Widok

(.....)

Argonaut Temat dostępny też na forum:
Poczytałam sobie wszystkie negatywne posty i zastanawiam się, czy na pewno dotyczą firmy Argonaut, z której usług korzystamy z przyjaciółmi od czterech lat. Chodzimy na duży basen dwa razy w tygodniu. Cena jak w MOSiR, a więc nie może być taniej. Dziś przedłużamy karnety na następne pół roku. Uwagi na temat pana Tomka były, są i będą, bo jest on najłatwiejszym obiektem do zmasowanej krytyki ze względu na swoją niebanalną osobowość, ale Bóg raczy wiedzieć, ja to się ma do zajęć prowadzonych w większości przez innych trenerów. Żaden nigdy nie odmówił nam instruktażu pływania, choć pływamy tylko rekreacyjnie. Młoda instruktorka aerobiku po prostu wymiata. Każda uwaga zgłoszona organizatorom jest respektowana. Ludzie w basenie policzeni co do sztuki, żeby nie było tłoku. Przykro, że ataki na firmę nasiliły się w czasie poważnej choroby jej współwłaścicielki, pani Ivette, ale, jak widać, wolny rynek nie zna litości. Dla mnie to cud, że w tak ciężkim dla nich okresie Argonauci (ojciec i syn!) sobie radzą . Życzymy naszej Ivetce szybkiego powrotu do zdrowia (...)
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
klimat: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Ewą , to PODŁE co wypisują " ludzie " z konkurencji
i to w chwili tak ciężkiej dla ARGONAT-ów , Pani Yvetta jest ciężko chora , KONKURENCJA bezwzględnie to wykorzystuje i ATAKUJE poniżej Pasa Firmę i Pana Tomka wypisując o nim same Bzdury .....

Panu Tomkowi dzielnie POMAGA syn Dawid .

I tak jak powiedziała Ewa :

"Żaden nigdy nie odmówił nam instruktażu pływania, choć pływamy tylko rekreacyjnie. Młoda instruktorka aerobiku po prostu wymiata. Każda uwaga zgłoszona organizatorom jest respektowana. Ludzie w basenie policzeni co do sztuki, żeby nie było tłoku. Przykro, że ataki na firmę nasiliły się w czasie poważnej choroby jej współwłaścicielki, pani Ivette, ale, jak widać, wolny rynek nie zna litości. Dla mnie to cud, że w tak ciężkim dla nich okresie Argonauci (ojciec i syn!) sobie radzą . Życzymy naszej Ivetce szybkiego powrotu do zdrowia...."
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Marta - ocena (3 odpowiedzi)

Świetna współpraca. Polecam serdecznie!

Kamila - opinia (3 odpowiedzi)

Przestronny i czysty salon. Dobra jakość usług, doświadczeni pracownicy!polecam

king - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...

do góry