Widok

stomatolog - leczenie kanalowe

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak w temacie, mozecie kogos polecic? no i zeby nie byl bardzo drogi... pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr dorota Pyrzowska , przyjmuje w Gdańsku Zaspie, rejestracja (58) 512 11 43
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez sie przyłącze z prosbą - ale o kogos z Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam MILADENT w Gdańsku ale cen niestety nie znam. Cieszą się bardzo dobrą opinią.

ul. Garncarska 10/16
tel./fax 058 301 02 43

ul. Rajska 1/5C
tel./fax 058 301 07 43

ul. Matemblewska 1A/18/19
tel./fax 058 304 99 91
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ciąży kanałowe jest za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsze słysze ze jest za darmo wlasnie skonczylam leczyc zeba i placilam za kazda wizyte bez zadnych upustow.

Polecam z Gdyni dr Rytlewska bardzo spokojna i delikatna kobitka przyjmuje na karwinach 1 w przedszkolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurde faktycznie wszedzie o tym trabia ze w ciazy kanalowe jest bezplatne jaaa ale sie wkurzylam ja wydalam 460 na jednego zeba!!!! Myslicie ze mi lekarz zwroci wydana kase??Cholera ze ja o tym wczesniej nie wiedzialam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekarz na pewno wiedział ale wykorzystał Twoją nie wiedzę!!! ja bym się go zapytała dlaczego tak cię potraktował!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pt ide na wizyte z innym zebem wiec napewno tego tak nie zostawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żądaj zwrotu gotówki ale jeżeli dentysta przyjmuje tylko prywatnie tzn nie ma umowy z NFZ to raczej nic nie wskurasz.Mnie tak jeden chciał oszukać,przyjmował prywatnie jak i na NFZ ale powiedział że ten ząb to tylko płatnie może zrobić,wyliczył niezłą sumkę za całość,ale się nie dałam,sprawdziłam na stronie NFZ i poszłam do innego,zrobił za darmo.Tamten zdarł ze mnie tylko 50 zł,też miałam jechać po kasę,ale za daleko i dałam sobie spokój,gdyby jednak była to większa suma nie popuściłabym oszustowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, Jak dentysta ma umowę z NFZ to leczenie kanałowe w ciąży jest za darmo. Dopłata jedynie do lepszego wypełnienia. Polecam Miladent:))
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cholera ten gdzie ja bylam widzialam ze wszedzie byly naklejki NFZ wiec mysle ze na bank ma ta umowe ojaaa cos czuje ze jutro bedzie tam goraco. W sumie troche w tym mojej winy ze poszlam niedoinformowana no ale z 2 str nie wszytko musimy wiedziec a o tym poinformowac powienien mnie lekarz jest to jego zasr.... obowiazek!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tym się nie mówi głośno, bo NFZowi wcale nie zależy na darmowym leczeniu :/ Ja też się dowiedziałam po fakcie. Wprawdzie robiłam leczenie kanałowe prywatnie i kończyłam je w pierwszych dniach ciąży (więc tylko podejrzewałam ciążę, nie było to potwierdzone), ale lekarka też nic nie powiedziała że państwowo mogłoby być za darmo, a powiedziałam że możliwe że jestem w ciąży i nie chcę mieć RTG. Ale leczyłam się prywatnie, więc i tak bym płaciła. Dopiero na forum doczytałam że na NFZ po prostu się to należy. Dobrze gdybyś miała rachunek za usługę, a poza tym oni muszą to mieć zaksięgowane. Tylko się nie stresuj za mocno w ciąży. Trzeba do nich podejść prosto i racjonalnie, a jak będą "fikać", to chyba gdzieś dalej zgłosić...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, czy tylko leczenie kanałowe jest dla ciężarnych kobiet bezpłatne, czy zwykłe leczenie też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zwykle leczenie tez.
Placi sie tylko za te lepsze plomby.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy za założenie opatrunku przy leczeniu kanałowym też się nie płaci czy to już nie obejmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi moja pani dentystka sama od razu powiedziała, że całe leczenie kanałowe mam za darmo i takie zwyczajne też :)
czyli wszelkie opatrunki itd. pewnie też są za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzę tutaj: www.klinikastomatologiczna.info
Klinika Stomatologiczna, lek. stom Marek Marcinkowski
Fieldorfa 17
tel: 58 302-98-34, 320-73-80 fax: 58 302-98-34

jest bardzo miło, bezboleśnie i profesjonalnie
za leczenie kanałowe + wypełnienie 2 kanałów (4 wizyty, w tym znieczulenie, prześwietlenia, itd) łącznie zapłaciłam 600zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, że leczenie kanałowe w ciąży jest za darmo. Ja leczyłam zęba kanałowo w MILADENT i jestem zadowolona. Koszt 500zł w tym rtg i znieczulenia, możliwość rozłożenia płatności na raty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również potwierdzam - w ciąży za darmo. Aczkolwiek pamiętajcie, że musicie wybrać stomatologa, który w gabinecie ma endometr (zamiast zdjęcia stosuje to coś).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Dental Aesthetics z Szymanowskiego 2
http://www.dentalaesthetics.pl
i
Dental Art z Gdyni
http://www.dentalart.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

do góry