Widok

6/7 tydzień ciąży - czy już widoczne serduszko na USG??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
j/w - byłam wczoraj u gina i nie było widać bicia serduszka, powiedziała mi, że nie musi być jeszcze widać... ale się przejęłam.... wiecie pewnie jak to jest... wbiłam sobie do głowy, że coś jest nie tak....
a jak było z waszymi maluchami??
czy w 6/7 tygodniu widać było już bicie serca????
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
U mnie w 8/9 dopiero było widac:)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie w 5 ! :)
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zora dziewczyno!!!!!! nie filmumj się! po co Ci te nerwy???tylko kruszynce szkodzisz. Na pewno wszystko jest ok.Maluszki rosną jedne szybciej inne wolniej-ale Ty absolutnie nie myśl, że coś jest nie tak. Już mi et myśli z głowy!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)))) dzięki..:) bo wszystko inne jest wzorowo - ale lekarka mnie nastraszyła, żebym się za bardzo jeszcze nie podniecała bo dopiero na następnym USG wszystko wyjdzie - czy fasola rośnie i takie tam..., że wiele kobiet w tak wczesnej ciązy porania (roni??), mówiła mi co zrobić przy dużym krwotoku... i ogólnie troszkę mnie to zdołowało....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
zora nie słuchaj takich głupot. Wiadomo, że wczesna ciąża to ryzyko poronienia-każda z nas się tego bała-ale nie wolno dać górę złym myślom. Jak najdalej od tego i trzeba myśleć pozytywnie! lekarka musiała Cię ostrzec (mój lekarz też mi mówił, że to najgorszy okres do 12 tyg) ale ja wiedziałam, że bedzie wsz ok i myślałam pozytywnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie w 6 t.c. było serducho – dosłownie jeden pikselek mrygał. Ale żeby nie było za wesoło, miałam niby torbielkę na jajniku, a to był niedomknięty pęcherzyk Grafa po wypuszczeniu komórki jajowej i znikł do kolejnej wizyty.
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
wszytko bedzie dobrze, spokojnie czekaj na nastepna wizyte i nie denerwuj sie...mi tez tak doktor powiedzial co wiecej mialam spadajaca bete trzy tyg. temu, a jest wszystko dobrze dzidzius rosnie a ja ciesze sie kazdym dniem i juz nie nakrecam sie tak...bedzie dobrze, zobaczysz;D a u mnie bylo widac serducho chyba na przelomie 6/7t.c
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
umnie nie bylo widac serduszka, ale nie przejelam sie tym:-)
lekarz powiedzial "w gazecie wyborczej prosze ciazy nie golaszac ale wszystko jest w porzadku" ale ja wiem ze ebdzie dorbze, czuje sie dorbze i najblizsi wiedza... wierze ze bedzie wszystko jak najlepiej:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
umnie nie bylo widac serduszka, ale nie przejelam sie tym:-)
lekarz powiedzial "w gazecie wyborczej prosze ciazy nie golaszac ale wszystko jest w porzadku" ale ja wiem ze ebdzie dorbze, czuje sie dorbze i najblizsi wiedza... wierze ze bedzie wszystko jak najlepiej:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w 21 dniu od poczęcia bije serduszko dziecka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w 21 dniu od poczęcia bije serduszko dziecka :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A u mnie nie słychać serduszka na dopplerze, bo mam za dużo sadełka ;P ale jestem spokojna bo maluszek się rusza. Poza tym jest okazja żeby chociaż przez chwilę dodatkowo popatrzyć na to małe serduszko na USG.
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam we wrzesniu 2012roku poronilam niekompletnie w 6 tygodniu ciazy biło serduszko. Trafilam z niewielkim plamieniem do szpitala nie było nawet oznak krwi lecz po badaniu w gabinecie zabiegowym zaczełam mocno krwawic i do tego na 7 dni mialam 6 razy usg co mi tam wszystko naruszało 8 dnia poroniłam . 8 kwietnia 2013 jestem w 8 tygodniu ciazy 2 tygodnie temu bylam na usg prywatnie i tam doktor stwierdzila ze mam kosmowke trafilam do szpitala i powtorka z rozrywki po badaniu w gabinecie zaczełalam mocno krwawic jestem juz w domku wyszlam z ciaza zywa ale zagrozona Takze dziewczyny uwazajcie na usg w 6 tygodniu znam wiele kobiet ktore akurat w tym tygodniu poroniły.badzcie ostrozne czasem serduszko pokazuje sie dopiero w 8 tygodniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
hej ja bylam dzis u gina i powiedzial ze ciaza wyglada na 7 tygodniowa a nie na 9!poprostu pozniej zaszlam w ciaze a 2 tyg temu jeszcze nic prawie nie bylo widac w pecherzyku!! a serduszko dzis juz bilo!!!;)jestem taka szczesliwa,bo raz juz rok temu poronilam ;( a jeszcze mam jedna core!!!!takze nie martwcie sie babki!!!!! bedzie dobrze!!! 6-7 tydz -dajcie bobaskowi jeszcze czas...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
teoretycznie serduszko powinno byc widac w skonczonym 7 tygodniu. plus minus 1 tydzien. duzo zalezy od sprzetu i umiejetnosci lekarza. jesli beta rosnie - nie nalezy panikowac, tylko spokojnie poczekac :0)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
siódmy tydzień, siódmemu nie równy, wszystko zależy od długości cykli i wystąpienia owulacji. Ja serduszko widziałam w 6 tygodniu, ale przy cyklach 26 dniowych i owu w 12 dniu. Inna mama może mieć 36 dniowe cykle i w 22 owu, co daje 10 dni różnicy między zarodkami, a to naprawdę sporo
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wczoraj byłam na pierwszym usg: 5t 6 d = serduszko biło :) CRL 0,42 cm. Nadal się jednak boję, ponieważ poprzednią ciążę poroniłam w grudniu - zarodek obumarł w 5-6 tygodniu. Mam jednak wielką nadzieję, że to był przypadek natury i się MI już nie powtórzy, że swoje już wycierpiałam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
u mnie było widać w 4tyg 5 dniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie było widać w 7 tyg
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja byłam w 7tc i faktycznie było już widać :) ale moze u Ciebie to kwestia kilku dni i też będzie już widać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie filmuj sie bylas w gina i wszystk jest wporzadku u mnie bylo widac bardzo szybko ale wiesz kazda ciaza inna ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie stresuj się, ja jak byłam w 5/6 tygodniu to był pęchetzyk ciążowy (czarna kuleczka i biała kreseczka), trzy tygodnie poźniej było już widac postać małego człowieczka z z główką, rączkami, nóżkami. Dziś może być nie widzać serduszka a jutro zacznie bić, to niesamowite jak się to szybko zmienia.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem w 7 tyg.ciaży i słyszałam bicie serduszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam u ginekologa i było widać bicie serduszka jestem 5-6 tygodni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie dopiero w 8 tygodniu ....
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy byłaś na pierwszej wizycie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie zawsze było widać dopiero po 8 tc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostanę źle do głowy już dwa razy usłyszałam że nie dają dużych szans bo brak akcji dziś 7 tv...zwariuje już mnie chcieli wyskrobać ale się nie dałam... czekam na Mój CUD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie seduszko córci było widoczne w 7 tygodniu. Nie powinnaś się niepokoić.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie martw sie, to czesto zalezy od sprzetu jakim dysponuje lekarz, od momentu poczecia dziecka (mogla byc przesunieta owulacja)... u jednych widac wczesniej, u innych pozniej. my bylismy na pierwszym usg dokladnie 7W1D i bylo juz widac, ale znam z opowiadan kolezanek, ze u niektorych widac pozniej, wiec USZY DO GORY!
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja dzisiaj byłam , jest 7 tc i 4 dni jest serduszko,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

do góry