Widok

Adwokat- rozwód- podział majatku

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku.
Proszę o pomoc, mój dotychczasowy nie daje rady.
Proszę mi powiedzieć czy mieliście styczność z adwokat Bożena Niemczyk-Drania i adwokat Natalia Popielarska?
Macie jakies opinie na ich temat ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Zabłotny

Aleja Grunwaldzka 20, 80-236 Gdańsk
58 520 18 01
Tylko ten jest najlepszy .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Proszę o pomoc, mój dotychczasowy nie daje rady

hmm, moze napisz kim jest adwokat żony - skoro dobre efekty osiaga?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

W sądzie to taka loteria trochę... mój adwokat też podobno najlepszy w całym trójmieście, sprawa ciagmie się lat 4. Na ostatniej poległ a był pewny swego. Wszystko na to wskazywało. Sam mi powiedział ze nie da rady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1


bo jeśli ktoś cwaniakuje i twierdzi że żonie nie należy się nic po rozwodzie, bo np nie pracowała a wychowywała Twoje dzieci i prała Twoje gacie, albo mniej zarabiała itp - to nawet najlepszy adwokat nie pomoże, musisz być uczciwy i pogodzić się z tym, że nawet była żona to człowiek i żaden sąd nie podpisze się pod tym, że ona dostanie jakiś ochłap. NO chyba że jest oszustką matrymonialną (to jesteś w stanie udowodnić) w co wątpię, po prostu chcesz jak najwięcej wspólnego majątku zostawić sobie, jak każdy rozwodzący się samiec.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kto tu napisał cokolwiek na temat uczciwości (albo jej braku) i dlaczego zakładasz, że chce on zostawić swoją żonę z niemal niczym? Raczej nie ma co tutaj bronić którejkolwiek ze stron skoro nie wiadomo, gdzie tak naprawdę leży wina. I według mnie mylisz się, bo dobry prawnik może zdziałać naprawdę całkiem sporo. Mój mąż w bardzo dużym stopniu utrudniał sprawę rozwodową (robił to niemal na każdym kroku) i głównie dzięki pomocy mecenasa Michała Mindykowskiego ze znajdującej się na Uphagena kancelarii udało mi się jakoś wygrać sprawę. Od prawnika zależy bardzo wiele i raczej nie ma co temu zaprzeczać. I nie zakładaj, że zawsze pokrzywdzoną osobą jest żona.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja od siebie polecam Pania Agate Morawska z Gdańska. Moj maz dlugo mnie zastraszał, w koncu podjelam walke i teraz dzieki dzialaniom i wsparciu Pani Agaty jestem samotna, ale szczesliwa i spokojna matka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zarówno polecam panią Natalię Popielarską jak i pana Tomasza Buzuka - prowadzą wspólnie kancelarię. Świetni prawnicy, naprawdę godni polecenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam kancelarie z Wrzeszcza prowadzoną przez adwokat Kinal i Robaczewska podaje adres strony http://www.kr-adwokaci.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Potwierdzam, bardzo skuteczne i rzetelne Panie Mecenas!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Potwierdzaj ale najpierw zmień IP, bo widać, że sam siebie komentujesz panie mecenasie :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudne sprawy to Natalia Zielmachowicz, jest specjalistką. Powiem Wam, że jest najzwyklej w swiecie spokojna, daje argumenty nie do podważenia, jest niesamowita, naprawdę polecam ją kiedy mogę bo zasługuje na to. Mojej rodzinie bardzo pomogła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja również korzystałam z pomocy mecenasa Mindykowskiego i nie żałuję. Jako że specjalizuje się on w sprawach rodzinnych, a szczególnie w rozwodach, jest jednym z lepszych wyborów, nawet jeśli sytuacja jest trudna. Z moim rozwodem miałam całkiem sporo problemów, ale na chwilę obecną jest już wszystko ok. Każdemu kto boryka się z podobnym problemem życzę powodzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Możesz podpytać w kancelarii mecenasa Cejrowskiego, z Tczewa. na stronie cejrowski.pl masz namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój rozwod prowadziła mec. Olak-Winkowska. Sprawnie i rzetelnie. W tej chwili zaczynamy podzial majątku, zobaczymy jak będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Panie Cejrowski mniej autopromocji. Aż źle się to czyta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moją sprawę rozwodową prowadził Wojciech Borowik. Obeszło się bez wyciągania brudów. O ile w tej sytuacji można tak powiedzieć to jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie Karol Czaplewski i też jestem zadowolona. Bardzo się stresowałam całą sprawą, na szczęście ze strony kancelarii cały czas otrzymywałam wsparcie. Wszystko poszło szybko, o wszystkim byłam informowana. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie. Cieszę się, że się na to zdecydowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktoś korzystał podczas rozwodu z usług adwokata z Gdyni adwokatkrakowski. pl? Proszę o odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

polecam adwokata http://www.piotrbanczyk.pl profesjonalista jakich mało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z bardzo dobrych i skutecznych - mogę z czystym sumieniem polecić Panią Woźniak z Gdyni. Też się dwa razy naciąłem, aż w końcu trafiłem do mec. Hanny Woźniak z Kancelarii Woźniak & Robak w Gdyni, która przejęła moją sprawę po innym adwokacie i dla mnie ją wygrała. Wina żony, alimenty, władza rodzicielska i kontakty z dzieciakami - wszystko tak jak chciałem, a początkowo nie wyglądało to ciekawie....Teraz robimy podział majątku, bo ex nie chciała się oczywiście się zgodzić polubownie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miprzy rozwodzie pomagał adwokat Koralewski z kancelarii Iwo Klisz. Jeśli chodzi o finanse to od razu powiedział jaka będzie kwota, czego się spodziewać. Powiedział też jak się zachowywać :) Polecam. Kancelaria jest w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć, czytałam ich bloga :) Mają fajne nowoczesne podejście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też czytam i też polecam mecenasa Koralewskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zofia, piszesz z tego samego kompa co LenaMag :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z pomocy Kancelarii Prawnej Mohylak, w której dostałam adwokata do prowadzenia mojej sprawy. Sprawa przebiegła bardzo sprawnie i zakończona pozytywnie. Mimo kilku komplikacji ze strony byłej teściowej i tak sprawa potoczyła się bardzo dobrze. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również korzystałam z usług Wojciecha Borowika obawiałam się wyroku co do uznania winy męża bo się wszystkiego wypierał i później apelował, ale sprawa poszła dobrze z pozytywnym dla mnie zakończeniem i najważniejsze prawa rodzicielskie męża zostały ograniczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto zatrudnić https://kancelaria-domena.pl/czym-sie-zajmuje-radca-prawny/ dobra decyzja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://grozdanovic.pl/kontakt-2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam adwokata Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Prowadzi kancelarię w Ełku, ale przyjmuje sprawy niezależnie od miejsca. Jego kancelaria specjalizuje się m.in. w prawie rodzinnym. Prowadzi te sprawy z dużym zaangażowaniem, a co równie ważne z dużym wyczuciem i taktem (wiadomo, nie sa to sprawy łatwe emocjonalnie dla klientów). Jest zawsze rzetelnie przygotowany do każdej rozprawy i doba o dobro klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam adwokat z Gdańska. http://www.gdansk-adwokat.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, dl awszystkich którzy aktualnie poszukują dobrego adwokata to wiem i tu z własnego doświadczenia, że bardzo dobrych prawników do spraw majątkowych znajdziesz w kancelarii adwokata Wojciecha Borowika są naprawdę pomocni, a mecenas świetnie sobie radzi na sali rozpraw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja ostatnio korzystałam z usług Kancelarii Prawnej (Kaczmarek i Partnerzy). Ogromna wiedza, bardzo dobre podejście do sprawy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, przesyłam Pani posta i się zastanawiam nad wyborem adwokata o ktorym Pani pisze, moja sprawa zapowiada się trudna bo mąż nie zgadza się na żaden podział chodzi w naszym przypadku o dom a ja chcę połowę bo nie mam gdzie mieszkać a zostalam z malym dzieckim.Jesli mogę prosić o szczerą odpowiedź czy rzeczywiście ten adwokat jest dobry,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam wątek.Rowniez zależy mi na dobrym i rzetelnym adwokacie.Wiem że mąż będzie robił problemy bo twierdzi że nic mi się nie należy.Caly czas zajmowałam się domem i dziećmi a on pracował za granicą.Ja pracowałam również po urodzeniu pierwszego dziecka,po drugim już nie.
Starałam się jak mogłam,nigdy nie zdradziła a ciągle słyszałam tylko pretensje i wulgaryzmy w moim kierunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też jestem obecnie w słabej sytuacji jeśli chodzi o prowadzoną sprawę rozwodową... mąż mimo, że wina jest po jego stronie i to on jest winny rozpadowi małżeństwa przez przemoc i zdrady to i tak chce ode mnie majątek. Zapisałam się na konsultacje do kancelarii https://snkancelaria.pl/ - niebawem mam spotkanie póki co tylko online albo telefoniczne ale chcę obgadać jak wygląda sytuacja żebyśmy sie mogli przygotować do dalszych działań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda nie z Gdańska, ale w Warszawie jest bardzo dobry adwokat pani mecenas Magdalena Grzęskowiak, ktora specjalizuje się w rozwodach i prawie rodzinnym. A także podziale majątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ze swojej strony mogę polecić adowkat Morawską z Toruńskiej. W sprawach rodzinnych to według mnie nie ma sobie równych. Nie dość że ma dużą wiedzę to też odpowiednie podejście i walczy do końca o swojego klienta i jego sprawę. U nas zajmowała się sprawą alimentów oraz ustaleniem kontaktów ojca z dziećmi. Dzięki pani mecenas wszystko poszło bardzo sprawnie i po mojej myśli z uwzględnieniem dobra dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mojej znajomej sprawę rozwodowa i podział majątku prowadził mec. Cejrowski - podobno empatyczny, rozumie potrzeby i sytuacje klienta. Działa skutecznie i zwykle wygrywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem tak Borowik jest faktycznie świetny. Ale z górnej półki cenowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://www.piotrbanczyk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie żałuję wydanych pieniędzy na adwokata rozwodowego Adama Gautiera z Gdańska, bo się angażuje i profesjonalnie podchodzi do absolutnie wszystkich spraw rozwodowych, a nawet bym powiedziała około-rozwodowych, bardziej emocjonalnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan Adam jest spoko i fajnie tanczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mec. Aleksander Surewicz z Gdańska
https://www.trojmiasto.pl/Adwokat-A-Surewicz-o44297.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim przypadku sprawę w sporze ze szkołą prowadziła kancelaria Pana Bednarczyka (http://www.adwokatbednarczyk.pl Sam nie musiałem się właściwie jakoś szczególnie angażować, cały proces po ich stronie, oni odpowiadali za reprezentowanie mnie i ostatecznie uzyskali orzeczenie, które mnie satysfakcjonowało więc jeśli chodzi o prawo oświatowe to myślę, że są świetnymi specjalistami, warto z ich oferty skorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie w 100% sprawdziła się współpraca z Adwokat Magdaleną Chróścielewską. Pełne zadowolenie i pełen sukces. Krótko mówiąc zna się na rzeczy. Została polecona przeze mnie moim znajomym i wszyscy równie zadowoleni jak ja. Żeby było prościej daje bezpośrednie namiary tel 666609065, https://chroscielewska-chroscielewski.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi kompleksowo sprawy (czyli rozwód a potem podział majątku) prowadziła mecenas Magdalena Chróścielewska. Z czystym sercem i sumieniem godna i warta polecenia. Dla mnie najważniejsze było to żeby mieć z moim Mecenasem kontakt. I tak też było zawsze mogłem liczyć na moją panią Mecenas. to było bardzo pomocne. Przekonajcie się sami bo warto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Także mogę i chcę polecić prowadzenie sprawy przez adwokat Magdalenę Chróścielewską. Ma wieloletnie doświadczenie, które zdobyła na sądowej sali. Bardzo skuteczna. Zawsze poradzi i wesprze. To było moje największe szczęście w tym nieszczęściu rozwodowym, że stanęła na mojej drodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja do rozwodów i podziałów majątków to zawsze będę polecała mecenas Agatę Morawską. Po tym jak poprowadziła moją sprawę i ujawniła kłamstwa mojej byłej żony to stwierdzam że to najlepsza adwokatka w Trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cześć rozwód i podział majątku najlepiej poprowadzi adwokat Magdalena Chróścielewska (tel. kont. 666 609 065). Dla mnie to jest najlepszy wybór. Ale i dla moich znajomych też bo z mojego polecenia zlecili tej Pani Mecenas prowadzenie sprawy i wszyscy są mega zadowoleni. Wy też będziecie gwarantuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja również mam bardzo dobre zdanie o pani adwokat Agacie Morawskiej. Ona ma na względzie dobro klienta, poświęca się danej sprawie i jest świetna na sali sądowej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Zdecydowanie i bez żadnego wahania mogę polecić adwokat Magdalenę Chróścielewska. Zna się na prawie jak mało kto. Mi prowadziła rozwód i jestem zachwycona jej wiedzą, zaangażowaniem i skutecznością. Prowadzi też inne sprawy rodzinne, bo u mnie szukuje się wojna o podział majątku. Polecam rzecz jasna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak planujesz rozwód to możesz się w Gdyni skonsultować z Markiem Wasilewskim. Jednak z mężczyzną, ekspertem o takich sprawach rozmawia się zupełnie inaczej, powiedziałbym bardziej profesjonalnie, ale oczywiście zdarzają się wyjątki z każdej strony. Polecam gorąco, bo prowadzi w taki sposób, żeby zabezpieczyć interesy klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kancelaria Joanny ChmielewskiejSzczepaniak na Grota Roweckiego zajmuje się między innymi sprawami rozwodowymi i wszystkimi sprawami, które są z tym związane jak podział majątku, opieka nad dziećmi. Możesz się umówić na spotkanie dzwoniąc 607 805 018.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mecenas Małgorzata Koprowska http://www.adwokatprawarodzinnego.pl i tyle w temacie rozwodów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią Adwokat Chróścielewską z czystym sumieniem. Bardzo angażuje się w sprawy i podchodzi indywidualnie do klienta. Bardzo mi pomogła w mojej sprawie i gdybym jeszcze kiedyś potrzebował adwokata, to z pewnością wrócę do Pani Magdaleny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, bardzo chętnie przyłączę sie do uznania wyrażanego dla Pani Mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Wymarzona mecenas. osobiście pomoże, doradzi i zawsze ma czas, a na sali rozpraw nie ma sobie równych. Doświadczenie i klasę widać na pierwszy rzut oka. dlatego wygrywa!!! Tu sobie zobaczcie: https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałam ten sam problem dlatego poszłam z moją sprawą do Pani Mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Wymarzona mecenas. osobiście pomoże, doradzi i zawsze ma czas, a na sali rozpraw nie ma sobie równych. Doświadczenie i klasę widać na pierwszy rzut oka. dlatego wygrywa!!! Tu sobie zobaczcie: https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zaraz zrobię screena i wyślę do Izby Adwokackiej. Proszę skasować te reklamy.
Odgrzewa Pani wątki sprzed 12 lat i pisze kilka postów pod rząd, wszystkie z tego samego nicka. Niezbyt to etyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

do góry