Pływalnia Chełm

Baseny

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
... przy sprzedaży karnetów !!!!!!! wątek zamknięty Wczoraj od 11 godziny stałem w kolejce za kupnem karnetu na sezon 2008/09,...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2008

BASEN MOSiR-u na Chełmie to super miesce -POLECAM WSZYSTKIM. wątek zamknięty Najlepsza pływalnia na której sie uczylem!!;-)) Jest to nalepsza szkola...
~Pływak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 czerwca 2008

Jakie problemy z kupnem karnetów na basenie ????!!!!! wątek zamknięty Ostatnio chciałam z dziećmi i znajomą popływać na basenie. Poszłyśmy na...
~trower
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2008

to kpina wątek zamknięty Na basenie byłam dzisiaj.Na wybudowanie tego basenu płacili moi rodzice i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lutego 2008

absurd wątek zamknięty Basen jest nowy, czysty,ogolnie fajny. Tylko jest jeden problem-BRAK MIEJSC!...
~chciałby pływać
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 stycznia 2008

:) wątek zamknięty Miałem to szczęscie, że udało się kupic karnet. Chodziłem pare miesieczy i...
~kam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 stycznia 2008

paranoja wątek zamknięty To jakaś paranoja. Tam wogóle już nie ma wolnych miejsc
~delfin
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 listopada 2007

karnety wątek zamknięty juz raz był awantura ze nie mozna w normalnych godzinach skorzystac z basenu...
~tomasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 listopada 2007

Wielka granda !!! wątek zamknięty Próbowałem kupić karnet na nowy rok szkolny 2007/2008 i okazało się że brak...
~s.g.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 września 2007

elo dla wsztkich twalrdzielow takich jak ja xDD wątek zamknięty 10 jest fajnie bo czasami można skakac i są fajne laski
~Grzechu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2007

zajęty zbyt czesto wątek zamknięty szkoda tylko ze ciężko się dostac n aten basen no i jedna pani w kasie jest...
~neptunka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

51

wątków

do góry