Widok

dlaczego dr Grzybowska nie chce dawać zwolnień lekarskich?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak w temacie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak nie ma podstaw, to dlaczego ma dawac?
jesli sa podstawy i zwolnienie jest naprawde potrzebne, to chyba kazdy lekarz je wystawi.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
To nie tylko ona, wielu lekarzy nie chce dać zwolnienia lekarskiego. Jeśli nie ma podstaw to się lekarze boją wysyłać na zwolnienie, a jak jest podstawa a lekarz nie chce wypisać- polecam zmienić lekarza ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
na zwolnieniu i tak nie pisze sie z jakiego powodu ciezarna idzie na zwolnienie.jesli koszmarnie sie czuje to dlaczego ma nie isc?
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze isc - jasne, ale lekarz nie ma obowiazku wypisywania ciezarnym zwolnienia jesli nie ma podstaw. lekarze tez sa czasem rozliczani ze zwolnien...
wiec nie ma co sie bulwersowac i obrazac - trzeba zmienic lekarza, jesli obecny nam nie odpowiada
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
wlasciwie to wiecej jest takich ,ktorzy wystawiaja te zwolnienia niz tych co robia problem
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdyż jest z tych lekarzy, którzy nie chcą dawać zwolnień:-) O powód pewnie należałoby zapytać ją, ale jest kilka wersji:
- nie, bo nie,
- bo ciąża to nie choroba (jeśli chodzi w ogóle o ciążę, bo w temacie nie jest to ujęte),
- bo się boi (nie wiadomo czego),
- bo jest złośliwa,
- bo nie ma dzieci i nie wie jak to jest być w ciąży,
- bo w ten sposób chce zniechęcić klientki "publiczne",
- bo w ten sposób czuje, że jeszcze coś znaczy..

Ech, niektórzy tak mają. Proponuję zmienić lekarza na normalnego.
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
morze sie boij. teraz zaczyna sie akcja sprawdzania zwolnień chorobowych kobiet w ciąży przez ZUS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A moze jest lekarzem uczciwym, ktory wystawia zwolnienie jesli sa wskazania? Pracujemy na te wszystkie ciezarne na zwolnieniach, a w naszym kraju jest ich najwiekszy procent w Europie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
ta kobieta nie daje zwolnień lekarskich nawet jak sa do tego podstawy- sześć obfitych krwawień w ciągu trzech tygodni ( kilka wkładek we krwi ). nie dała mi zwolnienia i uważał ,że to normalne w czwartym m-cu ciązy . to jak 6 raz dostałam krwawienia pojechałam na patologie zamiast do pracy i dostałam opier.... kto mi kazał isc do pracy. Łozysko przodujące powinnam leżeć i o wiele wczesniej miec leki wprowadzone. Miesiąc leżenia , zmiana lekarza i silne prochy i dzieki temu będe mogła cieszyć się już niedługo swoim maleństwem. na patologi w redxłaowie ma złą opinie, jak chodzisz na pobieranie krwi do evi- medu pogadaj sobie z dziewczynami ile z niej zrezygnowało i przeszło do innego lekarza, poczytaj opinie zrobisz jak chcesz ale moja rada jak najdalej od niej jak chcesz miec zdrowe dziecko i spokój w ciąży.
image

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Jakiego-lekarza-qinekologa-polecacie-z-Evi-Med-Gdynia-t69099,1,16.html?hl=grzybowska#hl
przeczytaj szczególnie końcówke
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry