nas już nie szokujesz ;-) (o idiotyzmie oczywiście mowa)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
A dla mnie ten wątek może trwać i trwać, tak jak każdy inny...
(Tak sobie odbiegam od tematu he he)
Majka, pójdziesz kiedyś z nami dziewczynami do kina?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Graszka, jak to z dziewczynami? a Sam? też był
Majka chodź z nami, ktokolwiek się nie zjawi
chcociaż obawiam się że oprócz Sama żaden inny mężczyzna nie odważy się ;))))

Sam jesteś wielki, za odwagę nagroda Ci się należy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No przecież jak mogłam zapomnieć o Samie. Odważny chłopak naprawdę:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nagroda brzmi interesująco ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo Sam - ożyłeś! ;):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
powstał z martwych na wieść o nagrodzie ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W cale nie umarłem, cały dzień robiłem lampion ^^ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeden lampion? cały dzień ?! :) nie prościej było do Ikei pojechać? ;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, wolałem sobie swój zrobić ^^ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to teraz zrób podgrzewacz do wody;) bo Ty chyba też nie masz ciepłej co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie jest niezwykły, nie to co w marketach
zapodasz foto?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@k.a

Mam gazowe ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczęściarz! :) a ja się w czajniku kąpać będę :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A macie, jeden raz wyjątek zrobie ;P

image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to już drugi wyjątek Sam:) jaki piękny! cudny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sam, ja też chcę taki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słabo widać ale to co widać to ładne

k.a. jedż do Sama, ciepło ma
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to mnie zaskoczyłeś Chłopaku, zaskoczyłeś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@k.a

Ty w tym czajniku, jak ten dżin z lampy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam, no widzisz
k.a. spełnia marzenia
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmitka szkoda, że Sama wcześniej nie znałam , latem dwa tygodnie ciepłej wody nie było... :D :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w lecie Sam był tam gdzie my nie mogłyśmy być
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjeć nie obrabiałem, bo będę robił nowe, a mój sprzęt fotograficzny ma 12 lat i jest uszkodzony ;P Nie stać mnie na nowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@k.a

Latem to ja na ogrodzie basen rozkładam ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mężczyzna spacerujący w Kalifornii po plaży znalazł lampę.
Po potarciu wyskoczył zdenerwowany dżin:
- O.K., O.K. Uwolniłeś mnie z lampy. Bla. bla. bla. To jest już czwarty raz w tym miesiącu ! Mam tego spełniania życzeń powyżej uszu ! Zapomnij o 3 życzeniach. Masz tylko jedno !
Mężczyzna:
- Zawsze chciałem pojechać na Hawaje, ale bardzo boję się latać samolotami. Czy nie mógłbyś zbudować mostu aż do Hawajów. Mógłbym wówczas pojechać samochodem.
Dżin się zaśmiał.
- To jest niemożliwe. Pomyśl logicznie ! Przecież nośniki mostu nie sięgną dna Pacyfiku ! Pomysł ile betonu, ile stali. NIE ! Wymyśl jakieś inne życzenie ! To jeswt nie do zrealizowania.
Mężczyzna:
- Byłem żonaty 4 razy. Moje żony zawsze mi mówiły , że nie dbam o nie , że nie jestem wrażliwy. A zatem spełnij moje życzenie, żebym zawsze rozumiał kobiety, wiedział co czują, co myślą, dlaczego płaczą. Żebym wiedział co naprawdę chcą, żebym wiedział co zrobić, żeby były zawsze szczęśliwe.
Dżin:
- Chcesz ten most z dwoma pasami ruchu czy z czterema ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sam, to Ty jeszcze ogród masz do tego?! to gdzieś Ty był, jak Cię nie było?!!! :D no to dziewczyny mamy miejscówkę na letnie pikniki ;):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam jeszcze jezioro... Nie jest moje, ale jest blisko ;P ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezioro najbliżej mnie to albo Osowa, albo Tuchom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem możliwe ze to własnie jest tuchomskie 12 minut jadąc autem :)

Nic, spadam do spania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to by sie zgadzało :) byłam tam w zeszły weekend - super było :) z resztą zachwycałam sie spacerem na forum :) dobrej nocy, śpij spokojnie i śnij słodko ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
@Majka
"@ex - na pocieszenie Ci powiem, że nas już nie szokujesz ;-) (o idiotyzmie oczywiście mowa)"

Dziwię się, że można się Wam z tym zżyć ;)
Hahha.
Masz tu buziaka. Przepraszam Cię jeszcze raz za me zachowanie.
Mam nadzieję, że przynajmniej choć chwilami doprowadziłem Cię do śmiechu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yhy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale Ty milutka jestes. Jakie to slodkie. Urocze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam hejtera we własnym domu - no bomba!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a.
na własnej piersi wyhodowany?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K.a,ucałuj hejtera ode mnie i pozdrów go;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka na innej, nie na mojej :) i dlatego głupio zazdrosny :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
napewno doświadczona jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze bylem zdania,ze prostytutka to zawod i zdoswiadczenia moich 70lat widze,ze to prawda! Znalem wiele dziewczyn , ktore sie prostytuowaly, ale prywatnie byly bardzo mile . Z drugiej strony wiele cnotek bylo kiepskimi partnerkami zyciowymi. Mysle,ze niema jednej recepty. Wszystko moze sie zdarzyc.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko zależy od uczucia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak by dobrze zarabiała to ja bym chciał związku :) Nie od dziś wiadomo, że takie dobrze zarabiają. Mogła by wrócić do zawodu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sam podejmij decyzję, nie słuchaj innych. Ty przynajmniej Wiesz, że Twoja partnerka jest byłą prostytutką. A tu "dobre rady" udzielają ci kobiety, które niejednokrotnie żyją z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek i o tym nie wiedzą. Ale rad udzielają. Słuchaj tylko rozumu i głosu serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o czym ty mówisz? Ten człowiek jest całkowicie zniszczony psychicznie, taki wrak. Dawała d*py za pieniądze, a ty chcesz ja kochać? To się nazywa patologia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Towarzyskie

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

do góry