Widok

Swojskie wędliny

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam taką ochotę kupić od kogoś swojskie wędlinki.
Znacie kogoś kto sprzedaje?

Niedługo święta i fajnie by było mieć takie pachnące kiełbaski i nie tylko.

Z chęcią zaopatrywałabym się raz na jakiś czas.
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co i ile potrzebujesz?
My od 4 lat nie kupujemy sklepowych "smieci"- czyt: "wędlin" i " wyrobów"...bllleee. Nie jemy tego a tym bardziej Janek.

Mam znajomego, robi pyszne rzeczy , ale napisz co chciałabyś w jakiej ilości i na kiedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wieprzowina jak kto lubi, ale robi różne przetwory- z róznych mięs.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O super! na polowę listopada. Jakąś szynkę dobrą , kiełbasy chudziutkie.. A co twój znajomy ma w ofercie ? I jakie ceny? Bo zdaję sobie sprawę że wyższe :) Aha i jak z odbiorem w razie co?
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem ciekawa cen i dowozu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja się piszę, ale raczej w ilościach detalicznych. Poproszę info na maila: anmoza@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spytam go w weekend o ceny .
Ale my u niego kupujemy , nie ma szału cenowego, raczej normalne.
Co do transportu- też nie wiem, on "lokalny "sprzedawca, ale też spytam.

Kiełbaski ma bardzo chudziutkie, nie jakieś nafaszerowane smaluchem:(

My dużo smakołyków robimy sami- mąż mój- np szyneczkę kupuje, marynuje , karkówkę, i siup do piekarnika.
I mamy na kanapki.Nic innego u nas nie przejdzie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chce, ja tez chce :-)

kociastopa@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu ja też jestem chętna
ligo99@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To czekam na info.. Mi właśnie chodzi o takie chude,a nie tłuste. Ale mi ślinka leci mmmmmmmmmmmm... Nie ma to co swojska kiełbaska.

Czekam z niecierpliwością na cennik :)
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napiszę jak sie dowiem, w niedziele jade do niego po kiełbaski z dzika;)
To dopiero pychoza maxoza!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze,super.. Mam teraz takiego smaka na taką wędlinkę,albo kiełbaskę że szok.Ostatnio taką jadłam na Mazurach,kilka lat temu u rodzinki.. Dobrze mieć kogoś takiego blisko..
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania nie kuś i nie rób smaku :) Ale jak będziesz znała konkretne ceny swojego dostawcy to poproszę o informację naataaliaa.d@wp.pl i oczywiście z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również bardzo proszę o info. weronka52@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja prosze o kontakt :)
Ania , ale klientek Panu załatwiłaś :)
Powinnaś prowizę kasować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Wyczechowie w pierogarni mają stoisko z wedlinami, smalcem, rybami. Wszystko takie swojskie. Kiełbasa np ze schabu palce lizać. Drugie miejsce to knajpa U Szadego w Borkowie, tam najlepszy jest pasztet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania - to może lepiej tutaj wrzuć cennik ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie osobiście Wyczechowo bez rewelacji - zaczyna się tam robić komercja i powoli idą na ilość, a nie na jakość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez prosze o info madziarka40@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez bym chciała prosic o przesłanie cennika
asia3w@wp.pl

aha i zgadam sie z tym ze u Szadego maja dobre wedlinki ;) jak przejezdzam to zawsze zajezdzam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry