Widok

komunia z koszmaru dziekujemy !!!!!!!!!!!!

Wesele Temat dostępny też na forum:
Mieliśmy Komunie (u brata ) w tak kiepskiej restauracji nie byłam już dawno. Widać że nie mają żadnej konkurencji i z nikim się nie liczą . W dużym mieście nie mieli byście SZANS !!!!!!!!!!!!!!!!. Jedzenie nędzne ,te przystawki i sałatki masakra z najgorszych produktów nastawieni na jak największy zysk .Były trzy komunie na sali i chyba cztery kelnerki na wszystko czekać strasznie długo .Podali lody, właściwie kompletnie rozpuszczone, nawet dzieci tego nie chciały jeść chodź czekały. W wc syf jak za komuny bez papieru . Brat ma jeszcze jedno dziecko ,właściwie na sali już stwierdził w przyszłości Gdańsk albo Elbląg. Ludzie jak chcecie robić tam wesela to jedzcie tam na obiad i zamówcie coś jeszcze i sami się przekonajcie . A te cudne wpisy chyba sam właściciel pisze. Więcej nas tam nikt nie zobaczy ,żal mi tylko bratowej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opinie wystawia się tu:

http://oceniaj.trojmiasto.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co to za lokal?bo jakoś nazwy nie widzę...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry