Widok

wymiana zabawek którymi nie bawią sie nasze dzieci

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny a moze by taki wątek stworzyć- nie ma sprawdzałam - ,sama mam kilka zabawek którymi się nie bawi moja mała lub się znudziła i chętnie bym wymieniła je na inne , pewnie też macie takie, które leżą i się kurzą, może warto powstawiać zdjęcia i powymieniać się, po co kupować nowe i zagracać mieszkanie, i taniej i każda z nas będzie zadowolona :)

Mogłybyśmy wstawiać zdjęcia i opis zabawki oraz jej stanu

co wy na to ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za, tylko musze porobić zdjęcia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba nie ma chętnych na takie wątek , ale moze jednak ktoś się skusi
wymienie na inną zabawkę dla dziewczynki tygryska fisher price koszykarza , moja mała się znudziła i nie bawi się nim, szkoda żeby leżał,
to taki jak z linka
http://www.bobomarket.pl/zabawki-gry/edukacyjno-rozwojowe/produkt,tygrys-koszykarz-l8412-fisher-price,27550812,1.html
nie mam piłeczek niestety już, ale każde małe pasują , zabawka w bardzo dobrym stanie niewielkie ślady zużycia,gra i świeci czyściutka i zadbana moze ktoś chętny się znajdzie to mogę na maila wysłać zdjęcia
czekam na propozycje
mam też do wymiany pozytywkę vtech, slicznego misia nowego takze pozytywkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie zabawki dla 4 - 6 miesięcznego niemowlaka? (34 odpowiedzi)

Pojawił się wątek prezentów dla starszych maluszków, chciałabym poprosić Was o propozycje dla...

Cukrzyca ciążowa - pytanie (37 odpowiedzi)

moja cukrzyca ciążowa jest bardzo dziwna :) po glukozie 75g mój wynik po 2h wynosił 154, na czczo...

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)

do góry