Widok

...

Czy znajdzie się tu wolny, normalny, szczery, uczciwy i w miarę przystojny facet koło 40? :)
Wiem, że nie - taki żart. Poza wiekiem, też nie mam żadnej z wymienionych cech :)
Ale może znajdzie się ktoś, kto zrozumie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znajdzie się.

A nawet jeżeli (jakimś cudem) by się znalazł, to dlaczego miałby odpisywać jakiejś nieszczerej i nieuczciwej anonimce? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo jesteśmy bratnimi duszami :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ptyś przedstawia się z imienia i nazwiska, sadyl ukrywa się pod anonimem , zmiany, zmiany zmiany.... ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak trzeba będzie, to się znajdzie. Ogarnięty lepiej niż niejedna samotna mamuśka, pewny jak Zawisza, mówią, że i przystojny. Wady: za dobry, za emocjonalny, za bardzo myślący. Prasuje, gotuje obiady, myje okna, przepycha rury, rozlicza PITa i robi zakupy. Pracuje umysłowo. Dużo pewnie może dać, ale poczucie wartości pokiereszowane; zresztą, w ciągu 1,5 roku dostał dwa potężne ciosy od życia. Ale nie utopił się i pływa na powierzchni ku podziwowi znajomych. Ma to dziś jakieś znaczenie? Acha, na pewno żaden samiec alfa. Pasuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brzmi tak dobrze, że aż niewiarygodnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są jeszcze na tym świecie białe kruki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też taki mi się marzy... Pozdrawiam "A"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo mi miło, że przepychanie rur wzbudziło wiekszy aplauz niż chwalenie się przeinstalowywaniem laptopa (czego bym już nie potrafił):-) Ale tak nawiasem mówiąc: rzeczywiście normalni faceci to taka rzadkość? Tacy, co właśnie odstawili mopa i skończyli zmywanie?

I jakie marzenia ma kobieta w tych niespokojnych czasach? Takie, jak w każdych, czy też coś się zmieniło? Chcesz się podzielić tym, co o tym wszystkim myślisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadal nie wierzę, że normalni faceci istnieją. Tak jak i normalne kobiety :)

Jeśli chodzi o marzenia - nic się nie zmieniło. Brak.
Zamiast marzeń wolę plany - w moich jest właśnie ten 'nienormalny' facet, wspólne wieczory, długie rozmowy, gotowanie, spacery, filmy, zwierzaki, pasje (niekoniecznie wspólne), poczucie stabilizacji i bezpieczenstwa. Czyli coś, czego nawet nie widać na horyzoncie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby nie marzysz, a piszesz po nocach... A właśnie noce są na marzenia najlepsze - we śnie czy na jawie...

A skoro horyzonty zbyt ciasne, to może warto je poszerzać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla Ciebie noc, dla mnie czas największej aktywności :)
Jak widać, staram się także funkcjonować w ciągu dnia - raczej z marnym skutkiem :)

Skąd wniosek, że mam wąskie horyzonty?
Bo chyba nie z tych paru zdań, z których żadne nie musi być prawdą? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tą nocną aktywnością to mamy dwie możliwości: pierwsza - pozytywna: pracujesz w szpitalu, na jakiejś dyspozyturze albo recepcji. Druga jest mniej pozytywna: piszesz z Transylwanii lub okolic:-)

A co do horyzontów - tu nie chodzi o umysłowość. Tu chodzi o szerokość percepcji. Można wiedzieć i nie wierzyć. Można wierzyć, ale nie wiedzieć. A można wiedzieć, że wiara się zrealizuje. Czyli po prostu - być pewnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie pracuję w szpitalu - ale blisko, też służba ;)

Wiesz, jak mówią, w życiu dwóch rzeczy możesz się spodziewać na pewno - to śmierć i podatki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba wiem, o co chodzi... Jak się okazuje, jesteś zapewne swego rodzaju połączeniem obydwu możliwości; jak widać, świat potrafi zaskakiwać w każdym wymiarze... To i może ja zaskoczę, że po nietoperzowemu też pracuję (a może służę), przynajmniej co jakiś czas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm, czyżbym był niespełnionym marzeniem? Ale nie znaczy to, że jestem niespełnialnym marzeniem:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nawet nie byłeś w sferze marzeń - możesz być jedynie zrealizowanym planem :)
Tylko tyle i aż tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No piszcie dalej może Wam się uda, może jesteście sobie pisani . Nie przegapcie szansy która być może podsuwa Wam los. Wymienić się numerami tel i pisać , rozmawiać. Nie macie nic do stracenia a wiele do zyskania.powodzenia!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać, że pisze to osoba szczęśliwa i spełniona :) żadnego jadu, ale jasne, pozytywne przesłanie. Dzieki, również tylko tego, co najlepsze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plany to poniekąd moja specjalność:-) Pytanie tylko o te Twoje plany: jest w nich miejsce na niespodzianki i improwizację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co proponujesz? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może na początek zejście z oczu miliona potencjalnych czytelników? Celuję w zdecydowanie węższe targety:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie przeceniasz to forum
:)
Daj kontakt. Tylko błagam - nie GG, bo jak padnę, ti już się nie podniosę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisałam. Szukaj mnie wśród spamu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Zaprzyjaźnię się z Facetem (37 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...

do góry