Widok

co na katar dla dziecka?! PILNE.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dzien dobry...

Wstaje rano i co widze?
Syn moj z gilami po pas... Nie znosze gdy ma katar...
Za nia jakos jeszcze sobie radzimy, wydmuchuje nosa i kropelki ale noc, kiedy spi ciagle sie budzi ...
Uzywałam Nasivin Soft, te takie co po kropelce puszczaja i te takie z pipetka, ale chcialabym wyprobowac jakies inne kropelki.
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam spray Euforbium, do ściągania aspirator Frida i nawilzanie wodą morską.
A i masć majerankowa pod nosek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
euforbium to kropeli homeoptyczne bardziej nawilzaja niz lagodza objawy:) a kropelek do nosa nie mozna stosowac dluzej niz 3 dni ...tak jak powyzej woda morska w sprayu i sciaganie katartku- ja sciagalam zawsze zwykla gruszka i bylo super
ponadto kropeli olbs ktorymi sie spryskuje ubranko dziecka albo poduszke jak spi i wtedy to wdycha - super! polecam fajnie udrazniaja nosek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a niech to jest co jest ale mojej starszej po miesiącu kataru dopiero po tym przeszło :) To było 4 lata temu i od tamtej pory tylko Euforbium używam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj małemu wapno dla dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dziekuje za odpowiedzi.
Wiem ze nie mozna zbyt długo stosować kropelek, w kazdym razie potrzebuje czegos po czym bedzie mu lepiej.

Wlasnie jest na antybiotyku, ale to juz koncówka podawania, niezle sie musze naskakac zeby mu cokolwiek z lekarswt podac do buzi... :(
Wlasnie wapno, przez ten antybityk jeszcze bardziej wystrzega sie wszelakich syropow i innych.. ;/

Pozwala zrobic sobie PSIK PSIK do nosa ;)
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moim dzieciom już chyba wszystkie krople do nosa wypróbowałam i teraz pomaga im Oxalin 0.025%, żel do nosa super jest gęsty i w sprayu. A do tego dwie kropelki Olbasa na ubranko i dziecko odrazu lepiej oddycha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas pomogły te krople Nasivin 0.01% i woda morska oraz maść mariankowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majerankowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze pozyczylabys gdzies inhalator -wystarczy rozpylic tam sol fizjologiczna i nosek od razu sie udraznia. Tomka inhalowalam jak mial 10 miesiecy-byly straszne upaly ale szybko dalismy sobie z tym rade.Bylam zdziwiona,ze dal sobie przytrzymywac ta maseczke ale sie udalo. Albo chociaz nawilzacz powietrza, ktorym rozpylisz juz wspominany wyzej olbas-to lepsze niz kropelki na ubraniu i tez swietnie udraznia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas sprawdza się zestaw frida + euphorbium + maść majerankowa :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i mam.
Nasivin od 1 - 6 lat.
Maść majerankowa
fridka
i sól fiz. ;)
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas Nasivin nie zdał egzaminu, dozownik do kitu (psikacz, nie kroplomierz), skuteczność też.
Zestaw obowiązkowy to wymieniane już wapno, sól morska w sprayu i frida, do tego witamina C.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomnialam o inchalatorze - wystarczy sol morska jak juz ktoras napisala :) mojej corci pomaga zawsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy mój synek ma katar to używam tylko soli fizjologicznej gruszki i maści majerankowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak się synek czuje? jak jego katar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry