Widok

Adwokat- rozwód- podział majatku

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku.
Proszę o pomoc, mój dotychczasowy nie daje rady.
Proszę mi powiedzieć czy mieliście styczność z adwokat Bożena Niemczyk-Drania i adwokat Natalia Popielarska?
Macie jakies opinie na ich temat ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Zabłotny

Aleja Grunwaldzka 20, 80-236 Gdańsk
58 520 18 01
Tylko ten jest najlepszy .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę o pomoc, mój dotychczasowy nie daje rady

hmm, moze napisz kim jest adwokat żony - skoro dobre efekty osiaga?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

W sądzie to taka loteria trochę... mój adwokat też podobno najlepszy w całym trójmieście, sprawa ciagmie się lat 4. Na ostatniej poległ a był pewny swego. Wszystko na to wskazywało. Sam mi powiedział ze nie da rady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1


bo jeśli ktoś cwaniakuje i twierdzi że żonie nie należy się nic po rozwodzie, bo np nie pracowała a wychowywała Twoje dzieci i prała Twoje gacie, albo mniej zarabiała itp - to nawet najlepszy adwokat nie pomoże, musisz być uczciwy i pogodzić się z tym, że nawet była żona to człowiek i żaden sąd nie podpisze się pod tym, że ona dostanie jakiś ochłap. NO chyba że jest oszustką matrymonialną (to jesteś w stanie udowodnić) w co wątpię, po prostu chcesz jak najwięcej wspólnego majątku zostawić sobie, jak każdy rozwodzący się samiec.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kto tu napisał cokolwiek na temat uczciwości (albo jej braku) i dlaczego zakładasz, że chce on zostawić swoją żonę z niemal niczym? Raczej nie ma co tutaj bronić którejkolwiek ze stron skoro nie wiadomo, gdzie tak naprawdę leży wina. I według mnie mylisz się, bo dobry prawnik może zdziałać naprawdę całkiem sporo. Mój mąż w bardzo dużym stopniu utrudniał sprawę rozwodową (robił to niemal na każdym kroku) i głównie dzięki pomocy mecenasa Michała Mindykowskiego ze znajdującej się na Uphagena kancelarii udało mi się jakoś wygrać sprawę. Od prawnika zależy bardzo wiele i raczej nie ma co temu zaprzeczać. I nie zakładaj, że zawsze pokrzywdzoną osobą jest żona.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja od siebie polecam Pania Agate Morawska z Gdańska. Moj maz dlugo mnie zastraszał, w koncu podjelam walke i teraz dzieki dzialaniom i wsparciu Pani Agaty jestem samotna, ale szczesliwa i spokojna matka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zarówno polecam panią Natalię Popielarską jak i pana Tomasza Buzuka - prowadzą wspólnie kancelarię. Świetni prawnicy, naprawdę godni polecenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam kancelarie z Wrzeszcza prowadzoną przez adwokat Kinal i Robaczewska podaje adres strony http://www.kr-adwokaci.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Potwierdzam, bardzo skuteczne i rzetelne Panie Mecenas!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Potwierdzaj ale najpierw zmień IP, bo widać, że sam siebie komentujesz panie mecenasie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudne sprawy to Natalia Zielmachowicz, jest specjalistką. Powiem Wam, że jest najzwyklej w swiecie spokojna, daje argumenty nie do podważenia, jest niesamowita, naprawdę polecam ją kiedy mogę bo zasługuje na to. Mojej rodzinie bardzo pomogła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja również korzystałam z pomocy mecenasa Mindykowskiego i nie żałuję. Jako że specjalizuje się on w sprawach rodzinnych, a szczególnie w rozwodach, jest jednym z lepszych wyborów, nawet jeśli sytuacja jest trudna. Z moim rozwodem miałam całkiem sporo problemów, ale na chwilę obecną jest już wszystko ok. Każdemu kto boryka się z podobnym problemem życzę powodzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Możesz podpytać w kancelarii mecenasa Cejrowskiego, z Tczewa. na stronie cejrowski.pl masz namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój rozwod prowadziła mec. Olak-Winkowska. Sprawnie i rzetelnie. W tej chwili zaczynamy podzial majątku, zobaczymy jak będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Panie Cejrowski mniej autopromocji. Aż źle się to czyta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moją sprawę rozwodową prowadził Wojciech Borowik. Obeszło się bez wyciągania brudów. O ile w tej sytuacji można tak powiedzieć to jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie Karol Czaplewski i też jestem zadowolona. Bardzo się stresowałam całą sprawą, na szczęście ze strony kancelarii cały czas otrzymywałam wsparcie. Wszystko poszło szybko, o wszystkim byłam informowana. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie. Cieszę się, że się na to zdecydowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktoś korzystał podczas rozwodu z usług adwokata z Gdyni adwokatkrakowski. pl? Proszę o odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam adwokata http://www.piotrbanczyk.pl profesjonalista jakich mało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z bardzo dobrych i skutecznych - mogę z czystym sumieniem polecić Panią Woźniak z Gdyni. Też się dwa razy naciąłem, aż w końcu trafiłem do mec. Hanny Woźniak z Kancelarii Woźniak & Robak w Gdyni, która przejęła moją sprawę po innym adwokacie i dla mnie ją wygrała. Wina żony, alimenty, władza rodzicielska i kontakty z dzieciakami - wszystko tak jak chciałem, a początkowo nie wyglądało to ciekawie....Teraz robimy podział majątku, bo ex nie chciała się oczywiście się zgodzić polubownie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miprzy rozwodzie pomagał adwokat Koralewski z kancelarii Iwo Klisz. Jeśli chodzi o finanse to od razu powiedział jaka będzie kwota, czego się spodziewać. Powiedział też jak się zachowywać :) Polecam. Kancelaria jest w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć, czytałam ich bloga :) Mają fajne nowoczesne podejście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też czytam i też polecam mecenasa Koralewskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zofia, piszesz z tego samego kompa co LenaMag :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z pomocy Kancelarii Prawnej Mohylak, w której dostałam adwokata do prowadzenia mojej sprawy. Sprawa przebiegła bardzo sprawnie i zakończona pozytywnie. Mimo kilku komplikacji ze strony byłej teściowej i tak sprawa potoczyła się bardzo dobrze. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również korzystałam z usług Wojciecha Borowika obawiałam się wyroku co do uznania winy męża bo się wszystkiego wypierał i później apelował, ale sprawa poszła dobrze z pozytywnym dla mnie zakończeniem i najważniejsze prawa rodzicielskie męża zostały ograniczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://grozdanovic.pl/kontakt-2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam adwokata Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Prowadzi kancelarię w Ełku, ale przyjmuje sprawy niezależnie od miejsca. Jego kancelaria specjalizuje się m.in. w prawie rodzinnym. Prowadzi te sprawy z dużym zaangażowaniem, a co równie ważne z dużym wyczuciem i taktem (wiadomo, nie sa to sprawy łatwe emocjonalnie dla klientów). Jest zawsze rzetelnie przygotowany do każdej rozprawy i doba o dobro klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam adwokat z Gdańska. http://www.gdansk-adwokat.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, dl awszystkich którzy aktualnie poszukują dobrego adwokata to wiem i tu z własnego doświadczenia, że bardzo dobrych prawników do spraw majątkowych znajdziesz w kancelarii adwokata Wojciecha Borowika są naprawdę pomocni, a mecenas świetnie sobie radzi na sali rozpraw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio korzystałam z usług Kancelarii Prawnej (Kaczmarek i Partnerzy). Ogromna wiedza, bardzo dobre podejście do sprawy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, przesyłam Pani posta i się zastanawiam nad wyborem adwokata o ktorym Pani pisze, moja sprawa zapowiada się trudna bo mąż nie zgadza się na żaden podział chodzi w naszym przypadku o dom a ja chcę połowę bo nie mam gdzie mieszkać a zostalam z malym dzieckim.Jesli mogę prosić o szczerą odpowiedź czy rzeczywiście ten adwokat jest dobry,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam wątek.Rowniez zależy mi na dobrym i rzetelnym adwokacie.Wiem że mąż będzie robił problemy bo twierdzi że nic mi się nie należy.Caly czas zajmowałam się domem i dziećmi a on pracował za granicą.Ja pracowałam również po urodzeniu pierwszego dziecka,po drugim już nie.
Starałam się jak mogłam,nigdy nie zdradziła a ciągle słyszałam tylko pretensje i wulgaryzmy w moim kierunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też jestem obecnie w słabej sytuacji jeśli chodzi o prowadzoną sprawę rozwodową... mąż mimo, że wina jest po jego stronie i to on jest winny rozpadowi małżeństwa przez przemoc i zdrady to i tak chce ode mnie majątek. Zapisałam się na konsultacje do kancelarii https://snkancelaria.pl/ - niebawem mam spotkanie póki co tylko online albo telefoniczne ale chcę obgadać jak wygląda sytuacja żebyśmy sie mogli przygotować do dalszych działań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda nie z Gdańska, ale w Warszawie jest bardzo dobry adwokat pani mecenas Magdalena Grzęskowiak, ktora specjalizuje się w rozwodach i prawie rodzinnym. A także podziale majątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak przygotować mleko modyfikowane? (38 odpowiedzi)

Proszę o porady doświadczonych w tym temacie. 1. Z jakiej wody przygotować mleko modyfikowane?...

Życie w Anglii- jak to teraz wygląda ? (55 odpowiedzi)

Mam pytanie do forumek, które postanowiły wyprowadzić się z naszego pięknego Kraju i żyją w...

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (236 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...

do góry