Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prestiż Zażądać Prestiż według mojego doświadczenia to porażka. Dwa lata nie potrafią...
~Daro
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2019

Polecam Pana Kamila Gorczycę z Pepper House Przeglądałam strony internetowe biur nieruchomości w Gdańsku. Prezentowane...
Amuvor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

dobry zarządca wspólnotą mieszkaniową! szukam dobrego, ale naprawdę dobrego rzetelnego, uczciwego...na razie...
~bob
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Poszukujemy zleceń dla pracowników szybka realizacja natychmiast z dnia na dzień zapraszamy Wykańczanie wnętrz , usługi budowlane , malarskie , wyburzanie cyklinowanie...
~Marcin 505960550
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Wynajme mieszkanie w Baninie Witam, szukam mieszkania na wynajem w baninie z partnerem. Rozwazymy kazda...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

~Michal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 czerwca 2019

Pepper House - polecam serdecznie Z całym sercem polecam usługi biura Pepper House. Pani Agata z którą miałem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Nieruchomosci Tyszkiewicz - opinie o firmie. Witam. Proszę o informacje na temat tego pośrednika. Mam do sprzedania...
~marlena
17

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Home Asset Nieruchomości - bardzo profesjonalnie Serdecznie dziękuję Pani Dorocie Pellowskiej i Panu Maciejowi Cizek za...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Dzień dobry Dzień dobry mam takie pytanie chcialbym sie zająć utrzymaniem czystości wokół...
~MaAti
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Adwokat prawnik Dzień dobry nie wiem czy wybrałam dobry wątek ale poszukuje dobrego adwokata...
~Mała
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Multideweloper Wejherowo Czy ktoś z Państwa ma Opinie o tym biurze nieruchomości
~Wejher
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Zarzadca nieruchomosciami Witam, czy ktoś spotkał się z takimi firmami zarządzającymi jak Admin...
~Pauli
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

Nigdy nie kupię mieszkania od Home Broker Nie dość, że są nachalni (gdy sprzedawałem swoje, to ciągle dzwonili, że chcą...
~Wkurzony
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Trojmiasto to dno - ogłoszenia zaspamowane przez Homebroker i Sensus Czy wy też macie takie doświadczenie z listą ogłoszeń na trojmiasto.pl, że...
~Zniesmaczony
10

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

co sądzicie na temat ADMISTY??? Szukamy Zarządcy solidnego i takiego który zarządza nieruchomością a nie...
~lokator
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Rodzina z Ukrainy chce wynająć mieszkanie. Rodzina z Ukrainy z dzieckiem 2.2 poszukuje mieszkania w Gdańsku do 1500 +...
~Lubov
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Kradną :( Witam, niestety mam podejrzenia, że pracownicy w moim sklepie kradną, czy...
~Kasia
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Ile procent otrzyma agencja nieruchomości od dewelopera? Proszę zapytać. Ile procent otrzyma agencja nieruchomości od dewelopera za...
~Decorative art
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

czy prowizja należy się jeżeli do końca umowa nie jest zrealizowana Chcąc sprzedać domek z działką zaoferowało mi pomoc Biuro Nieruchomości w...
~Jagoda
9

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry