Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Koleżanki do wspólnego biegania - Wrzeszcz Chcesz wspólnie pobiegać? Nie będzie nudno i kilometry będą szybko mijały.
~Wolny Biegacz
4

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Bieganie w upale Przyszło lato, a z nim dość upalna pogoda, a co za tym idzie, spadek formy....
~kosmor
5

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2018

Szukam kogoś do wspólnego biegania/ roweru/ tenisa ziemnego Cześć, około dwa razy w tygodniu po południu w Gdyni na Grabówku wychodzę...
Vihrr
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Wspólne bieganie - szukam chętniej Już wiosna, zaraz lato więc warto zgubić kilka kilogramów. Pobiegajmy razem...
~Run
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2023

Bieganie dla początkujących Szukam osób popoczątkujących do wspólnego biegania popołudniami lub pod...
~Monia
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2017

Początki - bieganie U was też tak trudno było zacząć? Trudności przede wszystkim z motywacją. Czy...
~bogusz
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2017

Bieganie Karwiny, Wielki Kack Cześć. Szukam osób zainteresowanych wspólnym bieganiem. Dystans oraz i...
~Magda
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Ostrogi pięty/zapalenie rozcięgna podeszwowego 30(f) Ok, tak krótko mówiąc, mam dość duże ostrogi piętowe na obu moich...
fanildean
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Ból w moim małym palcu Za każdym razem, gdy robię pełny sprint z całej siły, mój lewy i prawy mały...
barakgodi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Czy 1 tydzień taperingu wystarczy na pierwszy maraton? Nie jest idealnie, ale moim pierwszym maratonem miał być maraton Milwaukee...
pekhaqun
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Opieranie się pokusie zbyt długiego biegania Miałem kontuzję kolana na początku tego roku i pracuję nad odzyskaniem...
koinabeda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Kamery ciała do biegania? Cześć wszystkim. Zacząłem wracać z dojazdami do pracy dziś rano i miałem dwie...
zekgrafic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Kilka głupich pytań. Tak naprawdę nie jestem biegaczem, ale uprawiam wiele sportów (głównie hokej...
urvasjets
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Masz pytania dotyczące tempa biegu? Od niedawna zacząłem mierzyć moje biegi, a także zacząłem używać RuntasticPro...
merakogie
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

~anonim
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2019

bole podczas biegania Kto odczuwa? Od jakiegoś czasu mam spore bóle piszczeli. Poza tym często...
~anonim
17

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2018

Certyfikowany / dokładnie wymierzony tor Cześć Czy jest w trójmieście jakiś tor, albo bardzo dokładnie wymierzony...
~Kazik
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2020

Kto ma ochotę na wspólne bieganie ? Cześć! :) Jeśli, zawsze chciałeś zacząć tą piękną przygodę z bieganiem to...
~Paweł Lewandowski
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

Szukam osoby na wspólne 'bieganie' Witam, szukam osoby na wspólne 'bieganie' bardziej trucht, jestem osobą,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Obrąbek biodra / konflikt panewkowo-udowy Witam, Czy ktoś tutaj miał operowane biodro (konflikt udowo-panewkowy z...
~Bioderko
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry