Widok

przystawki, zakąski na impreze

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
niedługo urządzam imprezke w domu dla znajomych i nie mam pojęcia co mogłabym przygotować oprócz koreczków chipsów itd... pomóżcie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plaster szyki posmarować np ziołowym almette, na srodku ugotowana szparagę i zwinąć w rulonik :) mniam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki może ktoś jeszcze?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jajeczka gotowane z farszem - żółtka ugniecione np. ze szczypiorkiem albo pieczarkami albo rzodkiewką i włożone w połówki :)

jak robie koreczki na wykałaczkach czy patyczkach to wbijam je w kule tj. główkę kapusty owiniętą srebrną folią - fajnie to wygląda

u mnie tradycyjnie zawsze są śledzie bo je uwielbiam znaczy np. małe rolmopsiki albo kawałeczki śledzia ułożone na sałacie, a wokól nich groszek zielony z puszki

sałatka z ananasa, kukurydzy z puszki, sera zółtego i słonecznika - rewelacja!
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można melona pokroić na kawałki (takie cienki łódki) i zawinąć go w duże plasterki szynki. Dobre i ładnie wygląda

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
melon z szynką parmeńską
szparagi w szynecce z odrobiną sałatki jarzynowej
roladki z łososia
grzaneczki z masełkiem czosnkowym i ziołami
różnego rodzaju sałatki
śledziki
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio robię tak :
kupuję schab 1 kg lub więcej , kroję na kotlety i lekko rozbijam sol + pieprz , mieszam sporą ilośc keczupu ostrego z majonezem i mocno obtaczam w tym surowe kotlety układam je na blaszce , na wierzchu sypię cebule w pórka , podsmażone pieczarki , paprykę czerwoną pokrojoną w paski , możesz dać kukurydze na to raz jeszcze keczup z majonezem i na wierzch dużo utartego sera żółtego .
Piec 180stopni , trochę ponad godzinę .
Do tego kuowalam ostatnio bagietki z masłem czosnkowym i ziołowym z Biedronki ..i robilam je tez w piekarniku.pychaaaaaaa
malo roboty , szybkie i smaczne :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo super dziękuje Wam bardzo i czekam na dalsze propozycje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup w Biedronce najlepiej ciasto francuskie i boczek parzony, rozłóż ciasto fr na to porozkładaj boczek i zwiń w rulon potem pokrój w cieniutkie plasterki i na blachę i do piekarnika, będą gotowe jak się trochę zarumienią. Wyglądają i smakują super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś na słodko:
kup w Makro kruche korpusy (to są takie puste spody jak do tarty- malutkie babeczki)
zrób krem karpatki
kruche korpusy napełnij budyniową karpatką, na góre przystrój owocami potem polej galaretką i masz mniamniuśne babeczki!!

takie same korpusy są w wersji na słono, które można napełnić jarzynową sałatką

fajnie to wygląda i wygodnie sie podjada :)

proponuję również grzanki:
pokrojone bagietki można posmarować masłem czosnkowym lub sosem sałatkowym Knorra paprykowym...
do takich bagietek proponuję kabanosiki, sery pleśniowe...

albo coś na ciepło:
SŁODKIE ŻEBERKA
125ml chińskiego słodkiego sosu chilli
60ml sosu lub konfitury żurawinowej (ze słoika)
60ml ciemny słodki sos sojowy
15-20 wieprzowych żeberek
1. W mocnej foliowej torebce wymieszaj składniki marynaty i wrzuć pokrojone na kawałki żeberek. Wymieszaj w torebce wszystkie składniki, szczelnie zamknij, połóż na płasko w jakimś naczyniu. Wstaw do lodówki najlepiej na noc aby sie zamarynowały.
2. Nagrzej piekarnik do 180C.
3. Przełóż cala zawartość torebki do brytfanny.
4. Wstaw do piekarnika. Piecz przez godzinę.
5. Podkręć temperaturę piekarnika do 200C i piecz jeszcze 15-30 minut, albo, aż żeberka będą klejące i rumiane.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeny dziewczyny, ślinotoku dostałam ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny! Migusiem te posty pokopiować proszę i zgłaszać się do admina po bilety do kina!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z prostszych kupujesz ciasto francuskie tniesz na kwadraciki do środka kawałek paróweczki na 15 min do piekarnika i już :)
Dobra jest tez fasolka zółta z bekonem , pare takich fasolek owijasz plasterkim bekonu lub boczku cieniutko pokrojonego na patelnie podsmażyć i już . PYCHA!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do chipsów polecam DIPY:
- czosnkowy: serek hochland kanapkowy do smarowania czosnkowy z ziołami wymieszać z jogurtem naturanym i dodać pieprzu
- pomidory, cebulkę, kolendrę posiekać w drobną kostkę, zalać to oliwą z oliwek i sokiem z limonki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas na różnych imprezach super sprawdzają się takie maleńkie kotleciki mielone :) dosłownie na 1 kęs :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale mi smaka narobiłyście ;)
Idę do lodówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę napisać czy coś jeszcze dodajecie do sałatki:
ananas, kukurydza, ser zółty, słonecznik...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry