Widok

opis aktu slubu

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny wiem ze mam go odebrac w USC w dwa tygodnie po slubie.Wiem też że musimy byc razem ale zastanawiam sie czy znowu będe musiala kupowac jakies znaczki skarbowe?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bedzie trzeba zadnych znaczków:)dosyc ze juz ten kosztował 85 zł ...i 50 groszy:)

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście nie potrzebujesz już żadnych znaczków:) Odpis aktu ślubu możesz pdebrać sama. Ja odbierałam sama w lutym, dostaniesz trzy odpisy i list gratulacyjny od prezydenta miasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żartujesz?
nie musi byc mój juz wtedy mąż?
A odbierals w USC w Gdansku?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak:) ma początku też myslalam ,ze musze przyjść z mężem:) ale okazało sie , ze nie. To zwykła formalność, nawet nic nie musisz podpisywac. Ja podałam tylko nazwisko i date slubu. Kobieta wydrukowała przy mnie list gratulacyjny, wszystkiego najlepszegi i po sprawie:) Wieksze zamieszanie jest przed ślubem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry