Widok
o co tu chodzi?
wiem, jestem po kolejnej podróży. tym razem tylko kujawy, ale od 17ej za kierownicą non toper. na pewno można to wytłumaczyć. tylko ja nie potrafie. "wie pan, będą wybory, albo PREZYDENT BĘDZIE GDZIEŚ LECIAŁ i to się wszystko zmieni". ma ktoś jakis pomysł rozsądny?
http://niezalezna.pl/article/show/id/33661
http://niezalezna.pl/article/show/id/33661
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo