Widok

mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Możliwość negocjacji-ile mogą zejść z ceny? cena wyjściowa 5500zł/m2 może jest tu ktoś kto kupił tam mieszkanie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
5500 zł za m2?

O 1500 zł za dużo, ale i tak pewnie dużo jelonków się znajdzie....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
5500 zł m2 w tym piwnica i miejsce postojowe w hali garażowej,wydaje mi sie ze to nie tak strasznie+ negocjacja cen.
Pytanie dotyczy osob ktore tam juz kupily mieszkanko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam ale za 5000zł/m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy 5000m2 to jest minimum dla nich???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie mam pojęcia :)
ja tą cenę dostałam bez negocjacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
napisz czu udało Ci się coś wynegocjować, tak z ciekawość dopytuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak już to bede negocjowac dopiero za 2 miesiące...
powiedz może wiesz ile trwa rezerwacja mieszkania?
z checią już bym to zrobiła ale kto mi zarezerwuje na tyle czasu...
czy są ugodowi i idą na rekę?
jak wygląda umowa przedwstepna?tzreba jakiś % płacić?
mozesz napisać na maila lina332@wp.pl
z góry dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja orientowałam się ale jeśli chodzi o mieszkanka na dębogórskiej i też chciałam zarezerwować.
Tak więc z ceny zejdą całkiem sporo, rezerwacja to 2 tygodnie po tem chcą kase albo anulują rezerwacje wiem bo my chcemy kupic we wrześniu i nikt tyle mi nie będzie trzymał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mi się podobają mieszkania na dębogórskiej ale bardziej zależało nam na tym roku... kiedy odbiory 1 budynku- A???
my też kredyt bedziemy zalatwiac dopiero na poczatku sierpnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aleja Dębowa najwcześniej kwiecie ń 2011 ale jakoś się przebujamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zarezerwowałam na Dębowej jakieś 2 miesiące temu, bez żadnej wpłaty. Jutro jedziemy podpisywać umowę!!!!! A właśnie, czy ktoś był u jakiegoś prawnika sprawdzić tę umowę? Bo mi sie wydaje, że jest ok, ale ja nie jestem prawniczką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prajs -jakie mieszkanko kupilas?i kiedy odbiór? jednak rezerwuja na dłuższy okres..to chyba zalezy od ich nastroju:)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaja-dziś podpisujemy umowę. Kupujemy w II bloku. Odbiór na 08.2011.Jestem tak podjarana tym, że spać w nocy nie mogę ze szczęścia!!!!
A Ty Kaju będziesz moją sąsiadką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehe wierze ze jesteś podjarana,nie codzień kupuje się mieszkanie i to które będzie już swoje własne :)) tez zapewne brak snu mi sie udzieli :P jeśli nie wypali z mieszkaniem w Redzie to być może i bedę jakie kupujesz?
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem jak Ci powiedzieć - jakie? Nie znam numerów, ale od strony łąki a nie od strony Dębogórskiej. A w Redzie to gdzie? W Semeko? A w MatBudzie masz juz zarezerwowane czy tylko myślisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki metraż :) w cenie miejsce postojowe w hali?Piwnica jest?
Chyba wszystkie mieszkania sa na przestrzał, pn-pd...
Tak w semeko...jak nam nie zwinął i zejda z ceny to bierzemy tam, nigdzie jeszcze nie mamy nic zarezerowane. Musimy czekac z zakupem do końca lipca,po ślubie bierzemy kredyt :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te mieszkania są bardziej wschód-zachód. W cenie jest wszystko, nawet przeróbki. A metraż to 76mkw.
Jednak z tego co wiem to raczej wszystkie mieszkania już poszły, ale na pewno zostały w kolejnych blokach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stronie www pokazuje wskaźnik że jedna strona jest południowa... chyba że się mylę. Na str jest jeszcze dużo wolnych mieszkań w 2 budynku. To duży metraż,to chyba są te mieszkanka z dużym balkonem? I jak się czujesz po zakupie?:D
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem, mój mąż też mówi, że to strona północno-południowa, ale dla mnie jest inaczej:))))) A powiedz mi Kaju, gdzie widać ile jest mieszkań wolnych? Bo nie mogę tego znaleźć.
Po zakupie - hmmmm - szczęśliwa i przerażona kredytem. Ale wiem, że dużo ludzi żyje na kredyt, więc jakoś to będzie.
No i co z Semeko? Coś już wiesz?
Masz rację, to mieszkanie ma długi balkon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od strony balkonu powinno być po południu słoneczko :)
super są te mieszkania z tym duzym balkonem ale neistety za duży metraż dla nas...
tu sprawdzam mieszkania ale to chyba tylko zcesc mieszkań jesli budynkow ma byc kilka. http://mat-bud.rumia.pl/PL/osiedle_aleja_debowa/plany.html

Oj tak domyslam sie,kredyt podobno bardziej wiaze niz malzenstwo...
Dzisiaj chcemy podjechac do semeko podpytać o wszystko. Ciekawe...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla nas to już będzie drugie mieszkanie. Zatem Wy jesteście na tym etapie co my 10 lat temu:)
No i jak w Semeko wyszło? Bierzecie tam? A jak w MatBudzie to które mieszkanko?
My dziś załatwialiśmy kredyt, znaczy się linę na szyję:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem czy za 10 lat bedziemy zmieniac mieszkanie :) zreszta nigdy nic nie wiadomo.
Byliśmy w semeko i na 99,9% kupujemy tam mieszkanko :) w ofercie mają takie jakie chcieliśmy, do tego negocjujemy cene,w ostatniej chwili trafiliśmy na promocję i zaproponowaliśmy cenę,dziś mają dać znać czy się na nią zgadzają jak tak to podpisujemy umowę :) na miejscu mają bardzo kompetentna doradce tak wiec obejdzie sie bez biegania miedzy bankiem a deweloperem,wszystko sami zalatwiaja na miejscu. Wiem juz co czujesz z tym podnieceniem hehe :P
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my musimy zmienić, bo nie mieścimy się tu już.
A powiedz, gdzie Semeko teraz stawia? Mówisz o Aqua? I jak to nie jest tajemnica to za ile za metr?
Fajnie jest zaczynać nowe życie!!!!! Ustawiać ściany, meble, kolory na ścianach itd itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest to dużo jak dojdą dzieci ale zawsze to 3 pokoje.
Nie nie to nie tam gdzie bedzie Aqua,tylko troszkę dalej,od ulicy Obwodowej narazie aż tak zabudowań nie widac. Zaraz obok rzeczki Reda. Takie 3 kondygnacyjne budynki. 4376zł.m2
Mimo, że jeszcze tyle czasu to już powoli w myślach mebluje hehe;)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Ja w sumie też się zastanawiam Czy kupic w Rumi mieszkanie z Mat Bud, czy z Semeko Reda Park.
Posiadam już kawalerke kupioną z semecko w Kamienicy Subisława. No i powiem że jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy kto bedzie miał dobrą oferte.. Kupował ktoś z Mat budu, czy to sprawdzona firma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O mat budzie słyszałam i czytałam same pozytywne opinie.
Jeśli interesuje Cie Mat bud na Dębowej to mieszkania maja w dobrej cenie od 3900zł/m2 w semeko po negocj. 4376zł/m2
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak ktos kupił w ostatnim czasie w mat-budzie mieszkanie?
interesuje mnie inwestycja na janowskiej, szukam sąsiadów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś kupił??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ja, ale nikt poza mną się nie odzywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Planuję kupić mieszkanko na osiedlu Aleja Dębowa, ale właśnie gdzieś wyczytałam, że tam ponoć jakieś nieprzyjemne zapachy dochodzą. I na dodatek jakiś problem jest z linią energetyczną. Ktoś coś wie na ten temat więcej??? Proszę o pomoc bo jestem w kropce :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~ Gosia
Witaj :) Ja mieszkam dużo, dużo dalej i czasem w Rumi coś się czuje. Ja nie mówię, że te miasto jest złe ale to już przez gro lat jest przyzwyczajenie.
Chodzę czasem tam na spacer, gdzie Mat Bud buduje i wiem, że dobrze im idzie.
Miała tez kiedyś okazję pracować w tej firmie i wiem, że wszystko wykonuje się tam nalezycie. Nie występuje tam bajzel, nic nie ginie, każdy współpracuje. Klient ważny jest i czas się dla Niego znajdzie :)
Były to czasy dobre i miłe :)
Dlatego choć u Nich mieszkania nie kupuję, to z czystym sercem i sumieniem ich polecę.
Co do ewentualngo problemu z linią energetyczną, to nawet jeżeli takowa faktycznie istnieje, to Oni sobie z tym poradzą.
Pracowałam u Nich jak oddawali dwa budynki, z Klientami się dogadywali, problemów nie robili. Co do obsługi, to są porządni.

Tak więc, jeżeli ktoś nad Nimi zastanawia się, to bynajmniej nie słodzę a ich chwalę, bo wiem jak się z nimi pracuje.
Bo skoro po latach na ulicy się sobie w twarz nie pluje, a uśmiechem obdaruje, to jest dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak bardzo chciałam mieć własne mieszkanko, rozsądny metraż za rozsądną cenę... I takowe znalazłam. Ale teraz mam ogromne obawy, bo się dowiaduję coraz więcej rzeczy: a to że oczyszczalnia jest w sumie bardzo blisko, a co za tym idzie zapachy są niemiłe, a to że jakaś linia energetyczna grożąca zdrowiu (skoro ma tam być to raczej jej nie usuną i nie zmniejszą szkodliwości i hałasu), a to że obok jest masarnia Kummer i że będzie hałas (samochody dostawcze będą jeździć ul.Dębogórską, kwik zarzynanych zwierząt, smród itp.) :( Same negatywy.
A wie może ktoś co ma być w przyszłości budowane na tych łąkach obok osiedla? Z góry dzięki za odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o łąki to ma być jakaś mała inwestycja i tyle podobno na tych łąkach są ujęcia wody i nie przewiduje się innych inwestycji tą informacje otrzymałem z biura Mat -Budu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak kupilismy z zona 50 metrów w budynku nr 4 jestesmy zadowoleni z umowy itd itp jest to dobry developer pytałem w bankach o opinie o nich znajomych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz od listopada ma być płatny garaż podziemny dodatkowo i wzrośnie cena sprzedazy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z podwyżką Vatu, czy trzeba będzie więcej płacić, bo ponoć w umowie jest taki aneks, że wrazie podwyżki płacisz Ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jeszcze nie jest sprecyzowane do konca ale podobno deweloper to pokryje tymi garażami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez kupujesz tam mieszkanie jak tak to w którym budynku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ALEJA DĘBOWA

jesli masz w umowie kwestie vatu to ją zapłacisz to logiczne nie przejmuj sie to tylko 1% niema co płakac i tak satanie mieszkania itd itp. troche badz powazniejszy to co pisze tak jest w umowie ja podpisałem i nie narzekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak się mieszka w mieszkanku przy Subisława, które wybudowane zostało na starym cmentarzu. Nie straszy tam przypadkiem???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupilismy na łakach aleja dębowa dopiero sie buduje tam niemam cmentarza idiotko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpowiedź była do osoby , która napisała , że kupiła mieszkanko na Subisława od firmy Semeko, a tam był cmentarz ewangelicki. Czytaj dokładnie posty a później wyzywaj kogoś od idiotów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UWAŻAM ŻE TO NIEFAJNA FIRMA
ZAKUPIŁAM W MAT-BUDZIE MIESZKANIE CI CZEKAM NA ODBIÓR, ALE NIESTETY JESTEM STRASZNIE NIEZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY,
PANI KTÓRA OBSŁUGUJE KLIENTÓW POTRAFI BYĆ MIŁA TYLKO PRZED PODPISANIEM UMOWY A PÓŹNIEJ MA WE WSZYSTKO WYLANE, CIĘŻKO SIĘ COKOLWIEK DOWIEDZIEĆ, A TERMIN ODDANIA BUDYNKU JEST PRZEKŁADANY Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ
POZA TYM NIESTETY PO OBEJRZENIU MIESZKANIA ZAUWAŻYŁAM PLAMY NA ŚCIANACH ORAZ NIERÓWNOŚCI
JEST KTOŚ KTO RÓWNIEŻ KUPIŁ TAM MIESZKANIE?
PROSZĘ O OPINIĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kuiłem ale jest w budowie a ty gdzie kupiłas?? az tak zle z odbiorem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już odpisuje :)
kupiłam to mieszkanie na kredyt, wg rozmowy z Panią Justyną i wg harmonogramu spłaty transz odbiór miał być w sierpniu, oczywiście do dziś nie mam ani telefonu z firmy mat - bud odnośnie odbioru ani samego odbioru
jestem zła bo raty muszę spłacać w całej kwocie (bo bank już dawno przelał całą sumę za mieszkanie) a mieszkania jak nie miałam tak nie mam
kupiłam mieszkanie na ul. dąbrowskiego albo janowskiej, sama nie wiem, jak ostatnio rozmawiałam z szanowną Panią Justyną to ona również jeszcze nie wiedziała jaka to będzie ulica :/
oczywiście miała do mnie dzwonić na dwa tygodnie przed odbiorem, ale nadal nie dzwoni więc jak widać odbioru w połowie listopada też nie mam się co spodziewać :/
jestem strasznie wkurzona na całą tą sytuację i dlatego się tu wyładowuje
a jak Twoje odczucia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odczucia kiepskie 1 transza przedemna wiec niewiem co zrobie z tym fantemzapłaciłem i sie dziwie przeciez w umowie jest ze oni za zwłoke oddania mieszkania płaca Tobie jak sie termin wydłuzy im z odddaniem mieszkania jak to jest u Ciebie powiedz czy zamierzają płacić?? Duzo osób jest w takiej sytuacji jak Ty??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem jeszcze tak jedni chwalą mat-bud drudzy nie moze masz pecha co do tego mieszkania sam niewiem ale wspólczuje Ci naprawde. mam nadzieje ze umnie z tym mieszkaniem niebedzie lipy. jak narazie widze opinie pozytywne i negatywne ale to normalne jak u developera tak sadze wszystkim nie dogodzi tak sadze. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwazam ze powinni ci zwrócic troche kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiec powiedz mi szczerze jaka przyczyne podaje mat-bud ze nie oddaje do odbioru Twojego mieszkania czym sie tłumaczy i czy Justyna mówiła Ci kiedy masz sie spodziewac tego mieszkania?? Tylko Ty masz problem z odbiorem czy inni mieszkańcy juz odebrali te mieszkania?? Ja bym pojechał do nich do biura i zrobił raban z tego powodu wydaje mi sie z4e jest to nieorzeczna sytuacja którą da się rozwiazać z korzyścią dla Ciebie wiec walcz. Moze miałas jakies usterki co do mieszkania szczególów nieznam Twojej histori zwaiazanej z Twoim mieszkaniem napisz coś wiecej napewno odpisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwne rzeczy widze ze sie tworza w mat budzie zenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochani, niestety nie mam o co walczyć bo wg umowy odbiór jest na koniec tego roku, wiem że to co mówili to teraz mogę wcisnąć między......... niemniej uważam że ciężko im ufać i dlatego jestem zła, na dzień dzisiejszy nie zgłaszałam żadnych usterek bo nie miałam oficjalnego odbioru, mieszkanie już widziałam razem ze specjalistą i nie popuszczę ani jednej wady
a Wy dopiero zamierzacie kupić mieszkanie czy już kupiliście?
bo moje tyczy się budowy na dąbrowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam dodać że specjalnie transze były ustawione max do początku sierpnia, bo obiecywali odbiór na max koniec sierpnia, a teraz jak się o to upomniałam to usłyszałam "cóż, trzeba trzymać się umowy, a w umowie odbiór na 31.12.2010" stąd moje wkurzenie
dlatego właśnie pisałam że są mili tylko na początku, jak chcieli pieniądze to szybciutko się sprawili z umową, a teraz mają klientów w d.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co piszesz to nie uważam aby MAT-BUD był winny. Umowa jak wiadomo jest wiążąca dla obu stron, także skoro termin odbioru wg. umowy wyznaczony jest na 31.12.2010 to nie widzę problemu. Co do transz to z tego co mi wiadomo można było dogadać się z Justyną podczas podpisywania umowy wstępnej, a poza tym transze dostosowane są co do etapu zaawansowania budowy. Bez obrazy ale wygląda na to, że kwestia winy jest raczej po Twojej stronie, trzeba patrzeć co się podpisuje.

PS. ja mam transze ustalone co do etapu zaawansowania budowy, a ostatnia transza przewidziana jest na 10 dni przed końcem inwestycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze ze to twoja wina kolezanko a nie mat-buda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja widzę że chyba ktoś z mat budu się odezwał :/
owszem piszę otwarcie o całej sytuacji, nie ukrywam jej, więc w czym zawiniłam?
w tym że mam żal i że czuję się oszukana?
słowa które padły z ust Pani Justyny brzmiały tak:" wpiszemy do umowy 31.12.2010r bo chodzi o wykończenie całej inwestycji, ale mieszkanie będzie oddane do końca sierpnia"
zapomniałam jeszcze dodać że pierwszym terminem był wrzesień, a już przy podpisywaniu umowy Pani się szeroko uśmiechnęła i powiedziała:"mieszkanie zostanie oddane w sierpniu, więc ustalamy transze max do (bodajże)5 sierpnia żeby przed oddaniem cała suma za mieszkanie była przez bank wypłacona"
zobaczymy co będziecie pisać po odbiorze mieszkania, bo jak już wspominałam, ja już swoje zobaczyłam i mam piękne prawdopodobnie tłuste plamy na ścianach, ściany wyglądające jakby ktoś zapomniał je po cekolowaniu wyszlifować, mnóstwo rurek na przedpokoju wychodzących od pieca (aż strach jak pomyślę czy da się jakoś zabudować), no ale widziałam inne mieszkania w tym budynku (drzwi były otwarte) i inni mają z tymi rurami jeszcze gorzej
masakra jakaś
nie wydaje mi się żeby nie można było tych rur jakoś w ścianie upchać a tak zajmują dobre 50cm szerokości od samej góry do dołu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE ROZUMIEM A OD CZEGO SĄ TE RURY KTÓRE IDA OD PIECA. WIEC CHYBA PRZY ODBIORZE MUSISZ POWIEDZIEC ZE MAJA BYC SCHOWANE W SCIANIE LUB TAK ZROBIONE ZEBY NIE RZUCAŁY SIE ZAMOCNO W OCZY CZYLI PRZY PODŁODZE JESLI MÓWIMY O RURACH MIEDZIANYCH DO OGRZEWANIA MIESZKANIA TAK?? WYDAJE MI SIE ZE MOZNA TO USTALAC PODCZAS BUDOWY GDZIE CHCESZ MIEC TE RURY. WSPÓLCZUJE CI ALE MYSLE ZE JEST TO DO POPRAWY.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co napisałas odnosnie rur to jest przerazajace. napisz cos wiecej prosze. Jakiej firmy masz drzwi zewnetrzne i jak okna solidnie wygladaja?? sama ustałałas gdzie maja byc gniazdka itd itp??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm na rurkach to ja się nie znam, ale wygląda to tak:
z góry kilka rurek później jest piec i od pieca znowu kilka rurek do podłogi, kilka to żeby nie skłamać będzie z 7 albo i więcej
w każdym razie raczej je w ściane nie wpuszczą bo jakby chcieli to by to już zrobili, najlepsze jest to że jak oglądałam mieszkanie przez zakupem to pieca jeszcze nie było i była mowa o tym że w tym miejscu będzie, o żadnych rurach ani słowa, ot cały bud-mat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drzwi zewnętrzne, nie wiem jakiej firmy, bo nie pytałam a papierów żadnych jeszcze od nich nie widziałam wizualnie są ładne ale za soldne to nie są, przy zamknięciu drzwi wychodzą chyba 2x po 3bolce i to tylko z boku a od góry i dołu zero :/
natomiast okna nie są złe, sama mam teraz w domu bardzo dobrej firmy i do tej się nie umywają, ale nie są najgorsze
co do gniazdek to jak przyszłam to już były, nikt o nic nie pytał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do rur to może podjadę tam w weekend i zrobię fotkę to sami zobaczycie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no bardzo bysmy byli wdzieczni za fotki zrób tez przy okazji własnie tego kotła z rurkami oraz okna jednego z parapetem wewnetrzny z góry bardzo Ci dziekuje. wiesz cos moze na temay wspólnoty mieszkaniowej jak to ma wygladac finansowo?? czekamy na fotki z zona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem tak nam Justyna powiedziala ze beda nas wołac jak beda gniazdka montowac elektryczne i do tv zebysmy sami zdecydowali gdzie co i jak tak samo jak grzejniki równiez wg nas zrobia gdzie bedziemy chcieli tam zrobią oraz nasza aranzacje wnetrza chodzi mi tu o zmiane scianek działowych. przynajmniej tak obiecała ale niewiem jak to w praktyce bedzie czas pokaze. nic niewiem na temat pieca jaki ma byc montowany wiec jutro do niej zadzwonie chyba ze Ty mi jakoś pomozesz jaki bedzie ten piec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my nie mieliśmy takiego wyboru, może dlatego że nasze mieszkanie już stało i może już były gniazdka
a piec to urlich wandich future wa24
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha bo nasze dopiero jest w budowie dlatego tak sie rózni. wyślij mi te fotki jak zrobisz w sobote interesuja mnie te rury z piecem i parapety wewnetrzne jak wygladaja. z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ina a jestes z czegos zadowolona odnosnie mat buda czy same negatywy???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zadowolona z ceny :)
z tego że jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie :)
i na razie to by było na tyle, może jak się wprowadzę to napiszę co jest jeszcze dobrego
czy sąsiadów nie słychać itp oraz jak wychodzi cenowo ogrzewanie
ale to pewnie gdzieś na początku roku
na dzień dzisiejszy jestem na nich strasznie wkurzona i może dlatego nie widzę więcej pozytywów, jak ochłonę to pomyślę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha a fotki to tak jak pisałam najszybciej w weekend

a Wy kiedy macie odebrać mieszkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my jeszcze troche dopiero budyja koniec przyszłego roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie najbardziej załamuje ta bliskość pomiędzy drugim budynkiem(równoległym)(mam rodzinke która mieszka już w tym powstałym) szczególnie współczuję osobom mającym mieszkania właście od wewn strony...wtedy z sasiadami z drugiego bloku na TY.
Można by sobie przeciągnąć linke i wieszać nawzajem z sąsiadem pranie...mieszkanie od zewn stronie ok, ogolnie podobaja mi sie te mieszkanka i cały budynek,patrzyłam na mieszkania u nich ale sprzed nosa zostało nam zwiniete i kupiliśmy w Redzie.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, czy ten deweloper jest godny zaufania?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba zależy co rozumiesz przez słowo zaufanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ina podaje maila aryjczyk1981@o2.pl wyslij foty pieca z rurami wraz z parapetem wewnetrznym i plamami jak bedziesz mogła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok wyślę może zdążę jutro tam podskoczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajno a skąd sie przenosisz do rumi bo ja z gdyni??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ilu metrowe masz mieszkanie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA RÓWNIEŻ Z GDYNI, MIESZKANIE OK 50M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to takie samo jak ja 3 pokojowe zapewne a jaka masz łazienke duza??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o łazienkę to mam małą jak dobrze pamiętam to coś ok 3m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do parapetów to nie pomogę bo w pokoju dużym mam tylko wyjście na balkon, bez okna
a w małych takie wąskie i długie okna, ale też bez parapetów, bo to taki mini wychodek hehe z barierką za szybą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem maz do podłogi wiec poprosze o wszystkie usterki jakie masz foty i drzwi wejsciowe dobrze??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DOBRZE :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze ci cos doradze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam siedzew budowlance wiec moze cos doradze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo super by było :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy jak to wyglada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak robiłas fotki??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, zamierzam kupić mieszkanie na al.dębowej z mat-budu...
czy jest to firma pewna i czy nie zniknie z moją kasą przed oddaniem mieszkania???? wszelkie informacje o nich i jak pracują i wykonują mieszkania ..będę wdzięczny za informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lasek pomyliłes posty tu sie pisze o dąbrowskiego aleja debowa ma innego posta ponizej chłopie ja tez tam kupiłem mieszkanie. jak chcesz pogadac to tam popiszmy a nie tu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dojechałam tam dziś, postaram się jutro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko ina czekamy jak cos to pisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok fotki zrobione, zaraz będę wysyłała, daj znać czy doszły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty masz klucze do mieszkania ze mozesz kiedy chcesz tam jechac??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doszły fotki dzieki fajno
zaraz z zona potarzymy i podyskutujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mam klucze, poza tym większość mieszkań są otwarte :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to dziwne, że dają klucze przed odbiorem mieszkania. Po oficjalnym odbiorze zamek będzie zmieniony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dali klucze, bo powiedzieli że możemy sobie zacząć już robić, ale wolimy poczekać na odbiór z protokołem bo później pewnie by ewentualnie reklamacji nie chcieli uwzględnić, a tak ściany są jak nie wygładzone, więc nic nie ruszamy w mieszkaniu, ale zaglądać możemy :)
a co do zamka to chyba we własnych zakresie, bo teraz są dwa zamki i jeden do nich klucz, ale chyba wymienimy sobie jeden z tych zamków sami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fajno ze macie klucze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz nawet za garaz kasuja 15000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneta jak cos to wyslij mi fotki jak bedziesz miała jak cos to pytaj jestem tu codziennie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pamiętam o fotkach, ale chyba będę tam w czwartek bo przyjedzie firma która będzie mi robić meble kuchenne mają wziąć pomiary, bo jak pewnie wiesz na meble też się trochę czeka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
domyslam sie z jakiej firmy bierzesz?? duzo takie meble kosztuja??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do ceny to niestety nie znam ostatecznej bo będzie po wymiarze i wycenie, ale tak wstępnie powiedziano mi że ok 3500-4000zł więc cena spoko, po wycenie mogę Ci zdradzić szczegóły :)
a firma mała, ale solidna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak bedziesz zadowolona dasz mi namiary dobrze??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmienialiście może ścianki działowe? Bo w sumie patrząc to łazienka wchodzi w sypialnie i warto by to ruszyć, ale trzeba by zrezygnować na rzecz kuchni. W sumie w łazience dużo miejsca zajmuje komin, i cieżko przez to ustawić ją. Macie jakis pomysł na łazienki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie niemam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak dam Ci namiary :)
a co do łazienki to z kolei może ja poradzę, prześlij swój rzut mieszkania spróbuje coś wymyślić
na co dzień zajmuję się bankowością, ale moim hobby jest projektowanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałem ci na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś widze ze ci nie poszedł mój projekt no trudno pewnie byłas zajeta a jak tam meble kuchenne??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wszystkich ktorzy kupili mieszkanie w MatBudzie przy ulicy Janowskiej/Dabrowskiego, ja mieszkam w bloku przy Bydgoskiej (to ten pierwszy blok MatBudu ktory tam powstal) niestety ale nie ma Wam czego gratulowac :( ja jestem na etapie szukanie nowego mieszkania i napewno nie w tej firmie (to mieszkanie oddaje na wynajem-przynajmniej bedzie ktos kredyt spacal - a pozniej na sprzedaz) ogolnie to żenada - po roku mieszkania zaczely wychodzic pierwsze minusy a wlasciwie na pierwsza zime, piec ULRICH ktory mial tak super dzialac zawiesza sie dosc czesto i poprostu ktoregos razu "umarl" wymiana kabelka 70zl - przy czym Pan Fachowiec zaznaczyl ze jesli ta wymiana nie zaskutkuje to niestety piec mozna tylko wymienic na nowy bo nie nadaje sie to na gwarancje (bo to rzekomo z mojej winy i koszt nowego pokrywam ja) woda w lazience zimna (trzeba spuscic przynajmniej 8l aby byla ciepla (zaznaczam nie goraca) okna nie szczelne (zero pianki do uszczelnienia - kto wstawial te okna????) a oprocz tego pojawila sie wilgoc i grzyb (oprocz salonu mam poprostu wszedzie "syf "na scianach) prosze o interwencje od 2 miesiecy ale oczywiscie MatBud ma na wszystko wylane, (sa mili ale tylko przed podpisaniem umowy) oprocz tego nie wiem czy Was poinformowano ale tam bedzie jeszcze jeden blok (przed waszym na łące) takze zycze wszystkim wygranej walki z MatBudem - odnosnie transz i całej reszty problemów z mieszkaniami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam kupiłam mieszkanie kilka lat temu. Ostrzegam sprawdzajcie wszystko przed podpisaniem umowy, bo jeśli będziecie mieć jakiekolwiek uwagi zapisane i podpisane przez pana G w protokole, to i tak nie doczekacie się ich naprawy. Z przeciekającym dachem walczyliśmy 2 lata. Uważajcie na źle wykończone podjazdy do garaży, przeciekający dach i brak stelaży w konstrukcji dachu, co skutkuje pęknięciami na suficie. Dodatkowo po dwóch sezonach fugi na balkonie już nie ma, a płytki same odpadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważaj na plamy na suficie. nas pan Grzegorz zapewniał przy odbiorze,że owszem były nieszczelniści przy kominach, ale zostały naprawione. Byliśmy głupi i mu uwierzyliśmy. Później po każdym większym deszczu pojawiały się zacieki albo w łazience przy kominie albo w kuchni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, możliwości negocjacyjne są duże tylko trzeba je robić grupowo. Jest parę firm które się tym zajmuję ale ja wybrałem administro.com.pl mają już sporo osób więc ceny mogą nawet spaść do 20%, polecam także wam, czym więcej tym lepiej. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to się zaczęło :/
przesunęli odbiór mieszkań na 22 styczeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu przesunęli? wizualnie budynek wyglada na wykończony...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez widziałem ze jest z zewnatrz wykonczony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiec pewnie jakies odszkodowanie dostaniesz aneta?? jak tam moj projekcik chyba zapomniałas co??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z informacji jakie uzyskałam to czekają na kogoś od odbioru budynku a ten szanowny gość ma się stawić 20 stycznia, na razie wiem tyle, ale czekam na oficjalne pismo od nich, bo ponoć wysłali :/



hehe Artur nie zapomniałam, ale miałam zapieprz w pracy i w weekend miałam zamiar odpocząć a tu d.... wpadli do nas goście na tydzień i nic nie zrobiłam, mało tego ich dzieciak zepsuł komputer i teraz używamy tylko laptopa a tu nie mam programu do projektowania, mam nadzieję że do końca tygodnia serwis mi go zwróci :) to zabiorę się za Wasze mieszkanko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki pozdrawiam wspólczuje ci z tym odbiorem a jak masz w umowie kiedy oni za zwłoke z oddaniem beda Ci płacili??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mają niby zapłacić 0,02% za każdy dzień zwłoki jeśli to nie będzie z ich winy, więc nie wiem jak to podepną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pare procent pewnie sie uzbiera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musi byc z ich winy bo w umowie masz do konca roku odbiór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chcę straszyć ale oni zawsze tak to zrobią, że to nie jest z ich winy, tylko zwalą na warunki atmosferyczne np. ze latem było dużo dni deszczowych, ze zima przyszła za szybko itp...;/ oni wiedzą co robią...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak zawsze jest cwaniaki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mat-Bud proponuje dobre ceny i fajne miejsca, dlatego zapewne zdecydowaliśmy się na nich. Ja kupiłem na łąkach. Opóźnienia u innych developerów też się pojawiają, ale ta cała pani Justyna to koszmar jakiś. Wiecznie nabzdyczona, jakby robiła łaskę nam klientom. Słyszałem od kilku osób,że zrezygnowali z mieszkań w Mat-Budzie, ze względu na jej stosunek do klienta. A jakie Wy macie opinie na jej temat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KTOŚ WSPOMINAŁ NA FORUM O KREDYCIE NA MIESZKANIE. Ja zamierzam kupić w Mat-Budzie. Gdzie polecacie mi wziąć kredyt ? Będę wdzięczna za wskazówki, bo w ogóle nie orientuje się w temacie, a reklamuje sie pełno banków. Nie weim co wybrać. Pomózcie !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj Kochany, Justyna to masakra, tylko raz była miła-jak podpisywaliśmy umowę :/ a tak to ciągle takim tonem rozmawia że aż się nie chce tam dzwonić i jeździć, najgorsze że jest też nowa Pani (chyba siedzi razem z Justyną) i nawet była miła ale teraz to chyba towarzystwo jej nie służy, bo już zmienia się w Justynę :/ poza Justyną firma w miarę ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgłoście fochy jej przełożonemu...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*zgłoście jej fochy przełożonemu
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie omieszkam o tym poinformować przy odbiorze mieszkania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żadnych wskazówek na temat kredytu hipotecznego ?!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj z panią Marzeną z expandera 791429550 (nr z wizytówki więc chyba nie będzie miała nic przeciwko temu, ze tutaj Ci go podam). My bylismy mega zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile wziłas aneta i na ile lat?? jakie raty ci wyszły??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ktoś sie tu podpisuje tak jak ja :) to ja wrócę do Ina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
,spoko ina sama zobacz ze z tego samego ip komputera diablica666 i aneta pisała ale bezsensu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano rzeczywiście ale beka:)
sama zadaje pytania i sama sobie odpowiada, super jest samowystarczalna hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bk jak cholera załatwiła sobie kredyt hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Diablica i Aneta to może to ta pani Marzena którą poleca a zarazem reklamuje :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justyna zła , bo za karę pracuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madagaskar


nam mówiono że ten budynek nie został postawiony przez mat-bud tylko przez chyba firmę brata właściciela mat-budu
mnie osobiście żaden blok obok nie będzie przeszkadzał :)
a ma go postawić mat-bud?

szkoda że nie zajrzałaś na forum szybciej :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypowiedź madagaskar to prawda. Mieszkania przy Bydgoskiej budowane przez firmę żonę właściciela Waszych blokó to żenada. Grzyb, przeciekający dach, nieszczelne okna, zalewane garaże , skuwane kafle na balkonach to tylko nieliczne usterki.
Wasze budynki są już po odbiorze a ciagle coś w nich poprawiają- np. skuwają już kafle, uszczelniają okna, wszystko robione na odwal i w pośpiechu bo czas zdawania mieszkań się zbliża (już minął?).
Jak Wasze opinie?
No i też słyszeliśmy,że przed Wami mają stanąć bloki (nie jeden), ale my słyszeliśmy to samo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak bloki są już oddane,
a Pan/Pani sąsiedzi, mieszkacie na bydgoskiej tak?
ja mam mieszkanie na ost. piętrze i dach nie przecieka, specjalnie się cieszyłam że pada deszcz i śnieg żeby to sprawdzić, ale nic czyściutko jest
co do kafli to tak jak już pisałam u mnie jest ok, nie narzekam, kafle jak kafle, jak mi zbrzydną to wymienię :) ale to w końcu tylko balkon
a co do bloków które mają stanąć to gdzie dokładnie?
tam gdzie teraz jest takie błoto i stają samochody? czy na tej łące równoległej do ul. dąbrowskiego?
i jeśli można to skąd te informacje? mat-bud się wypiera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj Aneta jak tam idziesz do przodu z urzadzaniem mieszkania niedługo pewnie sie wprowadzasz co??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skończona łazienka, gres w kuchni, jutro wchodzą z meblami do kuchni i zostaną panele, szafa wnękowa i resztę mebli wnosić i możemy się wprowadzać :) podejrzewam że za jakieś 3-4 tyg jeszcze nam zejdzie bo drzwi i ościeżnice dopiero wtedy dojadą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje deski a nie panele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o kredyt skontaktuj się z Panem Aleksandrem z Open Finance. Mają oferty wszystkich banków. Jest szybki w działaniu i rzetelny. Nam pomógł. Kontakt do Pana Aleksandra 667 890 346
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ważna informacja dla wszystkich, którzy zastanawiają się na kupnem mieszkania w MAT-BUDZIE.

Nie popełnijcie tego błędu! Mieszkam od 3 lat na osiedlu Dębowym i to co się tu dzieje przekracza wszelkie możliwe normy. Duża część mieszkań nadaje się do kompletnego remontu, osiadają posadzki, pękają ściany działowe, sufity. Jest w wynik złego osuszenia terenu pod fundamentami, złego utwardzenia gruntu i braku odpowiedniego drenażu - teren jest bagienny. Poza tym nagminne są inne usterki jak przeciekanie, wilgoć, grzyb itp. Jednym słowem kompletna porażka i totalne dziadostwo....My mieszkający na osiedlu jesteśmy totalnie udupieni. MAT-BUD to dla nas synonim partactwa i cwaniactwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trochę mnie dziwią te opinie, bo zanim kupiliśmy mieszkanie to rozmawialiśmy z mieszkańcami bloku przy bydgoskiej i nie narzekali, wręcz przeciwnie mówili dobrze (oczywiście nie był to cały blok a kilka osób)
byli tylko wkurzeni na bliskość nowego bloku no ale nie ma się co dziwić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życzę, żeby w Twoim przypadku wszystko było ok, ale tak na prawdę większość poważnych usterek wyszła po 2-3 latach i na szczęście będą musieli to nam jeszcze naprawić w ramach rękojmi. Gorzej z mieszkaniami które czeka generalny remont, zrywanie posadzek i burzenie ścian działowych. To dla tych ludzi będzie koszmar. Cóż czujemy się oszukani...oby Wam się bardziej poszczęściło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no oby, bo nie wyobrażam sobie takiej męki :/
dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta, oby Ci sie dobrze mieszkało! Nam niedociągnięcia wychodzą właśnie po około 1, 2 roku od zamieszkania.
Jedna tylko uwaga- kilka ekip (podwykonawców) Mat Bud już podobni zwolnił bo zawalali robotę a wszystko szło na ich konto. Z nową ekipą być może Wasze bloki postawione są solidniej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem szczerze że na razie każdy podwykonawca wywiązywał się z poprawek bez problemu, więc mam nadzieję że to co piszesz jest prawdą :)
pozdrawiam sąsiedzie :)
mieszkasz przy bydgoskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie MAT BUD to partactwo już z samego powodu, że
do ogrzewania mieszkań każdemu wstawia kocioł gazowy.
Mamy juz XXI wiek i trochę inaczej się to robi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
OJ PIOTRUSIEK piotrusiek durrrrrny TY!!!!!!!Dopóki nie wynajdą indywidualnego ogrzewania atomowego....hmmm to może zajmij sie tym na czym zarabiasz!!!!! reszte zostaw F A C H O W C O M ! ! ! Bo posty Twe zdradzają,że Ty poooo podstawówce jesteś!!!!!! M A S A K R A !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba pseudofachowcom partaczom :D Ciężko im było choćby
wspólną kotłonię zrobić? Nie, bo i po co jak można zarobić
na frajerach i wcisnąć każdemu za kilka tysięcy kocioł :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm, chyba powtorze te słowa na duuu!!! Popierwsze kotłownie,a nie tak jak tam piszesz!!!! Po trzecie ci pseudo fachowcy raczej nie mają wiele do gadania w sprawie czy ma być wspólna kotłownia czy każdy mieszkaniec ma indywidualne grzanie,,po dziewiate masz własne ogrzewanie to nie interere Cie koszty wspólne i stałe,płacisz za zużyty gaz i tyle.obsługa i serwis kotłowni czy też węzla ciepłowniczego też Ci odpada...więc może zastanów sie co najmniej cztery razy nad tym co chcesz napisać i kogo oczerniać na forum...Pozdrawiam.Serwisant eber!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piotrusiek jak zwykle porażka ten klijent ma problem sam ze sobą przynajmniej jest z kogo sie pośmiać. hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wam sąsiedzi podobają się te skrzynki na listy szkoda, że nie dali gumiaków w komplecie i że nie postawili ich na przystanku ZKM
Jak gdzieś na wsi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie błotko macie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie masz skrzynki? my mamy w klatce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich sasiadow:)
Jeszcze sie nie wypowiadałam w sprawie mieszkań bo czekałam,az robotnicy wszystko skoncza no ale jak zobaczyłam te skrzynki to nie wytrzymałam...:/
Masakra jakas!!
Postawili je na dworzu na poczatku bloku. Wyglada to tragicznie jak na wsi! Mam nadzieje,ze ktos w tej sprawie zadziała i przeniosa je nam na klatke.
A w sprawie mieszkania to jak na razie to nie narzekam:)
Fajny wioczek,swietnie nasłonecznione:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak ale macie zamknięte osiedle tak ze nikt obcy nie wejdzie i sobie listów nie wezmie?? Sądze ze jako wspólnota macie prawo zmienić miejsce skrzynek pocztowych przeniesc je na klatke to jest najlepsze rozwiazanie. Powiedzcie jak wyglada infrastruktira wokól waszych mieszkań za zewnatrz (chodzi mi o chodniki,place zabaw,trawniki, itd. itp) czy jest to zagospodarowane czy wyglada to jak na placu budowy jeszcze??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam mieszkanie na dąbrowskiego 50 i my mamy skrzynki na klatce, rozumiem że w bloku na janowskiej są skrzynki na zewnątrz?

Artur

plac zabaw wygląda jak plac budowy, ogrodzony, teraz taka ładna pogoda ale ja nie widzę tam żadnego pracownika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli ogólnie wokól domu infrastruktura jest nie skonczona ciekawe ktio to teraz zrobi ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak skrzynki mamy na zewnatrz:/
Ja mieszkam w klatce A wiec tak daleko do nich nie mam ale Ci co mieszkaja w B to juz troszeczke dalej ale tu nie chodzi o odleglosc tylko o to,ze nie ciekawie to wyglada!
Jeszcze nigdzie sie nie spotkałam,zeby skrzynki na listy byly na dworzu(przed blokiem).
Bloki nie sa ogrodzone nie jest to teren zamkniety.
Mam nadzieje,ze jako wspolnota mozemy cos z tym zrobic,zeby skrzynki byly na klatce.
A co do infrastruktury to jak na razie to porazka!! Klatki brudne bo pracownicy wnosza bloto (zadko ostatnio widziani), balkony nie pokonczone, zieleni brak, plac zabaw nie zrobiony!!
Z mojego punkut widzenia Mat Bud sobie z nami pogrywa bo juz wszystkie mieszkania oddali wiec im sie nie spieszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak, pogrywają sobie :/
ja nie miałam pojęcia że macie tam skrzynki bo my mamy w klatce, ale my mamy spora klatkę, dwa wyjścia więc może gdyby nie to to też byśmy mieli na dworze jak na wsi :) myślę że nie ma siły, trzeba będzie coś z tym zrobić :) trzeba sobie pomagać, więc wspólnymi siłami jakoś to załatwimy
a Ty już mieszkasz? jak z sąsiadami słychać ich?
bo my właśnie wykańczamy i za jakieś dwa tygodnie się wprowadzamy ale tak mnie to nurtuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no trzeba, trzeba...
Jest ładna pogoda a pracownicow brak. Jak dlugo oni maja zamiar konczyc to co zaczeli.
Ja jeszcze nie mieszkam. Niedawno co zaczelismy remont wiec jeszcze troszeczke to potrwa zanim sie wprowadzimy. Jak na razie co slysze to wiercenia :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam pierwszy rachnek za "czynsz"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w umowie z mat-budem ale na alei dębowej ze po oddaniu mieszkania maja czas poł roku na infrastrukture wokół domu a jesli nieamcie tak w umowie takiego zapisu to pewnie mat-bud to oleje bo odebraliscie mieszkania tak to wygląda z mojego punktu widzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak tam ile cie wyniósł czynsz przy jakim metrazu atka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odnosze takie samo wrazenie.
Musze spojrzec w umowe ale wydaje mi sie,ze nic o zagospodarowaniu terenu nie ma.
Czynsz:95,34 za 54,1m2 (mieszkanie+piwnica) ale zużycie wody mam 0,000m3. Do tego dojdzie jeszcze gaz i prad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekaw jestem ile gazu przy takim mieszkaniu zuzyjecie ja mam tez podobny metraz dlatego jestem ciekaw i jak tam z pradem wyjdziecie wcale mało miesiecznie to nie wyjdzie podobnie jak i w starych budownictwach nic taniej z tego co widze.

Atka spawdz umowe pewnie tez macie taki zapis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno to zrobie.
Mi sie wydaje,ze opłaty zima wyjda 500zł a latem 300zł. Ale czy tak bedzie to z czasem sie okarze.
A w starym budownictwie jakby nie spojrzec to jednak troszeczke drozej wychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo jest fundusz remontowy wiec u was to samo bedzie za pare lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneto mam do Ciebie pytanie.
Dostałas juz rachunek za utrzymanie nieruchomości cześci wspólnej za marzec?
Kto zarzadza Twoim budynkiem(firma) i kto jest zarządcą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co sadzicie o opłatach za sprzątanie klatek zgodnie z metrażem mieszkania, część mieszkańców uważa że powinno być od mieszkania jak wywóz śmieci co Wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak dostałam mam ok. 110zł a zarządcą jest jak dobrze pamiętam "Meritum"
mam metraż podobny do Ciebie
a co do sprzątaczki, to nawet nie zwróciłam uwagi że to od metrażu :) fakt jest taki że np w 82m2 mieszka więcej osób a np w jakiejś kawalerce jedna albo dwie i dlaczego mają płacić tyle samo co np 5 osób, więc chyba jest sprawiedliwie że od metrażu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to może od osoby .Bo jest też tak że na 60m mieszkają 3 osoby a na 40, 6 osób:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie to może być i od osoby, bo my na 60 mieszkamy w 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
500 zl.zimą!!! a możesz napisać co niby w te pięć stówek ma wchodzić???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki Aneto za odpowiedz:)
A co bedzie wchodzic w opłaty (500zł zima) to wyzej napisałam.
Utrzymanie nieruchomości czesci wspolnej ok100zł, woda zimna, prad, gaz.
Mam nadzieje,ze zmieszcze sie w granicy 500zł-550zł no ale to juz z czasem sie okarze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem szczerze że spodziewałam się mniejszych opłat i to o połowę, trochę mnie zawiódł gaz, sądziłam że będzie mniej go schodzić :/
nie ukrywam że zaczynam myśleć o sprzedaży mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym gazem to faktycznie nie kolorowo jest...
ciezko mi sie wypowiedziec ile go bedzie schodzic zima kiedy beda mrozy no i do tego wode trzeba ogrzec...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie schodzi ok 4m3 na dobę, a właśnie tylko grzejemy, bo na razie nie mieszkamy więc wody nie podgrzewamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta


naprawde chcesz sprzedac mieszkanie?? wiec ile miesiecznie cie wychodza teraz opłaty za mieszkanie ze tak sie przestraszyłas?? sprzedawac teraz po remoncie to jest bezsesnsu uwazam ale to twoja sparwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz jest więcej warte niż jak kupowaliśmy a trochę rozglądaliśmy się po innych osiedlach i ceny nie są złe, no ale to tak rzucony pomysł w emocjach, pomyślimy jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do użytkowników wanien. Doradźcie jaką kupić wannę (mam na myśli wannę narożną) wiem, że ma ona być akrylowa, ale na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?Dzięki z góry za poradę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta
Powiedz mi szczerze co cie zmobilizowało do tego zeby chciec sprzedac niedawno kupione mieszkanie czy cos cie zaskoczyło czy jak?? Rozumiem ze wiedzieliscie jakie mieszkanie kupowaliscie i jakie beda opłaty czy sobie z Tego nie zdawaliscie sprawy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Was, jestem przyszłą mieszkanką Al. Dębowej. Mam pytanie do mieszkańców Dąbrowskiego - jakiego macie dostawce tv i kiedy się o tym dowiedzieliście. I czy był przetarg czy jak to wyglądało.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iza dostawcą kablówki będzie Chopin z Wejherowa, natomiast internetu Lan Net z Rumi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu nie UPC??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Artur zadzwoń do UPC i zapytaj dlaczego nie kładą kabli w tej części Rumi. Widocznie im się to nie opłaca. Informację o Chopinie otrzymałem od elektryka jak ustalałem okablowanie a potem potwierdził mi ją znajomy, którego firma będzie zakładać internet (mają podpisaną umowę z Mat Bud'em)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
neta i jak odpowiesz mi czemu taka decyzja?? Jakie macie całkowite koszta zwiazane z mieszkaniem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta a możesz napisać czy po odbiorze mieszkania długo się czeka na akt notarialny?pytam bo wiadomo, że jak już będziesz wpisana notarialnie to zmniejsza się marża banku, więc czym szybciej tym lepiej. Kto się orientuje albo już to przerabiał. Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego płacimy podatek od wzbogacenia?pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pół roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marcin przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego nie płaci się dodatkowo podatku od wzbogacenia ponieważ on jest już wliczony w cenę- jakoś tak :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur
już wypisywałam koszta

Marcin
mają czas z aktem do końca czerwca tego roku więc wychodzi 6 miesięcy od terminu odbioru
a co do podatku to nie płaci się, bo mat-bud jest vatowcem i przy nowym mieszkaniu nie płaci się wtedy podatku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta
\te koszta co pisłas nie sa takie złe zeby sprzedawac mieszkanie wiec nie rozumiem czemu tak sie tych kosztów przestraszyłas ty pracujesz w banku Twój mąż tez zapewne pracuje wiec macie 2 pensyjki ciekawe wiec nie zalamuj sie dacie rade. Widzisz ja sam pracuje a zona nie jestem w gorszej sytuacji od ciebie i sadze ze dam rade.

Pozdrawiam cie Aneta

Ps. Juz sie wprowadziliscie jesli tak to jak wrazenia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur
najbardziej przeraża mnie gaz, jakoś za dużo go przybywa :/
na razie nie robimy żadnych kroków względem wyprowadzki, ale mam znajomą w nowym budownictwie która ma mieszkanie większe niż my i płaci zimą 300zł już z ogrzewaniem do tego płaci tylko prąd
ale ogrzewanie ma z opecu i ma prawie 80m2 więc jest spora różnica, a u mnie pewnie samo ogrzewanie wyjdzie 300zł za 60m2

nie mieszkamy jeszcze, w następnym tygodniu jadę tam posprzątać i chyba kolejny miesiąc już będzie na nowym mieszkanku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To znajoma ma naprawde male opłaty. Tylko pozazdroscic:)
Mnie tez przeraza gaz:/ czytajac co ludzie w tym temacie na forach pisza. Ja jeszcze nie potrafie sprecyzowac ile tego gazu do codziennego uzytku zima mi zejdzie. Ostatnio to bardzo mało ale to dlatego,ze mam mocno nasłonecznione mieszkanko i słonce je ogrzewa. Ale jeszcze trzeba doliczyc podgrzewanie wody. Nie wiem co to bedzie w przyszła zime...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niebedzie tak zle ztym gazem pare godzin dziennie ludzie jestescie w domu wiec co wy z tym ogrzewaniem praktycznie tylko wekend
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ja też mam słoneczne :) cały dzień słońce świeci aż do wieczorka :) to może nie będzie jednak tak źle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anetko jak to mozliwe,ze znajoma ma opłat tylko 300zł + prad?
Ogrzewnie,ciepła i zimna woda,gaz,zaliczka za utrzymanie nieruchoności cześci wspolnej. Wedlug moich obliczen wychodzi,ze za ogrzeanie płaci 60zł. Jak to mozliwe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie ona nie ma gazu :) ona ma wodę ciepłą i ogrzewanie z opecu, płaci za czynsz i wodę zużytą oraz prąd i to wsio
nie rozumiem dlaczego mając opecowskie rury w Rumi oni dają piece i gaz :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale Anetko ciepła woda ok.100zł wychodzi do tego zimna woda, czynsz ok.100zł (jesli ma tak jak my) wiec juz z tych obliczen to wyjdzie jakes 240zł a ogrzewanie w opecu tak duzego mieszkania to kosz co najmniej 150zł jak nie wiecej no i opłaty stałes przez caly rok(zima i lato) nie pamietam ile dokladnie wydaje mi sie,ze jakis 25zł. Kalkulujac wszystko opłaty podobne do naszych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneta ta niby Twoja znajoma to robi ci kuku chyba z zazdrości bo z tego co wiem to ciesz sie z tego,że masz gaz a nie opec bo byś już w grudniu tą chate sprzedała takie są koszty niestety,a to,że w pierwszym roku gazu zeżre więcej nie ma co sie dziwić gdyż chałupa wasza musi sie wygrzać i to jest norrrrmalne!!!! i przestańcie ludzie farmazonić w tematach w których nie macie zielonego pojęcia.macie jakiś prablem to pytajcie kompetentnych ludzi a nie wypisujcie pierduł zasłyszanych lub wyczytanych z neta bo to masakra jest totalna to za herezje wypisywane są....POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja wypisuję swoje spostrzeżenia
a moja koleżanka wcale nie kłamie, bo doskonale widziałam te jej opłaty, poza tym mieszka w większym bloku jest więcej mieszkań więc opłaty takie jak czynsz ma mniejsze niż my bo rozkłada się to na większą ilość osób
a za wodę płaci wg zużycia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaciekawiła mnie Wasza dyskusja na temat ogrzewania. Jestem zdziwiony, że w dzisiejszych czasach ktoś buduje bloki, w których mieszkańcy mają mieć piece gazowe... Jeśli chodzi o bloki, to takie rozwiązania to spotyka się jeszcze chyba tylko w blokach budowanych krótko po II wojnie światowej. Macie pewność, że za ileś tam lat, wszyscy sąsiedzi będą wykonywać prawidłowe przeglądy serwisowe tych pieców itp.? Życie pokazuje, że raczej nie: nawet w tym tygodniu doszło do zaczadzenia na terenie Rumi.
Tłumaczenie, że nie jest to drogie ogrzewanie, bo jest się w domu tylko kilka godzin jest raczej nieprzemyślane: co zrobicie kiedyś na emeryturze, a niepracująca żona autora tej wypowiedzi to ma przechlapane, gdyż jak rozumiem, ogrzewanie będzie mogła włączać tylko w obecności męża ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anetko skoro tak piszesz to tak pwenie jest. Jak juz wczwsniej pisałam tylko jej pozazdroscic:)
Ja pisze ze swojego punktu widzenia i doswiadczenia. Mieszkam w połowe miejszym mieszkaniu niz Twoja kolezanka w duzym bloku i za ogrzewanie płace prawie 150zł (nie ma znaczenia czy grzejniki sa właczone czy nie) do tego stała opłata przez cały rok 25zł. Moze u kolezanki blok mniej tego ogrzewania zuzywa i wychodzi taniej.
A do co do pieca to bez komentarza. Po nastepnej zimie sie wypowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak ja też po następnej się wypowiem, bo na razie to tam nie mieszkamy więc nawet ciężko powiedzieć czy obecna temp wystarcza żeby było ciepło :)
A jak wykończenie mieszkania? już coś robicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po malutku robimy:)
Jeszcze sporo zostało ale na spokojnie nigdzie nam sie nie spieszy no moze do tego,zeby w koncu mieszkan w nowym,swoim mieszkanku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to tak jak my :)
w sumie to robimy tam tylko w weekendy, więc idzie nam opornie, mąż i reszta osób co z nim robią już są zmęczeni bo cały tydzień rano trzeba wstać i pracować :/ ale zbliżamy się do końca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez tylko w weekendy robimy i jeszcze sporo nam zostało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm to ekipe zatrudnijce ludzie to nie bedziecie wekendami robic a bedziecie mieli profesjonalnie chałupe zrobioną,a co do ogrzewania nie widze problemu ludzie nie dramatyzujcie bedzie dobrze dacie rade troche optymizmu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak odbiore mieszkanie wpadam z ekipą po tygodniu moze dwoch zalezy od wykonczenia przez ma -bud czy bedzie swierze i około póltora miesiaca i mam zrobione mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur
każdy robi jak może
nie obrażaj nas, ja mam zrobione mieszkanie profesjonalnie bo robią mi ludzie którzy mają swoje firmy budowlane, ale że to znajomi i rodzina to robią za pół darmo ale tylko w weekendy, poza tym mnie się nie spieszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta praktycznie wszystko co słysze to masz za pół darmo i narzekasz ze nie utrzymasz mieszkania?? Popatrz na innych którzy nie maja takich znizek na wszystko tak jak i TY.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie narzekam że nie utrzymam, tylko że ogrzewanie jest drogie
przecież nikt za mnie płacić nie będzie
poza tym jak się ma dużą rodzinę i sporo znajomych to można sobie pomóc
no i nie możesz patrzeć przez pryzmat tego że tylko Ci co pracują jako budowlańcy to mogą zroić profesjonalnie, bo pewnie sam umiesz zrobić kilka rzeczy takich których w pracy nie robisz
to ze jestem pracownikiem banku nie znaczy że nie umiem sprzątać albo gotować a sprzątaczką ani kucharką nie jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta
masz racje ja nie narzekam pracuje w branzy budowlanej mam dojscia do ekip remontowych wiec jak dlamnie to pikuś tym bardziej ze sam sie znam na rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może Artur skoro masz dojścia do dobrych i sprawdzonych ekip remontowych to podasz tutaj na nie namiary. Pewnie niejedne osoba by skorzystała. Na razie z tego co widzę to ciągle o wszystko wypytujesz a sam nie dasz na nikogo/na nic kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne.....w Gdańsku już w kilku osiedlach wspólnoty mieszkaniowe doszły do wniosku i już działają w kierunku by pozbyć się ogrzewania miejskiego i przechodzą na grzanie gazowe....co Państwo na to????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beLwi

prosze bardzo http://mycio.yolasite.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O super, wielkie dzięki Artur. A skąd ten fachowiec jest i czy ma duże obłożenie?? No i najważniejsze jak cenowo wygląda??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Ja chciałbym kupić mieszkanie w mat-bud. Możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztuje m2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czlowieku ogarnij sie wejdz na strone zadzwon i sie dowiesz wszytskiego a tutaj na forum kto bedzie ci mówił ceny mieszkan jesli ludzie nie wiecej po ile teraz sprzedaja wszyscy dawno juz kupili co Tu pisza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzieliscie ta nowa ich inwestycje reda ul lęśna to bedzie taki sam niewypał jak osiedle królewskie chyba ze cena zagraja dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego tak sądzisz Artur?? o Alei Dębowej też wiele mówili, że za blisko oczyszczalni, że linia wysokiego napięcia za blisko a jak widać szybko się mieszkania rozeszły :) Wizualizacje tego nowego osiedla wyglądają dla mnie bardzo ciekawie. Lokalizacja też całkiem spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mnie też się podoba to nowe osiedle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
belwi bo to co mówili op Aleji Dębowej to bym stek bzdur wszystko jest w normie nie śmierdzi i jest ok ludzie stworzyli te problemy a co do mieszkan na alei dębowej to 30% jeszcze nie sprzedane a lepsza ma lokalizacje niz reda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta to kupuj czym dalej od gdyni tym taniej ale tu chyba nie chodzi zeby było dalej bo w redzie nic niema juz w sumie w rumi nic niema poza auchan galeria rumia i kinem to reda nic niema pod tymm wzgledem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur nie przesadzaj, ze w Redzie nic nie ma. Jest to co powinno być,szkoły,przedszkola,sklepy. Jest bynajmniej spokoj i ceny mieszkań o wiele mniejsze,a do rumi rzut beretem...dla mnie nie stanowi to problemu. A co Ty chcesz zeby było w mniejszych miejscowościach?jedz do gdyni jak chcesz zaspokoić swoja potrzebe rozrywki...

co do nowej inwestycji Mat budu to mi tez się podoba ale ta bliska odleglosc od torow mogłaby być uciążliwa, jak dadzą dobrą cenę to mieszkania na bank szybko sie rozejdą.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poprostu stwierdziłem fakt ze w rumi jest jakakolwiek rozrywka a w redzie nic niema a szkoły, przedszkola i sklepy sa wszedzie hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta inwestycja w Redzie - hmmmm - trochę lipna lokalizacja. Chyba nikt nie chciałby mieszkać na torach i obojętnie czy lasek byłby za plecami czy nie. Ale przynajmniej mieszkańcy nie będą używali zegarków:)))))
Zatem najładniejsze w tych Tarasach są fotele na balkonie i przezroczysty stolik:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy co kto woli, ja tam wole spokój tak więc Reda mi odpowiada i wystarczy mi kilka osiedlowych sklepików i szkoła dla dziecka, nie kręcą mnie wielkie hipermarkety a auto mam i w każdej chwili "rozrywka"-czyt markety mam dostępne w ciagu 3 minut. Ty ze swojego osiedla będziesz miał taką samą odległość do "rozrywek"co ja z Redy.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur

gdzieś mi się obiły ceny z tej Redy i wcale nie są takie rewelacyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli sie tam nie opłaca mieszkac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłem do Mat Bud'u z ciekawości i na parterze mieszkania są po 4300, a u góry za 4700. Zatem ceny są normalne.
Kaja masz rację, Reda i Rumia to takie same miasteczka, a jak się chce człowiek bardziej zabawić niż w pubie osiedlowym to wsiada w kolejkę za 3,4zł i już jest w Gdyni.
Widzę Kaja, że Ty za chwilkę będziesz odbierać mieszkanie swe. Przypomnij, gdzie będziesz mieszkać? Z tego co pamiętam do w Redzie. No i jak idą prace wykończeniowe? Deweloper się spisuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czym ma racje
w rumi jest kono sklepy hipermarket a w redzie nic niema polo o biedronka hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Franz my kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Reda Park. Budynek jest w trakcie robienia elewacji,cała budowa idzie im sprawnie. Budynek będzie zakończony przed czasem,kwiestia tylko czy semeko odda szybciej mieszkania...w umowie odbiór do końca maja.
Jak narazie współpraca idzie ok,zobaczymy jak będzie dalej.
Dla waszej orientacji płaciliśmy za mieszkanie w Redzie 4360zł m2 przy 54m2.

Artur zle sie czujesz z tym, ze ktoś ma inne odmienne zdanie i nie poklepał Cie po ramieniu...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czuje sie normalnie poniewaz mam takie zdanie i go nie zmienie i nie zgadzam sie z twoim zdaniem i wciaz uwazam ze reda jest bardziej uboga niz rumia i tyle w temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eee to nie takie złe te ceny, może w pamięci pomyliły mi się osiedla :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem taki gość jak artur99 jest tu po to by podku.....rwia....ććć ludzi,może to jakiś guguś podstawiony przez firme M-B!!!???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
eber
hehe dobry kawał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam u Justyny i powiedziała że plac zabaw ma być wykończony do 15 kwietnia, ale kto jej uwierzy ? tam jest bajzel jakich mało
aaaa no i niby akty notarialne mają być do końca kwietnia, ale jak dla mnie to ta firma jest coraz mniej wiarygodna
podpytałam również o tą nową inwestycję, byłaby znakomita, ale ceny jak na Redę to zabójcze ja w Rumi miałam taką samą cenę za m2 co oni chcą w Redzie w dodatku to tylko początkowe ceny za jakiś czas mają mieć podwyżki :/ (będzie 39 bloków)
kto im kupi te mieszkania w takich cenach
mało tego w Gdyni na Wiczlinie mają po 3500-4500 za m2 oczywiście te tańsze to powyżej 100m2 ale liczy się fakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta
dot. inwestycji w Redzie przy ul.Leśnej- oni myślą, ze jak zrobią osiedle w sąsiedztwie lasu to od razu muszą skroić ludzi odpowiednio?!
jakby nie było nie tylko u nich ale ceny mieszkań idą z dnia na dzień w górę. Ja już pewnie za tyle co kupiłam mieszkanie w 2010r bym już teraz nie znalazła..
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz ceny mogą iść w górę ale trzeba robić to z głową, mimo wszystko Rumia to lepsza lokalizacja niż Reda (bez obrazy) a ceny mają takie same, tamto osiedle jest w sąsiedztwie lasu ale również torów gdzie wg obecnej wersji nie będzie nawet żadnego ogrodzenia od tego terenu SKM, troszkę dziwnie i raczej może być niebezpieczne dla dzieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
z cenami mieszkań w Rumi a w Redzie bym się kłóciła... ale nie o to chodzi. Każdy kupuje mieszkanie tam gdzie uważa :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta
Zgadzam sie zToba w 100% masz racje tez tak sadze o Redzie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludki!!!! A ja was wszystkich pociesze.....nie ważne czy to Rumia czy Reda wszedzie tam zainstlowany będzie UUURLICH!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe dobre! :)
a u mnie będzie z miejskiej elektrociepłowni :P
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to w Redzie :P no ale nie kupiłam mieszkania z Mat-budu...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj i jest Kaja czego gratulować
jestem dziś po pierwszej nocy w nowym M i pół nocy nie spałam przez ten cholerny piec :/
w nocy robi się chłodniej i on zaczyna sobie pracować, masakra jakaś
w końcu o 2 w nocy wstałam i wyłączyłam grzejniki bo miałam go dosyć, mam nadzieję że lato przeleci bez hałasu, albo zabudowa coś pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
serwisant
A ty tez mieszkasz w mieszkaniu mat-buda lub kupiłes??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
grzejniki wiosna właczone dziwne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta

przyzwyczaisz sie do pieca nie przesadzaj pewnie masz go na przedpokoju dlatego go tak słychac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
włączone grzejniki bo zimno w mieszkaniu jak nie były włączone
tak mam na przedpokoju
muszę się przyzwyczaić, ale Was lojalnie ostrzegam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta a nie zwrocilas uwagi na ten cały gaz przy zakupie mieszkania?pewnie wtedy nawet o tym nie myslalas,ze może tyle zżerac,być głośny itp.? moja szwagierka mieszka w bud przy Bydgoskiej i rzeczywiscie te urzadzenie jest głośne, ale kwestia przyzwyczajenia. A i juz się wycwaniła i piecyk ma włączony cały czas tylko na mniejszą temp, to jest bardziej ekonomiczne niż ciągłe zalączanie sie gazu po spadku temp. bo wtedy bierze końską dawkę:) z czasem dojdziecie jak tu ogarnąć piecyk zeby było ciepło i nie sciagało dużo gazu...
Jest to nowe mieszkanie,sciany sa pewnie jeszcze wilgotne staraj się dużo grzac, zeby sciany pozadnie wyschly a latem duzo wietrzyć.

Artur sory ze sie czepiam ale Ty już nie grzejesz w mieszkaniu??? to nic, ze jest wiosna ale wieczorami nie jest jeszcze za ciepło. To sie nazywaja oszczednosci hehe
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaja

wiedzieliśmy o gazie, ale nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy że tak to będzie wyglądać, nigdy nie mieliśmy w domu gazu do ogrzewania, a poza tym mat-bud wiesz obiecanki cacanki :) a głupiemu radość
piec i tak musimy zabudować, więc zrobimy to jak najszybciej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta
nic nie pozostaje jak tylko sie z tym pogodzic. Nie bedzie źle :) tak jak pisałam po czasie znajdziesz dobry sposób jak zrobić, żeby było ciepło i nie było przerazajacych opłat za gaz. Jak mieszkanie będzie cale urzadzone i nie bedzie echa to też bedzie mniej słychac a jeszcze jak zabudujecie to powinno juz byc znacznie ciszej.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprostu mam ciepło w mieszkaniu i nie grzeje juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie wieczorem i w nocy już było chłodno jak nie były grzejniki włączone, ale teraz jest ok, rano wstaję i jest fajnie milusio
no i dziś lepiej spałam bo chyba piec się tak często nie włączał może dlatego że jest cieplej w mieszkaniu bo grzejemy cały czas
a z kosztami gazu to już mam to gdzieś, trudno za coś płacić trzeba, choć nie ukrywam że ten gaz nie jest tani :D

oczywiście na podwórku bajzel, jak był tak jest, ale dobrze że mam teraz Justynkę tak blisko, chyba będzie miała mnie niedługo dosyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dokładnie za coś tzreba płacić:) z czasem wyczujesz piecyk i opłaty będą mniejsze. Nadal dziwi mnie fakt, ze w Rumi tak blisko jest ta elektrociepłownia a mat bud zakłada gaz...

z tym podwórkiem to troche długo idzie im jego ogarniecie,bylam ostatnio u szwagierki i rzeczywiscie jest tam niezły bałagan i chyba nie kwapią się zrobic z tym porzadku. Ahh z tymi obiecankami deweloperow..;/
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o swoje trzeba walczyc na budowie nie mieszkasz przeciez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
artur a dziś też nie włączysz ogrzewania przy takich wiatrach? w dzien ogrzewanie moze być zbedne ale w nocy jest jeszcze chłodno;/ na co masz ogrzewanie, ze tak oszczedzasz:)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
centralne nie oszczedzam jest ciepło przy rozszczelnionych oknach spimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
artur99
nieee,nie mam mieszkania z mat budu ale za to mam piecyk URLICHA....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneta
jedną z zalet URLICHA jest to,że jest dość płytki i jak najbardziej przystosowany jest do zabudowy ma jedynie 23cm.głębokości, to po primo,po drugie primo na ścianie w korytarzu przy lodówce masz regulator pokojowy urlichowy. to cacko jest po to by utrzymywał takątemperature jaką sobie nastawisz w danych godzinach np.możesz sobie nastawic by utrzymywać stałą tem.21st. od 7.00 do powiedzmy 22.00. po godzinie 22.00 do 7.00 bedzie tem.zaniżona np.18st. zasada jest mniej więcej tak sama jak w autach z klimą maksymalna różnica temperatur nie może przekraczać 3st. w aucie chodzi o zrowie a w ogrzewaniu o ekonomie...tem.18-19st.jest najzdrowszą do spania więc w czym problem???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najwyraźniej w nocy robi się zimniej niż 19C (bo tak mamy ustawione) i włącza się piec zeby dogrzać :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z którego osiedla jest bliżej do kolejki? bo to też świadczy o atrakcyjności osiedla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od nas do janowa jest jakieś 10min drogi pieszo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do mieszkancow bloku przy ul.Janowskiej...
Czy wasze skrzynki przeciekaja? Jak ostatnio wyciagalam swoja poczte to byla cala mokra.
Jednak skrzynki na dworzu to niewypal. Przy malym deszczu w mojej jest kaluza:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostaliscie juz moze rachunek za utrzymanie nieruchomosci za marzec? Jesli tak to prosze podzielcie sie ile wynosi was wywoz nieczystosci? U mnie sporo poszlo to w gore bo az prawie 40zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie za marzec tylko kwiecien. Pomylka:p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sory że sie wtracam ale te skrzynki na dworzu przy pierwszej klatce przypominają mi wioske. Na wsiach coś takiego się stosuje, zeby listonosz nie musiał jezdzic po całej wsi. Dobrze, ze chociaz macie te skrzynki przy bloku a nie na poczatku ulicy dojazdowej ;/ Masaaakra mat bud sie chyba cofa w czasie;/
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm my dostaliśmy 66zł za wywóz kontenera, dziwne to ich przeliczanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez tyle dostalam:/ Dzwoniłam do Meritum i tam Pani mi powiedziala,ze tak duzo jest do zaplaty bo podobno az tyle razy oprozniany byl kontyner,i ze od przyszlego miesiaca maja juz byc zwykle pojemniki. Jak powstanie wspolnota to bedziemy placic od osoby a nie od lokalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plac zabaw piękny:( zwłaszcza ta piaskownica na jedno dziecko! kolejna niespodzianka od naszego dewelopera............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co prawda mam mieszkanie na aleji debowej, i zobaczylem z ciekawosci co tam u was sie dzieje.plac zabaw wydaje sie calkiem fajny. ale ludziom zawsze malo ... co widac wyzej.cale przedszkole ma sie tam bawic czy co ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak podoba się komuś kogo ten plac nie dotyczy,
jest okropny dwie huśtawki, w piaskownicy strach kopać bo się do garażu dziecko przebije no i fakt za dużo dzieci to tam się nie pobawi :/
poza tym wygląda to wszystko zupełnie inaczej niż a fotkach mat budu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaja...zobaczymy jak 'ktos' będzie Ci się krecić wokoło budynku i kombinować..(to aluzja do skrzynek przy boku)
Aneta...zobaczymy ile bedziesz siedzieć z dzieckiem na tym 'placu' zabaw...
Więc jeszcze nie czas na narzekanie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ja nie mam dzieci :)
mam tylko dobry widok na ten plac, więc piszę co widzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anetko..moja wypowiedź nie stwierdza,że masz dzieci....tylko to jest pytanie ile będziesz czasu spędzać z dziećmi...czytaj:dwuznaczność...,że masz dzieci..oraz jeśli będziesz mieć dzieci...lub gdy już będziesz mieć dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak czy siak
plac mnie się nie podoba, mimo że bardzo się cieszyłam że ma powstać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w woli wyjasnienia- ja nie mieszkam na tym osiedlu
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i całe szczescie wydajesz sie byc społeczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i plac skończony :)
tylko wcięło huśtawkę na łańcuchu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta i jak miesieczne opłaty CIe wynosza??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm zaraz podliczę:
czynsz 150zł
gaz 150zł dzieląca rachunek na miesiące (no i dopiero dwa tygodnie używamy ciepłej wody)
prąd ? jeszcze nie dostałam rachunku ale pewnie ze 100złna miesiąc wyjdzie
czyli ze 400zł miesięcznie będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strasznie drogi czynsz teraz bedziesz miala mniejsze opłaty zapewne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czynsz duży bo teraz policzyli sobie 60zł na wywóz kontenera, a jak będzie normalny śmietnik to ma być taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kajagdynia - może tak w końcu przestaniesz wrzucać swoje trzy grosze skoro nie kupujesz mieszkania w mat-budzie. Zajmij się swoim deweloperem i inwestycją. Twoje komentarze są zbędne na tym forum.
P.S. skoro masz problem ze skrzynkami i ogrzewaniem to tak na marginesie zauważ, że w Redzie tylko "psy dupami szczekają". :):):):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kajagdynia - i jeszcze jedno cieszę się, że nie będę miał takiej sąsiadki wtykającej nos w nie swoje sprawy bo co za dużo to nie zdrowo!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Artur a w Rumi za to Ty bedziesz dupą szczekał -tak cos czuje :)))))

chciałam zauwazyć że nie jest to forum zamknięte tak więc mogę sobie pisać ile chce i co chce- wolność słowa :)))stwórzcie sobie forum zamkniete tylko dla mieszkancow osiedla :)) proste! jak jesteś taki cwany to mogłbyś się tym zająć...
nie piszę nic złośliwie tylko potwierdzam to co rzeczywiście jest i jakie jest i to w dodatku nie tylko ja zgadzam się z tym, jak i sami mieszkancy:) wiec cos w tym jest...

P.S a i dziękuję, budowa mojego mieszkania idzie zgodnie z planem i mieszkanie bedzie na czas :))
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
żenująca jestes kaja i społeczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kajagdynia - może tak w końcu przestaniesz wtykać nos w nie swoje sprawy. żegnam, z tego forum, ja i w imieniu mieszkańców tego osiedla nie życzymy sobie Twoich komentarzy - są zbędne. I jeszcze jedno skoro tak mówisz o Alei Dębowej to zauważ, że Reda ma gorszą lokalizację i zresztą komunikację też więc nie wiem czy tak cudownie. załóż sobie swoje forum, osiedla na którym zamierzasz mieszkać! I jeszcze jedno skoro taka wygodna jesteś to było trzeba kupić mieszkanie w centrum trójmiasta! Żegnam!!!! :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kajagdynia - i jeszcze jedno co do wolności słowa to jest takie powiedzenie, co za dużo to nie zdrowo, a poza tym KULTURA i jeszcze raz KULTURA, wygląda na to, że Tobie jej brak!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ludzie dajcie spokój Kaji co ona Wam zrobiła?
bez przesady każdy tu może sobie pisać co chce
a jak byście nie wiedzieli to Kaja miała kupić mieszkanie właśnie na dąbrowskiego ale nie zdążyła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zdążyła podobno co innego jej nie pasowało! więc niech się nie wypowiada. nie będzie mieszkała na Alei Dębowej więc niech przestanie dawać swoje komentarze, są zbędne. Jakoś nic nie wnosi do tego forum tylko przeszkadza!
Na to widać, że koleżanki się dobrały!
P.S. nie zdążyła, są jeszcze wolne mieszkania. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pier.... ludzie jacy wy jesteście nerwowi wyluzujcie :) może to jakas depresja?! :) zbędne i nie na temat to są wasze komentarze, mam z waszych oszczerstw i tekstow wielka zabawe, dzieki, poprawiliscie mi dzisiaj humor :)

Tak jak pisze Aneta byłam zainteresowana zakupem mieszkania na obydwu osiedlach, na dąbrowskiego wyprzedane zostały mieszkania, na aleji dębowej nie odpowiadał mi układ mieszkania oraz późny odbior i nie śmieje się z waszych wyborów tylko rzeczywiście potwierdzam fakty z której samej NP. mieszkance Anecie sie nie podobają i tyle a Wy jedziecie na mnie jakbym conajmniej ja zaprojektowala plac zabaw albo skrzynki itp. Wyluzujcie !!!
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi tylko o to, że niepotrzebnie wypowiadasz się na tematy, które Ciebie osobiście nie dotyczą i nic więcej. Ale jak widać nie potrafisz tego zrozumieć, najwidoczniej kiepską masz inteligencję skoro nie dociera do Ciebie jak ktoś zwraca Ci uwagę, a Ty wciąż to samo. Ciekawa jestem jakby na forum Twojej inwestycji ktoś niepotrzebnie wtrącał ciągle swoje trzy grosze, które są zbędne i zupełnie nikomu nie potrzebne, tylko zawadzają. Chyba pora dorosnąć i zastanowić się nad swoim postępowaniem. Wścibska jesteś i tyle. Może w końcu do twojej pustej głowy to dotrze. bo wygląda na to, że trzeba Ci wszystko tłumaczyć ale najwidoczniej jesteś ograniczona umysłowo albo jak wolisz niespełna rozumu!!!!!!! I to na tyle w tym temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z którego osiedla bliżej do skm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cudownie licytacja się zaczyna, tyle że i tak będziesz na przegranej pozycji, zauważ że w Redzie nie ma kina, centrum handlowego hipermarketu hehe itp. dobrze mój poprzednik napisał, że psy dupami tam szczekają hehe ale się pośmieję. a co najlepsze, że nigdy się tych rzeczy nie doczekacie. Ale rozwojowa Reda uuuuuuuuuuuu "zazdroszczę" heheh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczynko Ty sie hamuj ze słowami, bede pisac co mi sie podoba i dzieki tym tekstom bede jeszcze bardziej :) uwielbiam być złośliwa dla tych którzy sami sie o to prosza :)
co ci do cholery przeszkadza ze sobie czasem coś napisze!!! na swoim starym sie wyżywaj a nie na obcych ludziach!!!
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz pewnie łyso .............. tylko się nie popłacz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
łysa to będziesz Ty dziewczynko bo z nerwow tak osiwiejesz że wszystkie ci wypadną !!! :))))))))))
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bawią mnie tacy jak Ty - partacze. jak widać nie masz nic na swoją obronę, nie dziwię się hehehehehehehehe oj łyso łyso łyso. pochwal się co takiego masz cudownego w Redzie ............... ale wiesz nie musisz się zastanawiać po co masz uruchamiać komórki mózgowe, których nie posiadasz albo nie potrafisz ich wykorzystać, Natura Ci poskąpiła............. uproszę Ci........ nic nie ma TAK Mi przykro. niezły ubaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuję za troskę o me włosy, ale zmartwię Cię, mają się dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w czym ja mam sie bronic? co ja w sądzie jestem? :)
szybko zmieniasz tematy a moze to tzw rozdwojenie jaźni?
strasznie niski jest poziom twoich odzywek i daruj sobie bo akurat prowodyrem to zaśmiecania tego forum jesteś ty, sama sie prosisz...
Daruj sobie dziewczynko, bo cie inni ludzie zjedza.

p.s z jakiego ty w koncu jesteś osiedla bo piszesz i w watku dabrowskiego i al debowej! oj nie ładnie udzielac sie w temacie ktory ciebie nie powinien obchodzic:)))
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chociaż równo siwieja? :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naprawdę w dwóch wątkach hehe lepiej się dobrze przyjrzyj zanim zaczniesz kłapać ozorem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŻENADA

Ludzie, to forum dotyczy osiedla w Rumi na Al.Dębowej. A z tego co widzę to niektórzy urządzili sobie tutaj pole do popisu dla swoich cynicznych uwag i kłotni. Jak chcecie się klócić to spotkajcioe się w realu i zobaczymy komu będzie łyso :) Łatwo na siebie najeżdzać siedząc schowanym za anonimowym komputerem. Forum jest otwarte i każdy może tu wyrazić swoje opinie i spostrzeżenia, bez względu skąd kto jest i gdzie będzie mieszkał. Wyluzujcie trochę. A co do przyszłych mieszkańców - z czasem wszystko będzie mozna zmienić - wielkośc piaskownicy, skrzynki na dworzu itp. Wszystko zależeć będzie od tego jak mieszkańcy będą ze sobą współpracować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety ale jakby ktoś nie doczytał ten wątek dotyczy ul Dąbrowskiego/Janowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i poza tym żadne osiedle nie jest idealne, na każde można coś znaleźć czy to będzie Reda, Rumia, obrzeża Gdyni lub samo centrum, więc dajcie sobie spokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
owszem każdy może pisać na forum, ale chodzi tu o kulturę osób piszących, o ich wścibskość i przechwałki. Najlepiej patrzeć "do własnego gara" a nie tylko krytykować. I gdyby była tu kultura to na pewno rozmówcy by to zrozumieli, że forum zostało stworzone po to aby wymieniać się informacjami dotyczącymi Al. Dębowej, którzy zakupili tam mieszkanie lub tudzież chcą nabyć i przy okazji uzyskać kilka informacji. A raptem niektórzy potrafią tylko wytykać, że ktoś na osiedlu nie ma tego czy tamtego, typowe wtrącanie nosa w nie swoje sprawy. Do tych, którzy nie wiedzą kultura ludzka polega na tym, że głupszym się ustępuje bo i tak do niczego się nie dojdzie - także ja to robię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza się z Arturem, niech każdy patrzy na swoje a drugiego nie krytykuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie... w końcu ktoś to zrozumiał, ciesze sie :) Aneta dzięki za zrozumienie.
tak na prawde to ja założyłam juz dawno ten wątek, tylko nie byłam jeszcze zalogowana :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kajagdynia

Aneta zrozumiała Artura99 a nie Ciebie ze sie wtracasz wszedzie zejdz z tego forum i pisz farmazony u siebie nie powinno Cie interesowac jak ludzie w mat- budzie mieszkaja bo to nie twoja sprawa zegnam pania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lalalalalalalalala uwielbiam być złośliwa i będę pisac ile mi się żyw nie podoba lalalalalala :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiktor czytaj ze zrozumieniem, chodzi o całą rozmowe a nie ostatni post :P
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur chyba ma rozdwojenie jaźni, bo raz pisze jako Artur, a raz jako Wiktor. Coś nie tak z Twoją psychiką kolego?:)))))

Kaja, nie daj się kobieto! Tym bardziej, że widać po IP, że założyłaś ten wątek. Na dobrą sprawę powinnaś stąd wywalić wszystkich innych:)))))

A Reda Park jest blisko fajnego parku dla dzieci i młodzieży. Tego akurat w Rumi nie ma i tego Redzie zazdroszczę.

Pozdrawiam;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wacek

ty debilu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie !nie zazdroszcze,a nawet współczuje wam mieszkań!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
???????Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wam współczuję,że macie artura99...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam nie mieszkam i sie nie wypowiadam na tematy tej inwestycji tak dokładnie jak np. kajagdynia czy piotrusiek gdzie sie w ta inwestycje tak wtracaja jestem bez stronny. tylko pytam na tym forum ludzi co kupili tam mieszkania na temat opini o mat-buda.Ludzie juz dajcie spokój bo sie robi nie smacznie niech kazdy pilnuje swojego tematu i bedzie spoko tak uwazam.
Ps. Pozdrawiam wszystkich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkania MAT_BUD

Aneta

witaj i jak sie mieszka?? Piec juz masz zabudowany?? masz juz ciszej jak jest zabudowany??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur99


ok.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur
mieszka się nawet dobrze
piec nie zabudowany ale nie hałasuje bo ogrzewanie wyłączone, więc włącza się tylko jak ciepłą wodę odkręcam :)
mamy całe lato na zabudowanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zwykle obiecanki cacanki, miał być akt notarialny do końca kwietnia ale na razie ciiiiiiisza :)
no i druga sprawa zaliczyliśmy już pierwsze włamanie do piwnic :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
włamania do piwnic wiec jak to uwas jest niemacie zamknietego osiedla??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mamy, ale i przez płot można przeskoczyć
poza tym skoro pokonali dwoje drzwi oraz drzwi do piwnic to chyba płotek im nie groźny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a powiedz mi macie monitoring i alarmy w mieszkaniach??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jaki sposób weszli ?? Były widoczne uszkodzenia drzwi którymi wchodzili??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mamy monitoringu, a odnośnie alarmu każdy ma tak jak u Was, tylko instalację alarmową i może sobie ten alarm założyć
a co do sposobu złodziei to niestety nic nie wiem, dowiedziałam się po fakcie bo akurat naszej piwnicy nie okradli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta w Twoim przypadku po odbiorze mieszkania ile mówili, ze bedziesz czekać na akt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg umowy jest 6miesięcy
ale jak byliśmy jakoś w lutym u nich to nam oznajmili że chcą te akty dać do końca kwietnia to takie zadość uczynienie że odbiór był opóźniony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, a wiesz może ile wyniesie notariusz?bierzecie ich notariusza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam pojęcia, ale rozważe ich notariusza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
piszę licencjata na temat "czym kierują się klienci kupując mieszkanie". Jeżeli chciał by ktoś poświęcić 2min na wypełnienie ankiety będe wdzięczny :)
http://www.ebadania.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weszłam na podana stronę ale tam nie ma żadnej ankiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie ma ,jak jest:)wypełniłem. a jeśli chodzi o włamania, to u nas na bydgoskiej, też były prawie zaraz jak się wprowadziliśmy. okradli niemal wszystkie piwnice. zabierali nawet drobne pierdoły wiec to chyba jakieś szczyle liczący na to ,że nowowprowadający się trzymają cenne rzeczy w piwnicach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tyle że u nas okradli tylko te piwnice gdzie były rowery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Aneta i jak sie mieszka na sowim zadowolona?? teraz pwnie mniejsze macie opłaty miesieczne prawda??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie są niższe,bo nie przyszedł na razie inny za gaz, a czynsz z kolei co miesiąc wyższy bo teraz woda dochodzi :)
a mieszka się średnio, nie ze względu na blok, ale jego położenie, niby sklepów sporo ale nędzne, warzywniak drogi, mięsny wygląda jakby ciągle stare jedzenie w nim było, w delikatesach śmierdzi, więc strasznie utrudnia mi to życie, bo muszę raz w tygodniu do większych zajeżdżać żeby normalne zakupy zrobić
no ale cóż może się przyzwyczaję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
woda dochodzi?? No ale wtedy miesliście ogrzewanie a teraz niema ogrzewania wiec czemu czynsz coraz drozszy?? Byłem widziałem wasz blok z bliska uwazam ze partery sa za niskie kazdy złodziej wejdzie do mieszkania infrastruktura wokół bloku jak tak patrzałem to zostawia wiele do zyczenia sadziłem ze bedzie czarnoziemia ładna trawja a tak piach złoty lezy. Odnośnie sklepów to przeciez nie musisz robic tam zakupów mozesz gdzie indziej po drodze z pracy do domu. Tak sie troche dziwie ze w sklepach śmierdzi może zmien sklepy na inne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak to było robione, ale dopiero od podajże kwietnia mamy w czynszu wodę :)
czynsz się składa:
sprzątanie klatki
wywóz śmieci
opłata zarządcy
woda
i chyba to tyle
więc czynsz był niższy bo reszta to opłaty stałe a teraz dodatkowo płacę za zużyta wodę to raczej normalne :)
więc ogólnie opłaty niższe bo gaz będzie mniejszy za obecne miesiące, ale sam czynsz jako czynsz jest wyższy :)
co do sklepów to akurat siedzę w domu dlatego tak mi się to rzuca teraz w oczy
a teren w okół budynku chyba tak zostanie, zrobili tylko teren między blokami a reszta chyba nie należy do mat-budu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiec ile czynsz miesieczny wynosi??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz z wodą 190zł miałam + gaz( co 3 miesiące) + prąd (co 2 miesiące)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile Ci średnio rachunek za gaz wychodzi i prąd bo zapewne maCie wszystko na prąd tak jak i my bedziemy mieli??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za gaz mieliśmy 450zł ale to za okres kiedy nie mieszkaliśmy, czyli nie używaliśmy ciepłej wody
za prąd dostaliśmy 100zł ale też tylko kilka dni wtedy mieszkaliśmy, więc większość prądu poszło w remoncie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta przypomnij jaki masz metraż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak sprawa z aktem not. dostałaś już?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
60m2 a aktu oczywiście jeszcze nie ma :D ale liczyłam się z tym że nie ma co liczyć na obietnice mat-budu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta to opłaty tak zle nie wygladaja ale zapewne za prad wiecej bedzie teraz wychodziło za to za gaz mniej a zima odwróci sie sytuacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak mat-but tłumaczy się z przeciągania podpisania aktu?ogólnie przekazują mieszkanie, kasę zgarniają , ty je wykończysz ale notarialnie właścicielem nie jesteś, super polityka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no zgadza się z tą właśnością
co do aktu to mają czas do końca czerwca, ale obiecali do końca kwietnia :/
Artur
w zimę to cienko będzie z gazem :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. wedlug umowy maja czas do konca czerwca, i nie obiecali ale starali sie szybciej to zalatwic. a wy juz sensacji szukacie tam gdzie jej nie ma ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadna sensacja kolego

po prostu liczy się prawda, wystarczy nie obiecywać

najpierw zapewniali że oddadzą wcześniej mieszkania i to dużo wcześniej a wyszło inaczej bo oddali po terminie a teraz s****y taty z aktem, niby jako zadość uczynienie że mieszkania oddane były później miały być w kwietniu ale nie ma

ale Ty pewnie się świetnie orientujesz skoro bronisz mat-bud to pewnie masz z nimi coś wspólnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może kwestia aktu nie byłaby taka ważna, ale każdy kto ma kredyt wie, że im szybciej pokaze w banku akt tym szybciej zmieni się oprocentowanie kredytu, a to nie takie bez znaczenia przecież.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
otóż to i tak samo było z odbiorem, ostatnią transze mieliśmy w sierpniu(bo pod koniec mieliśmy mieć odbiór) a oddali mieszkania 21 stycznia, a raty trzeba było już płacić od całego kredytu
gdybyśmy wiedzieli że tak będzie to transza ostatnia poszła by w grudniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wspólczuje ludzia którzy mieszkaja na parterze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak ja też, to są jakieś sutenery :/ ale na wizualizacji te balkony są wiszące a w realu wyszły tak jak wyszły
mat-bud jest nierzetelny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest rzenada z tymi balkonami na parterze złodziejowi to na reke w nocy sie schowa na balkonie jak ludzie beda przechodzic obok hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta
Jak sie ogólnie mieszka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaczynam się przyzwyczajać, ale ciągle myślę nad Gdynią, mamy plany w przyszłym roku sprzedać to mieszkanie i wracać do Gdyni
.
współczuję Wam smrodu z tej oczyszczalni bo u nas dosyć często czuć, więc u Was będzie jeszcze gorzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co mnie dziwi ze czesto jestem w rumi i nie czuje smrodu a nam ciezko nie bedzie sie przyzwyczaic do gdyni 5 minut samochodem wiec ja problemu niemam hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja Tobie wspólczuje infrastruktiry wokół bloku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my sobie też współczujemy :)
a zapach czuć przeważnie z samego rana albo pod wieczór, więc może dlatego nie trafiliście, może w ciągu dnia się to rozchodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przekichane jest to ze kazdy menel moze chodzic wokół waszej posesji u nas bedzie to dobre ze bedzie videofon oraz osiedle ogrodzone to duzy plus mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przesadzaj Aneta. Mieszkam w Rumi od 20 lat w wieżowcach na wysokości Jagi i jakoś nie czuję smrodu z oczyszczalni. Jak się zdarzy raz no może dwa razy do roku to jest sporo. Pracowałem przez 6 lat blisko Aleji Dębowej i też tego smrodu jak go nazywasz nie czułem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj nie przesadzam, nie piszę tego złośliwie, piszę moje odczucia i prawdę, z resztą na tym forum ludzie to wiedzą, nigdy ich nie okłamałam

Artur
my chyba też się odgrodzimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe jak sie odgrodzicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cos pozno o yum mysla teraz na własny koszt wpólnoty mieszkaniowej bedziecie musieli to zrobic zenujace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie na koszt wspólnoty, ale wiesz na matbud i tak nie ma co liczyć w ogóle nasza zieleń różni się znacząco od tego co miało być, tak więc pilnujcie wszystkiego zanim bedzie za późno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka pipa glupia. sa wizualizacje budynkow. u mnie na alei tez sa niskie partery, ale ja jestem tego swiadom. zreszta ty tez bylas podpisujac umowe. wiec teraz nie sap.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta

Ja widze że Ty wciaz narzekasz i nic poztywnego w swoim mieszkaniu nie widzisz moze zmiec troszke poglad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witajcie to znowu ja niby ta nie dobra kobieta wtracajaca sie do wszystkiego... :)

Aneta głowa do góry, spojrz na to wszystko bardziej optymistyczniej i ciesz się z własnego mieszkania, bo nie każdy ma taką możliwość...pamiętaj, że niektórzy ludzie nie mają w ogóle mieszkań...

My jesteśmy już po odbiorze kluczy, Semeko wyrobiło się w czasie :) teraz jestesmy na etapie wykańczania, super sprawa :)

Pozdrawiam
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kajagdynia

hej i jak tam jaki etap wykanczania?? Masz juz wszystko ogarniete front robót zaplanowany?? Ile czasu chcesz poswiecic na wykanczanie mieszkanka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopiero co fachowcy przyszli, bo troszke im się opoźniła ostatnia robota. Na początku zajmą się łazienką podwieszany sufit, obudowanie wanny,itp. Mamy nadzieję, że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w miesiąc się wyrobimy, baynajmniej do podstawowych standardów. Na wszystko co trzeba dość długo czekać już fizycznie mamy lub mamy zamówione tak więc nie powinno się nic przedłużyć, bynajmniej mam taką nadzieje :)

P.S przy okazji polecam salon łazienek CONCEPT w Rumi http://www.concept-lazienki.pl Fachowa obsługa i porada, przy zakupie płytek projekt łazienki gratis. Bardzo szybka realizacja zamówien i rabaty!Polecam.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile cie za sufit podwieszany kasuja??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz, że o wszystko pytałam a o to akurat zapomniałam :) będą kompleksowo u nas wykańczać i końcowa kwota będzie i tak do negocjacji :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co czuć to nie oczyszczalnia tylko wysypisko w łężycach jak jest wiatr w tą stronę najmocniej czuć to na wysokości biedronki, nawet była interwencja ze strony Radnych Gdyni i podobno ma się poprawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha to sorki, nie wiedziałam
w każdym razie zapach nie ładny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie! Zapraszam Państwa do skorzystania z usług nowo-powstałej firmy zajmującej się projektowaniem i aranżacją wnętrz "Twoje Wnętrze". Zachęcam do wejścia na stronkę http://www.twoje-wnetrze.com Zapraszam :)
Agnieszka Szreder, tel. 535-823-423.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadów! Chciałbym zapytać- czy ten matbudowski notariusz to juz ostateczność, czy też można go jakoś obejść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wygląda na to że ostateczność, na pismo odpisali że niestety nie pójdą nam na rękę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga ! Wszyscy potencjalni nabywcy mieszkań od Mat-Budu

Nie róbcie zadnych ustalen "na gębę". Wszystko ma być na piśmie ! Niestety, nie dotrzymują ustaleń ustnych i w razie jakichkowliek problemów powołują się na umowy. Ulubione zdanie p. Gospodarka "Trzymajmy sie umow...".
Umowę przedwstępną podpiszcie w postaci AKTU NOTARIALNEGO. Tylko taka forma bedzie Was chronić w sadzie przed pozniejszymi zmianami. Zwykla umowa cywilno-prawna niestety nie. Ostateczny akt notarialny moze zawierac rozne niekorzystne dla Was zapisy, takze takie, których nie bylo w umowie przedwstepnej.
Nie liczcie na to, że po wplacie pieniedzy ktos bedzie z Wami rozmawial i cos z Wami ustalal czy negocjowal. Macie podpisac akt notarialny w takiej formie jak oni sobie zycza. To tyle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta i jak masz juz ten akt notarialny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja WAM WSZYSTKIM POWIEM że cieszmy się z tego co mamy bo jest dobrze z tymi aktami mamy faktycznie rabat ja już podpisałam i mam z głowy i się cieszę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak rzeczywiście jest się z czego cieszyć :/
ja jakoś nie zauważyłam rabatu no i te zapiski w akcie równie korzystne jak rabat :/
poza tym tylko się cieszyć że są tacy co mimo zebrań i walki reszty lokatorów robią co innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co macie za zapiski w akcie noatarialnym??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkańcu kl. C - a kto za Ciebie podpisywał umowę? Przecież widziały gały co brały? No chyba, że nie czytasz ze zrozumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie a Twoje właśnie nie widziały :/
bo ja piszę o akcie notarialnym (którego nie podpisałam) a nie o umowie przedwstępnej w której nie ma tych zapisków co są w akcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie podpisałaś to z kąd wiesz co jest zapisane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czytam te wypowiedzi i mi słabo :(
ludzie idzcie kupić mieszkanie w królewskim bez hali komórki i cekoli w dodatku w ogromnym molochu idt...... za dużo większą kwotę:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no chyba każdy a przynajmniej większość dostal projekt umowy,
ech ludzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkanko kl C, z tego co piszesz to nie wszyscy lokatorzy Waszego bloku mają problem z aktem notarialnym. Nawet jedna dziewczyna osobiście napisała o tym. Od czego to zależy? Czy chodzi o notariusza, o piaskownicę czy o co? No i czy mieliście już rozmowę z firmą w sprawie notariusza? Na czym stanęło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w wątku "aleja dębowa" mowa jest o artykule który ma się ponoć ukazać o bloku przy janowskiej. czy ktoś wie kiedy i gdzie to ma być opisane? no i dlaczego takie informacje piszą ludzie tam a nie tu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo ci sami ludzie i tu i tam kupili mieszkania!!!!!narzekają na mat bud a i tyak kupują.....więc czemu ma slużyć ta cała netowa dywagacją?!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej aneta i jak sie mieszka juz wszytsko w porzadku akt notarialny podpisałas??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

akt notarialny

i Jak tam Aneta jak rozwiązałas sprawe z aktem notarialnym?? Jak sie mieszka w nowym domu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszyscy podpisali akty z niekorzystnymi wpisami, nie wiem co dalej będzie, na razie okres wakacyjny dużo urlopów więc jako mieszkańcy nie mieliśmy się jak spotkać, może coś się ruszy we wrześniu
.
jak się mieszka?
ogólnie dobrze, już się przyzwyczaiłam do Rumi :)
tylko wieczorami i rano słychać jak sąsiedzi się krzątają po mieszkaniu więc to trochę wkurza, ale po za tym jest ok
choć nie ukrywam że matbud nadal się nie wywiązał ze zrobienia poprawek, a minęło już 8 miesięcy od odbioru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ogólnie ile Cie ten akt wyniósł w całości??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm 2000zł +200zł za wpisanie banku do KW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a powiedz mi jak wychodzisz z czynszem w lato??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czynsz mam ok200zł z wodą do tego prąd 200zł co drugi miesiąc i gaz, ale nie dostałam jeszcze rachunku więc nie wiem jak to wyszło latem, ale pewnie nie najgorzej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta a mozesz przypomniec jakie byly te niekorzystne zapisy w akcie notarialnym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GAZ w Mb

Aneta

Jeśli tu jeszcze zagladasz mam takie pytanie jak wychodzisz teraz z opłatami za gaz w zimie a jak w lato jesli mozna spytać??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Artur
nie mam pojęcia jak wychodzi gaz w zimę, gdyż dostaję tylko co 2 miesiące prognozę a co pół roku ma być rozliczenie (takie przepisy weszły w gazowni) z tego co sama patrzyłam wg licznika to powinno być ok 200zł miesięcznie w zimę zużycie więc spoko, a za lato dostałam po 6 miesiącach rachunek na 300 parę zł więc też malutko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki czyli niema tragedi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli opłaty niewielkie. A tak ogólnie to chciałam wszystkim narzekającym napisać ,że nie ma deweloperów idealnych tak jak nie ma idealnych klientów:) a MAT-BUD jest i tak najbardziej uczciwą firmą ze wszystkich. Ja się nie zawiodłam a wręcz przeciwnie- mile rozczarowałam. Mam wielu znajomych również zadowolonych ze współpracy z MAT-BUD ale niestety zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony bo przecież nie urodził się jeszcze taki, który by wszystkim dogodził. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy ktoś wie czy to forum zostało gdzies przeniesione bo widze ze ostatni post jest z marca. czyzby nikt juz sie nie udzielał i nie miał pytań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja nie bardzo mogę już udzielić rzetelnych informacji bo udało mi się sprzedać mieszkanie i wyprowadzić ponad 3 lata temu, mat budu nikomu nie polecę i nigdy bym więcej od nich nie kupiła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto tu kupić . ja kupiłem mieszkanie w Rumi przy ul. Bydgoskiej 2007 . do dziś są spadające balkony. jeśli ktoś chce kupić mieszkanie w mat bud to niech przyjedzie na Bydgoską i zobaczy "dzieło" tej firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Vela Park Rumia Loker (18 odpowiedzi)

Czy zakupił ktoś z Was tam mieszkanie?

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

do góry