Widok

szukam żłobka w Baninie i okolicach

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam Baninian, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie w Baninie funkcjonuje żłobek, klub malucha, prywatna opieka lub grupa żłobkowa przy przedszkolu?
Pomijam "żłobek" przy Przedszkolu im. Korczaka na ul. Sosnowej 17 ponieważ uczęszcza tam moja starsza córka i znam dobrze jego funkcjonowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rębiechowo- Przystanek Przygoda :) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znam jedynie ten żłobek w Novello , a co masz do jego funkcjonowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córa chodzi do żłobka przy ul. Sosnowej 17, ja tam nie mam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chcę żeby moja roczna córka chodziła do grupy 3latków, nie rozumiem decyzji o wyłaczeniu sali żłobkowej i połączeniu żłobka z przedszkolnymi maluchami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest grupa baby-balbinek w Przedszkolu Kreatywnym. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasza mała ma rok i ją tam przyjęli. Co prawda nie ma tam typowej grupy żłobkowej ale są właśnie baby balbinki. Według mnie lepiej że córka przebywa w grupie 2-3 latków bo baaardzo dużo się od nich nauczyła.
Z reguły takich maluchów jak nasza nie przyjmują ale kilkoro rodziców zrezygnowało więc nam się udało. Wcześniej nie chcieli jej przyjać i uzasadniali to tym że dziecko nie będzie miało takiej opieki jakiej wymaga, więc wydaje się to zdrowym podejściem.A nie przyjmowanie wszystkich jak leci bo kasa,kasa,kasa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,jeslichodzi o opieke nad dzieckiem,to zapraszam na rozmowe do mnie,zajmuje sie opieka wlasnie chlopca ktory obecnie ma dwa latka,ale u mnie w domu,w spokojnym i cichym miejscu z dala od tloku i spalin,Zzawodu jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej,mam takze doswiadczenie w tym zawodzie.Mam swoje warzywa i owoce rosnace bez jakiejkolwiek chemi i dlatego iOferuje jeden cieply posilek (obiadek) gratis,Mieszkam w okolicy Przodkowa,niedaleko trasy Przodkowo-Kartuzy,blisko stacji narciarskiej.Jesli bylaby Pani zainteresowana to prosze wyslac do mnie na adres email:ogrodniczka1981@wp.pl nr kontaktowy a napewno oddzwonie.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tęczowa Przygoda ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedzi. Czy w nowym przedszkolu Tęczowa Przygoda jest też grupa żłobkowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiadomo dlaczego żłobek jest połączony z 3 latkamii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno decyzją nowego dyrektora. Uzasadnienia nie znam. W zeszłym roku szkolnym dzieci były od 9 do 13 w nowej sali żłobkowej a w tym roku spędzają cały dzień w grupie 3 latków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sie dziwilam dlaczego, zwlaszcza ze mowili ze zlobek bedzie osobno. Moja corka w tamtym roku byla w zlobku, zzyla sie z paniami wiec mi to akurat nie przeszkadza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może po prostu za mało tych dzieci żłobkowych i stąd ta decyzja ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko chodzi do placówki przy ul. Sosnowej 17, właśnie postanowiłem je wypisać z racji tego że to zwykła przechowalnia. w cenie podstawowej nie ma żadnych dodatkowych zajęć, babeczk ogólnie mają wywiane i często gęsto włączają tv i dziś poraz kolejny jest dizeń z bajką. jak jest jakaś wycieczka to na 100% płatna. poprzednio moja córa chodziła na osowej do happy kids i w cenie miała basen raz w tygodniu, angielski, za wyżywienie oddawano pieniądze w całości, a nie że dziecka nie ma a oni na Sosnowej 17 i tak pobierają połowę kasy. paranoja bo mają kuchnie hotelową. ich menu to jakieś nieporozumienie, np. kanapka z suchą kiełbasą na liściiu sałaty. który 2 latek je suchą?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpisuję się pod Twoim postem. Ostatnio w Novello bajki są codziennie. Panie siedzą na kanapie i rozmawiają. Dzieci puszczone same sobie. Żadnych piosenek, wierszyków, zabaw. A nutella na podwieczorek. Dziecko zje to akurat chętnie ale wolę sama decydować kiedy i jakie słodycze je moje dziecko. Najgorzej że nawet nie ma kompetentnej osoby by porozmawiać o tej sytuacji. W końcu płacę niemałe pieniądze i chciałabym aby moje dziecko się fajnie bawiło i rozwijało a nie oglądało za ta cenę bajki... Też jestem bliska wypisania dziecka z tej przechowalni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do zerówki nie mam żadnych zastrzeżeń. Na pewno największą bolączką tej placówki jest przedziwny rodzaj zarządzania. Jest oczywiście znamienita Pani Prezes, jest tzw. dyrektor programowy, zmieniany co rok, który jest szarą eminencją i nie można go zobaczyć w przedszkolu oraz jakby kierownik placówki, z którą kontaktują się rodzice i która jest też nauczycielką. Moim zdaniem to nie działa i stąd biorą się problemy przedszkola. Silne strony to zajęcia w opłacie podstawowej, kuchnia na miejscu, monitoring i dowóz zimowy.
No ale żłobek nie funkcjonuje i stąd ten post:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daleko masz do Bojana?u nas jest super przedszkole i osobno żłobek naprawde polecam super Panie i organizacja przedszkole promyczek w Bojanie mozesz poszukać w google moja corka tam chodzi ale do przedszkola do 4ro latków i bardzo sobie chwali a rodzice co maja dzieci w żłobku sa zachwycone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety dość daleko, ale brzmi świetnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Moja córcia uczęszcza do 3 latków w Novello , co do opieki jestem zadowolona , co do zarządzania przedszkolem mam dużo ale. Bajek ogląda mało, uczą sie nowych piosenek wierszyków bo przychodzi do domu i śpiewa. Więc nie moge powiedziec że nic nei robią. Wychowawczyni mają super 3 latki więc i ona chodzi zadowolona. Faktycznie koszty nie są małe, otworzyli nowe przedszkole Tęczowa przygoda do końca roku ją tam przetrzymam ale jak się nei zmieni zarządzanie to ją wypisze. Umowy do dzisiaj nie dostałam ani potwierdzenia ubezpieczenia.Więc czas pokaże, Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tak jak piszesz ... "dziwna administracja".
moja córa chodzi do żłobka przy ul. Sosnowej 17 ma prawie dwa latka, z tego co wiem od dziś są w nowej sali żłobkowej. jako dziecko żłobkowe przy "przedszkolakach" trochę się podciąga bo widzę w domu postępy. czasem zaskakuje, niestety niekiedy "złe zachowania" też przynosi ale to jest nieuniknione przy takiej różnorodności charakterów małych dzieciaczków.
dla mnie dużym plusem jest otoczenie, na uboczu nie gdzieś przy głównej ulicy, z własnym dużym placem zabaw.
Opiekunki jak dla mnie bardzo miłe.
co do tej nutelli to też kręcę nosem,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
black_08 naprawde polecam możesz pooszukać w google i poczytać złobek jest chyba od roku u nas załozony i naprawde siwetny jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko chodziło do novello 2 lata, do przedszkola, wiem że post dotyczy żłobka, ale organizacja jest pewnie jedna...raczej marna, rzeczywiście jest chaos organizacyjny;
ale jest też dużo pozytywów, moje dziecko właśnie z tego przedszkola prawie codziennie przychodziło z jakąś nową wiedzą, widziałam że się rozwija, a wcześniej było w publicznym w gdańsku i tam to naprawdę wyglądało dużo gorzej jeśli chodzi o program.
W cenie był angielski i niemiecki, więc nie tak nic. Cena moim zdaniem do trójmieskich nie jest wygórowana.
A jeśli chodzi o bajki? To niestety z własnego doświadczenia wiem, że w dużej mierze jest to wina rodziców, którzy pozwalali swoim dzieciom zabierać do przedszkola płyty ze swoimi ulubionymi bajkami, a dzieci później prosiły Panią żeby ją puściła, w ogóle był problem z przynoszeniem zabawek, bo niektórzy rodzice to najchętniej cały pokój zapakowaliby swoim dzieciom.
Ja walczyłam z tym oglądaniem bajek i po moich interwencjach to się zmieniło, bynajmniej w grupie mojego dziecka (obserwowałam to na monitoringu, a jak raz w miesiącu puścili bajkę pod koniec, a odbierałam późńiej dziecko to już od drzwi mi się tłumaczyli dlaczego leci bajka i że to tylko 15 minut...), przez pewien okres co drugi dzień potrafiłam rozmawiać z Panią na ten temat, ale jak mówiłam też o tym na zebraniu, to jakoś nie miałam za bardzo posłuchu...
A pewnego dnia jak przyszłam po dziecko do sali, to usłyszałam od koleżanki mojego dziecka takie pytanie do mnie - A dlaczego Pani zabroniła nam oglądać bajki??
To się trochę zastanówcie czy to też Was nie dotyczy...
Podsumowując przed powstaniem tego nowego przedszkola (może to będzie lepsze), uważam że Novello było najlepszą ofertą w Baninie, ale nie idealną
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolina - "u nas" to znaczy gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Pati... A wiesz może czy w ogóle nam dadzą umowy? Bo pytałam jakiś czas temu to pani w administracji powiedziała że jeszcze nie są podpisane. Przymierzam się do rozwiązania umowy z placówką przy ul. Sosnowej 17 i nawet nie wiem na jaką umowę się powołać... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zapłać za usługę to się raz dwa umowa znajdzie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba coś się w końcu zaczęło dziać przy ul. Sosnowej 17 - w piątek było niezłe zamieszanie, panie biegały z dokumentami, pojawił się Pan Prezes (wciąż gubię się w tej hierarchii;)). Dzieci żłobkowe od kilku dni są w swojej sali.
Może to paranoja, ale wierzę, ze to forum ma swoją moc marketingową jednak;)
Może nawet nasze umowy się znajdą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapisałem dwójkę małych do przedszkola i żłobka i umowy już na samym początku dostałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze to coraz bardziej wątpie w to przy ul. Sosnowej 17, co pytam pań o umowy to nigdy nic nie wiedzą. Na stronie żadnych informacji, od października miał być ten elektryczny dziennik jest koniec listopda i cały czas ani widu ani słuchu, więc naprawde gdyby nie to że moje dziecko się strasznie przywiozało do Pań i dzieciaków to dawno bym już zmieniła przedszkole. i czasami tak siedze i sie zastanawiam co zrobić, bo wiem że nei zawsze jest tak jak chcemy, ale qrde płacimy tu nei małe pieniadze więc albo wezną sie do roboty i to ogarną albo pozostaje zmiana przedszkola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"elektryczny dziennik" może dobrze że go nie ma.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj przepraszam "aaaa" przecież dobrze widać że to literówka i wszyscy wiedzą że chodziło mi o elektroniczny dziennik ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sądzę, że przedszkole przy ul. Sosnowej 17 bazuje właśnie na tym bardzo zresztą rozsądnym podejściu, że dziecko się przyzwyczaja do środowiska i bez wyższej konieczności nie ma sensu fundować mu tak dużych zmian jak przeniesienie do innej placówki. Ja też tak do tego podchodzę. Swego czasu była to najlepsza oferta w Baninie i sporo osób z niej skorzystało. Akurat dla zerówki alternatywą jest tylko szkoła i nauka na zmiany, dlatego dziecka nie przeniosę. Ale następnego najprawdopodobniej nie zapiszę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga!
Mamy wrzesień 2014 i zarządzanie przedszkolem przy ul. Sosnowej 17 się nie zmieniło!!! Janusz Korczak się w grobie przewraca!!! Obawiam się że niedługo znowu nastąpi wymiana kadry. I tu cały problem Prezesi - nie wiadomo kto ma więcej do powiedzenia Pani Prezes czy Pan Prokurent zwany potocznie Prezesem...... W tym momencie kadra jest najlepsza!!! I w żłobku i przedszkolu Panie mają kwalifikacje i super podejście do dzieci, ale....Są niedoceniane przez pracodawcę!!! Umowy śmieciowe, wynagrodzenie groszowe - o ile w ogóle dostają na czas....Traktowanie pracownika przy ul. Sosnowej 17 jest okropne!!! Tzw. Prezesi nie szanują nikogo oprócz własnych tyłków. Nie dbając o pedagogów, nie dbają o nasze dzieci, bo jak dziecko ma znieść kolejną zmianę kadry?? Podejrzewam, że tych zmian w tym roku szkolnym znowu będzie kilka i będziemy zostawiać dzieci nie wiadomo komu z nie wiadomo jakimi kwalifikacjami!!! Podejrzewam, że opinia o pracodawcy już się rozniosła i będzie problem z chętnymi do pracy!!! Uwierzcie, że z takim zarządzaniem przedszkole i żłobek przy ul. Sosnowej 17 nie ma szans przetrwać
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam dawno nie było tak dobrej kadry. Również obawiam się kolejnych zmian, znów nie można się niczego dowiedzieć. Dodam, że ostatnio były niezłe wałki z płaceniem podwójnego czesnnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś orientuje sie gdzie będzie otwarty lub został otwarty nowy żłobek w Baninie? ksiądz ogłaszał podczas ogłoszeń parafilanych podczas niedzielnej mszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat, bom zainteresowana. Czy powstał jakiś nowy żłobek w Baninie? Gdzie chodzą Wasze dzieci? Ile płacicie? Moje dziecie od września chcę zapisać i tak sie rozgladam. Temat placówki przy ul. Sosnowej 17 pomińmy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat.
Jak obecnie wygląda kwestia żłobka w Novello?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez bym chciala wiedzieć ma ktoś jakieś info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat, ale raczej chciałabym się dowiedzieć gdzie do żłobka i przedszkola posyłają swoje pociechy rodzice, którzy zaczynają pracę na 6 lub 7 rano - przecież nie każdy jest urzędnikiem 8-16 albo ma babcię na miejscu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bocianowo w Żukowie od 6 chyba jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Novello nawet zmieniło nazwę na Niezapominajkę żeby nie być źle kojarzonym :)) Dobre. Pani Prezes nie ustaje w marketingowych sztuczkach...

Tymczasem ja z calego serca polecam Tęczową Przygodę, chociaż slyszałam że z miejscami krucho, to bardzo popularna i świetnie prowadzona placówka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza się Bocianowo jest od 6 ale z tego co wiem nie ma już miejsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki na info, dowiem się o tym bocianowie - na szczęście dopiero badam rynek, żłobek potrzebny na za 1,5 roku - dzidzia jeszcze w brzuchu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry