Widok
Swojskie wędliny
Mam taką ochotę kupić od kogoś swojskie wędlinki.
Znacie kogoś kto sprzedaje?
Niedługo święta i fajnie by było mieć takie pachnące kiełbaski i nie tylko.
Z chęcią zaopatrywałabym się raz na jakiś czas.
Znacie kogoś kto sprzedaje?
Niedługo święta i fajnie by było mieć takie pachnące kiełbaski i nie tylko.
Z chęcią zaopatrywałabym się raz na jakiś czas.
Paulo Coelho
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.
O super! na polowę listopada. Jakąś szynkę dobrą , kiełbasy chudziutkie.. A co twój znajomy ma w ofercie ? I jakie ceny? Bo zdaję sobie sprawę że wyższe :) Aha i jak z odbiorem w razie co?
Paulo Coelho
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.
Spytam go w weekend o ceny .
Ale my u niego kupujemy , nie ma szału cenowego, raczej normalne.
Co do transportu- też nie wiem, on "lokalny "sprzedawca, ale też spytam.
Kiełbaski ma bardzo chudziutkie, nie jakieś nafaszerowane smaluchem:(
My dużo smakołyków robimy sami- mąż mój- np szyneczkę kupuje, marynuje , karkówkę, i siup do piekarnika.
I mamy na kanapki.Nic innego u nas nie przejdzie;)
Ale my u niego kupujemy , nie ma szału cenowego, raczej normalne.
Co do transportu- też nie wiem, on "lokalny "sprzedawca, ale też spytam.
Kiełbaski ma bardzo chudziutkie, nie jakieś nafaszerowane smaluchem:(
My dużo smakołyków robimy sami- mąż mój- np szyneczkę kupuje, marynuje , karkówkę, i siup do piekarnika.
I mamy na kanapki.Nic innego u nas nie przejdzie;)
To czekam na info.. Mi właśnie chodzi o takie chude,a nie tłuste. Ale mi ślinka leci mmmmmmmmmmmm... Nie ma to co swojska kiełbaska.
Czekam z niecierpliwością na cennik :)
Czekam z niecierpliwością na cennik :)
Paulo Coelho
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.
o kurcze,super.. Mam teraz takiego smaka na taką wędlinkę,albo kiełbaskę że szok.Ostatnio taką jadłam na Mazurach,kilka lat temu u rodzinki.. Dobrze mieć kogoś takiego blisko..
Paulo Coelho
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.