Widok

najlepsza pizzeria w okolicy ?

Obłuże Pogórze Temat dostępny też na forum:
jak w temacie,jaka pizzerię uważacie za najlepszą,chodzi o to żeby oprócz ciasta coś na niej leżało i żeby był prawdziwy ser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadza się. Tyle lat mineło. Tyle pizzeri już odwiedziłem po tym jak zostali zamknięci. I już nigdy w życiu nie miałem tak rewelacyjnej pizzy w ustach ale cały czas żyje nadzieją że kiedyś znajdzie się ten kucharz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My tu piszemy o konkretnych dzielnicach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszą pizzę z opcją dowozu serwuje restauracja "serwus" w gdyni. Rewelacyjne ciasto, świeżutkie składniki i przepyszne sosy. Polecam wszystkim !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie Maxipizza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie działa...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy CityPizza jeszcze działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ręką w mące super pizza to dawne alcapone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znam ten portal i z niego korzystam. W tym wątku jednak chodzi o wymienianie się opiniami na temat pizzy na Obłużu:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam sprawdzić Ci pizza portal, dla mnie najłątwiejszy sposób na znalezienie dobrej restauracji w gdyni (i nie tylko bo gdzie bym nie jechał to zawsze tam sprawdzam gdzie warto zjeść)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy bar: Bar pulpet na Benisławskiego. Ktoś korzystał? Ceny mają super, niestety brak dań wege(tylko w piątki) a to duża niedogodność, bo w piątki to ja mam czas na gotowanie. Chętnie skorzystałabym w tygodniu, lecz wtedy samo mięcho....Nie jestem zatem fanką. Co by im szkodziło mieć tam jakiś kotlet wege w bemarze, albo chociaż kasza z sosem pieczeniowym i surówka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
qrka jest niedobra, testowaliśmy to już i nie ma sensu reklamy wałkować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Qrka na ul.Płk. Dąbka pod lewitanem, naprawdę świetne jedzienie, polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z pieca placek bardzo dobra pizza, super składniki gorąco polecam, raz zamówiliśmy z żoną i się zakochaismy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moge napisac gdzie na pewno nie zamawiac pizzy BACHUS nowa sieciowka na dabka umawiam sie za godzine dopiero bo dziecko spi a pizza juz po 20min przypalona ciasto niesmaczne na dodatek ceny wyzsze niz na ulotce oszukuja a pani przyjmujaca zamowienia bezczelna jak chcialam zlozyc skarge pani mnie zbyla i rzucila słuchawka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
koncik?ale z Was wieśniaki...nieudolnie promujecie niedobre jedzenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbowałam tej qrki...najgorsza pizza, jaką jadłam. Danie obiadowe też nie dobre - żylaste mięso, ziemniaki rozgotowane i nie dosolone, surówka jakby stara...Za to Bachus faktycznie ok. Parę razy już zamówiłam i ani razu się nie zawiodłam. Ciekawe, czy będą trzymać poziom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
pojawił sie Bachus, muszę przyznać że pozytywnie mnie zaskoczyli, super ciasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam -Bistro QRKA-
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
da grasso :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
pamiętaj że na tym forum wyświetla sie numer ip komputera więć troche lipa co nie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Oksywie

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry