Widok

co na odchudzanie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jakies sprawdzone sposoby, tabletki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na mnie działały (przed ślubem) herbatki http://www.herbapol.com.pl/product.xml?id=334 SLIM FIGURA - spalanie :) (kolejnych 2 etapów nie przeprowadziłam)

jadłam normalnie, wypijałam 3 takie herbatki dziennie i chudłam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uzywam tabletek ZELIXA sa super w ciagu tyg 4 kilo zbednej wagi w moim przypadku.Tabletki sa na recepte niestety ale ja mam dojscie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aleksandra, a ja słyszalam że Zelixię i Meridę można kupić też bez recepty w aptece, ale cena ich rośnie do około 200 zł za opakowanie, to prawda??
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda - jesli masz numer do tego dietetyka z Sopotu to zapodaj proszę. na ich stronie jest tylko komórka, od tygodnia dzwonię codziennie to albo zajęty albo nikt nie odpowiada, napisałam tez maila i oczywiście 0 odzewu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na mnie zelixa działała okropnie...ma wieleeeee skutków ubocznych!!!!nie warto się niszczyć,ale człowiek uczy się na błędach.... ja teraz jestem od tyg.na diecie południowych plaż i schudłam bez problemu 4 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ruszcie dupki i w ruch a nie piguły, które oprócz tego że odchudzają to też niszczą organizm. Kazdy lekarz to powie jak zażyczycie sobie jakiegoś patarajstwa na receptę. Oczywiście warzywa, owoce i gotowane miesko. Wiem najlepiej jest jeść tłusto i smacznie popijając colą i tabletkami.
Proszę Was nie bierzcie tego swiństwa, troche samozaparcia, sportu i efekty sa długie i zdrowe. Po tabletkach jest ZAWSZE efekt jojo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zawsze. Jak sie łaczy jedno z drugim i udchudza z głową to nie ma jojo a tabletki motywuja i ułatwiają
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale bzdury wypisujesz. Motywować to Cię może zbliżająca się uroczystość i wisząca przyciasna super sukienka a nie tabletki !
Jak sie odchudza z głową to tabletki są niepotrzebne.
Wyszczuplają tylko Twoją kieszeń. A efektowi jojo i tak nie zapobiegną!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co powiecie o tabletkach Linea??
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja siostra pracuje w aptece i z tego co mówiła, trzeba czytać ulotki, żeby się nie zasugerować że napisali w gazecie - schudniesz 2 kg w tydzień (a już nie napisza że przy spełnieniu dodatkowych warunków). Większość leków tylko wspomaga efekty uzyskiwane przy ćwiczeniach fizycznych albo diecie.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dietę Cambridge ( zupki i kotaile )
Jest bardzo restrykcyjna i nie każdy może ją stosować, ale daje szybkie efekty:

+ szybki spadek wagi i naprawdę na długo
+ opieka dietetyczki, która co tydzień cię waży, mierzy i decyduje jakie i ile zupek ( dla mnie te wizyty były mobilizujące, bo Pani od razu widziała czy się stosowałam czy nie ;)
+ trwa krótko bo max 21 dni, potem stopniowo przechodzisz na normalne jedzenie, uczysz się co jeść, a że masz skurczony żołądek to mniej możesz wchłonąć
+ nie jest to potwierdzone, ale ja miałam jędrniejszą skórę i twardsze paznokcie ( niby chemia ale zawiera wszystkie witaminy i mikroelementy, których pewnie w mojej diecie brakowało )
+ efekt długo się utrzymuje ( oczywiście nie można przesadzać z obżarstwem )

- te zupki są OBRZYDLIWE, koktaile zwłaszcza czekoladowy ok
- bardzo bardzo ciężko wytrzymać, czasami mi się płakać chciało
- jak już wyżej wspomniałam nie każdy może, na pewno nie mogą osoby, które mają problemy z sercem/ciśnieniem, kobiety w ciąży ( nie można zajść w trakcie ani w ciągu pół roku po tej diecie )

Polecam opiekę dietetyczki, bo są odważni, którzy sami zamiawiają produkty przez internet i sami sobie ustalają plan diety, ja bym się bała.

Dieta jest ciężka, ale daje szybkie efekty i to powoduje, że się trzymałam na tej diecie lepiej niż na jakiejś innej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Próbowałam Lineę, aż przez cały tydzień - zaczeły mi po nich bardzo włosy wypadać...
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dietę MŻ - WR :) niezastąpiona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, ja to znam jako ŻP ;-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha, ŻP też dobra ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także używam Zelixe.
W ciągu 3 tygodni schudłam 6,3 kg. Może nie jest to zatrważający rezultat, ale bez stosowania tych tabletek nie schudłabym w ogóle a pewnie jeszcze przytyłabym..
Są skutki uboczne, ale do przyjęcia..
Jak ma ktoś do nich dojście (na miejscu w trójmieście-a nie przez internet to chętnie skorzystam).
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-każde tabletki na receptę musisz stosować z odpowiednią dietą niskotłuszczową i nie chodzi tutaj o utratę wagi a o zdrowie
-poza tym te tabletki są dla osób z BMI powyżej 30... u których inne leczenie nie pomogło (czyli tabletki to ostateczność)
- zawsze wystąpi efekt jo-jo jak nie zmienisz dotychczasowej diety

zamiast tabletek, dieta i ruch
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bym chciała trochę przytyć :-) udało mi się tylko w ciąży (30 kg- to lekka przesada). ważę teraz 48 kg+/-, przy wzroście 170 i mam figurę "chodzącej anoreksji". tak okoła 4 miesiąca super wyglądałam :-),
fajny biust i pupa taka niepłaska :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
recepta na odchudzanie.... dużo seksu i nie opychanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
póki co moja najlepsza dieta to ciąża :)


w 30tc ważę tyle co w 10tc kiedy to zaczęłam chudnąć ;) ważyłam/ważę mniej niż przed ciążą :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie każdy kto ma problemy z nadwagą jest nałogowym opychaczem i wchłania w siebie nieograniczone ilości pokarmów..
ja się wcale nie opychałam do nieprzytomności. po prostu lata złych nawyków żywieniowych wyniesionych jeszcze z domu robią swoje i potem można jeść na prawdę niewiele a i tak nie chudnąć.
próbowałam jakichś super diet i efekty były różne, czasem imponujące tylko że zawsze niestety wracałam do złych nabytych nawyków.. bo diety polegają na tym że jemy tylko niektóre produkty a z wielu rezygnujemy. w rezultacie jet tak, że nie możemy się już doczekać zakończenia diety żeby zjeść to na co miałyśmy ochotę. a potem jak już zaczniemy znów jeść te wszystkie zakazane pyszności to nie możemy się powstrzymać..
teraz jak stosuję zelixę jem to na co mam ochotę - bo pomimo zanikającego apetytu jeść trzeba, czasem na siłę, żeby się nie wykończyć. może nie na co mam ochotę bo właściwie nie ma się ochoty na jedzenie..., ale po prostu jem to co dotychczas tylko że minimalne ilości. tak więc czasem zjem loda czy smażone mięsko-tylko że nie cały kotlet a jedynie porcję na dwa kęsy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"diety polegają na tym że jemy tylko niektóre produkty a z wielu rezygnujemy"

nie zgodzę się z Tobą ... odchudzanie powinno rozpocząć się od zmiany myslenia i zywienia, od zmiany doboru produktów jedne stosujesz częściej inne od czasu do czasu.. każdy Ci powie kto się zna na zywieniu, że jak chcesz utrzymac niską wagę a masz skłonność do tycia to trzeba uważac co się je a nie rezygnowac ze wszystkiego.. wazne kiedy jesz i ile.. a lody, czekolada, ciastak owszem tylko nie kilogramami i codziennie.. ale 1 ciastko dziennie nie zrobi z ciebie zaraz zapaśnika sumo...

no ale wracając do tabletek... meridia i zelixa to to samo (ten sam składnik) tylko dwie różne nazwy.
Moja znajoma już 3 lata bierze te tabletki tylko dlatego, że jak przestanie je brać waga szybko rośnie. Proste - uzależniła się od nich a efekty uboczne no cóż.. jest chuda czyli efekt taki jaki chciała, złe wyniki wątroby.. jak sama stwierdziła "nie może ich przestać brać" no cóż jej zycie.. ale czy warto?

Jeżeli chodzi o dostanie bez recepty .. poszukaj w aptekach, często w dużych koncernach dostaniesz je bez recepty .. szczegolnie jak pójdziesz do technika a nie do mgr farmacji..(ten pierwszy nie odpowiada za to co Ci daje i chętniej sprzedają leki na receptę bez recepty - a to wiadomości z "pierwszej ręki" :)
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja do 20 roku życia podchodziłam wagą do 80 kg (170 cm wzrostu), ale niestety sama się do tego doprowadziłam. do 16 rż uprawiałam wyczynowo pływanie, kiedy przestałam moja masa mięśniowa zmieniła się w tłuszczową. mało ruchu, dobre jedzonko no i się doprawiłam. nigdy nie stosowałam żadnej diety, dopiero kiedy w końcu ruszyłam swoje 4 litery i przestałam jeść kolacje zaczęłam trochę się "zmniejszać". gdy poznałam męża ważyłam ok 68 kg. teraz mam 32 lata, dwójkę małych dzieci , pracuję zawodowo, zajmuję się domem, normalnie się odżywiam i ważę...58 kg. dobrze się z tym czuję i myślę, że w moim przypadku po prostu chodzi o ruch. na żadną dietę nigdy bym się nie zdecydowała, gdyż uwielbiam jeść ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sie z Toba zkontaktowac.Chcialabym zakupic tabletki Zelixa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupuję z tej strony:
http://lodz.gumtree.pl/c-Sprzedam-sprzedam-inne-ZELIXA-bez-recepty-MERIDIA-te-Polecam-tanio-polskie-leki-W0QQAdIdZ115372927
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozmawiałam ostatnio z zaprzyjaźnioną lekarką... temat zszedł na leki odchudzające.. i dowiedziałam się m.in ze zelixa to tańszy odpowiednik meridii (nic nowego nie odkryłam) ale zainteresował mnie fakt dlaczego tańszy... a bo nie byly i nie są robione badania kliniczne (jak w przypadku meridii non stop) i co mnie zaskoczyło jest to lek nieoczyszczony ... cokolwiek to znaczy
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda,ja też przy pomocy tej herbatki "spalanie" (również nie wprowadziłam pozostałych dwóch) i przy praktycznie normalnym jedzeniu tyle że bez kolacji i w miarę regularnym ruchu:))schudłam sporo,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprzedam tabletki zelixa

sprzedam tabletki zelixa. kontakt: zelixa10.15@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile kosztuje zelixa 10 jestem zainteresowana kupnem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

czy oferta jest aktualna??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupie zelikse
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o kontakt jaki kolwiek do Pani jestem zainteresowana kupnem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ,jeżeli koniecznie musicie coś łykać to polecam Sankom ,kostki z błonnikiem .Dają efekt bo zastępują posiłek ,a przy tym nie sąszkodliwe ,a wręcz zdrowe dla organizmu .Regulują poziom cukru i zapobiegają opychaniu się .
Zelixa i Meridia są lekami ,które stosuje się przy duzej otylosci ,kiedy zaczyna ona zagrazac zyciu . powiklania tych lekow sa powazne .Niektore widac od razu ,inne wyjda po latach . Przy tym maja naprawde cala mase przeciwwskazan .
Jednak wszystko ,co proste kusi .Po Meridii i Zelixie efekt jest ntychmiastowy ,nie trzeba robić w zasadzie nic i mozna sie dalej opychac . A zeby zdrowo zzrzucic kilogramy trzeba troche wyrzeczen .
Tak panikujecie przed szczepionkami dla dzieci , a same chcecie truc sie zupelnie swiadomie i jeszcze wydawac na to pieniadze .Szok !!!
Zamiast tego wiosna idzie a co za tym idzie szansa na barziej aktywne spedzanie czasu na swiezym powietrzu .Niedlugo tez pojawia sie warzywka i owoce w wiekszej ilosci ,to i dobra okazja ,zeby zaczac sie zdrowo odzywiac .

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to diety ,to nie polecam diety na podst grupy krwi ( jest co prawda efektywna ,ale na dluzsza mete wyniszczajaca organizm ,tak samo jak dieta na zupce kapuscianej -w ktorej odwadnia sie organizm i stad ten szybko efekt ,nie mowiac o tym ,jak obciaza sie przewod pokarmowy ).
Najbardziej optymalna dieta to ta ,w ktorej gubi sie ok 1 kg tygodniowo i polega na dlugotrwalym przestawieniu swoich nawykow zywieniowych .
PRzede wszystkim powinno sie jesc dziennie ok 5 malych posilkow .Dzieki temu utrymuje sie pozio cukru na stalym poziomie i nie ma napadow wilczego glodu .Jezeli komus te porcje nie wystarczaja ,mozna wlanie zuc sobie owocowe kostki Sankom ( to blonnik ,ktory wspomaga przemiane materii ) . Blonnik pecznieje w zoladku i daje uczucie sytosci .
Co do potraw duzo warzyw i owocow ,miso gotowane ,ew pieczone ,dobrym zamiennikiem miesa sa ryby i owoce morza .Moze tez jakies nowosci wegetarianskie ;) . I do tego duzo wody mieneralnej niskosodowej takiej jak Zywiec ,czy Naleczowianka ( oczywiscie niegazowanej ) .
Ja na takiej diecie chudlam ok 1,5-1,8 kg tygodniowo .Zdrowo zzrzucilam 10 kg i czulam sie jak nowo narodzona .Teraz czas znowu na diete ,bo zaniedbalam sie okrutnie przez zime i dzis wlasnie zaczelam ta wyzej wspomniana .
A jak ktos lubi chrupac to ja np na diecie kroilam sobi marchewki w takie paski podluzne (niby paluszki ) ,papryke,selera naciowego i jak brala mnie ochota na przekaske to wlasniezawsze pod reka mialam taki zestaw :).
Dodatkowa motywacja jest tez grupowe odchudzanie :) ,zwsze mozna sie wyzalic w kryzysie i cieszyc wspolnie sukcesami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalatw mi zelixe. eryk2007@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleksandra za ile sprzedasz zelixe 15 mg 60 tab ? prosze o odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja stosowałam zelixe ale oprócz tego że bolała mnie głowa , pozniej kupiłam Afibron tańszy zamiennik zelixy kosztował w aptece 34 złote brałam 3 miesiące zero skutków ubocznych jednak wczoraj poszłam do apteki i okazało się ze został wycofany z aptek czy ktoś ma dojscie do tego specyfiku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam dobra diete NZT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny! Jestem instruktorką fitness i przeprowadzam indywidualne treningi z dojazdem do domu klientek. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana żeby wspomóc odchudzanie farmakologiczne lub dietę regularnymi ćwiczeniami, co daje dużo lepsze i dłuższe efekty, zapraszam na moją stronę http://www.facebook.com
Wszelkie pytania kierujcie na mojego maila fitness@toif.pl

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odchudzanie to wcale nie taka prosta sprwa. Jednym to przychodzi latwo, inny niestety latami męczą się z nadwagą. Możwa warto odwiedzić klinikę liposukcji http://www.lipoline.pl/ ? Czy ktoś z Was korzystał z usług takiej kliniki? Doradzcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja musiałam dostosować się do ścisłej diety i ćwiczeń, żeby pozbyć się nadwagi. Do pracy zabieram przygotowane wcześniej posiłki według przepisów od dietetyka, w domu również mam wszystko odpowiednio przygotowane. Kilka razy w tygodniu niezbyt forsujące treningi na siłowni. Od pewnego czasu stosuję jeszcze suplement diety, który zdecydowanie poprawił mój metabolizm, a ostatnio zauważyłam, że bardzo dobrze działa na moją skórę, włosy oraz paznokcie. Na Berrator trafiłam na jednym z for http://forum-kulturystyka.pl/topic/116849-czy-spalacz-berrator-to-%C5%9Bciema-wasze-opinie/
Jest tam kilka pozytywnych opinii, które przekonały mnie do jego zakupu. Zdrowe posiłki przede wszystkim, do tego ćwiczenia oraz Berrator i od miesiąca jestem o 6 kg lżejsza. Sądzę, ze bez tego preparatu nie udałoby mi się uzyskać takich rezultatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biorę xenical jest do w aptece na receptę schudłam 18kg od września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zachęcony opiniami i doświadczeniami moich przyjaciół zdecydowałem się na suplementy, które wspomagają odchudzanie. Oczywiście nie wyklucza to ruchu. Jednak poprawia to znacząco przemianę materii i efektywność ćwiczeń. Ja zastanawiam się nad tymi tabletkami: http://allegro.pl/berrator-ekstremalny-spalacz-tluszczu-i6806611896.html oni je stosowali i skoro są już przetestowane to nie będę ryzykował z innymi. Macie może doświadczenia związane z takimi spalaczami tłuszczu? Również przyniosły dobre rezultaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ogarnij sobie jeszcze rzeczy z gazetki lidla https://www.gazetkonosz.pl/biedronka/aktualna-gazetka-okazje-tygodnia-od-wtorku-29-05-2018/ masz fajne, zdrowe produkty pod odchudzanie. Sprawdź sobie w wolnej chwili, bo wiem, że pisali już o tym serwisie ludzie na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepsze na dietę jest jedzenie lub dodawanie do dań nasion konopi https://tanienasionakonopi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

do góry